Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

his infernal majesty

marzeenia się nie spełniają

Polecane posty

schudnę do tych 50... i pokażę wam że mogę dobrze wyglądać mimo niskiego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mysia jak ona jest fajna przy wzroście 164 i wadze latem59 teraz 56 , to ty musisz mieć figurę jak kloc, a doopę jak szafa. Him ma niskie zawieszenie, dlatego zawsze na szpilach. Wielką doope i nogi jak u nrdowskiej pływaczki, plus zero cycków. Zachwycając się nad him , pozwalasz nam stwierdzić ,że jesteś spasioną lochą. Bo tylko taka sie zachwyci him, plus paru koniobijców. Ale oni nawet kozę by w********. -Nie jestem gruba, ale muszę popracować nad brzuchem bo miałam oponkę, ale dużo zmniejszyłam schudłam z 60 kg na 55 i jeszcze zostało mi 5 kg bym się cieszyła. Him jest szczupła i nie wiem czy ty jesteś ślepy/a bo nie wiem gdzie ty masz oczy. Dużo kobiet fit jest szczupłych bardzo szczupłych a ważą z 60 kg lub więcej bo mięśnie więcej ważą a nogi ma ok po co ma mieć chude jak patyki? Brzuch niczego sobie. Jesli chce to schudnie ale nie ma sie czego wstydzic na plazy a tym bardziej figury. Ja nie widze gdzie ona jest gruba. Prawdziwy facet lubi ksztalty a nie kosciotrupa. Sadzac po wpisie masz bardzo malutko latek i podniecasz sie na okladkach photoshopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto jest po drugiej stronie kabla, ale myślałam że faceci lubią kształty u kobiet i jak jest za co złapać więc dlaczego obrażacie Him że jest gruba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HIM zgodziłabyś się na trójkąt z dwoma mężczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo lubia a Him wyglada fajnie . Tylko tu sami zawistni hejterzy pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysia ty się odchudzasz klocu , anie robisz rzeZZźbe, jak zreszta każda durna locha. Jeszcze raz powtórzę podstarzała erotomanko mysiu, jesteś lochą , him też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem mysia taka olga bołądź ważyła 55 kg, ale ciało miała wyrzeźbione, a to różnica przy waszych mikrocycach, sflaczałych brzuchach i d****h. Dla każdego faceta macioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tymi hejtami stoi żmij, 40 letni prawiczek,mizogin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysiasysia czyli tez ważysz 55 no ja w sumie teraz 56,a ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
him,tyle ze zmij pisal ze jestes akurat ladna tylko glupiua.za tymi hejtami stoi jakas spasiona locha ,co zazdrosci ci figury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz , że żmij ? Ja bardziej obstawiam przema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmij mnie obraża wiem to, pisał te same hejty ze żmij i z gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani przemo,ani zaden zmij,a przemo tovwali konia pod kazdą ladniejsza której wyciekly foty:Omowie,na urode him napiertala jakach naprawde tlusta i brzydka locha,ktora jej zazdrosci figury i chce takimi gadkami dopiec tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha his, jak myslisz ze tu ciebie jaki kolwiek facet hejtuje za urod e , to jestes faktycznie debilka. jezdza po tobie z zazdrosci spasle tuczniki,jak ktos wyzej pisze, albo kretynki z manią jak naj szczuplejszego tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym że jestem niska itp pisał facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale schudnę, w piatek idę do lekarza jak z tsh będzie ok to znaczy że nie mam się czym usprawiedliwiać i za dużo wp*****lam dlatego waga się podnosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dzięki Masysia" To się HIM popisała... nawet nicku poprawnie nie napisze a dziewczyna się godzine spuszczała z komplementem.. Dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajtrs
Sex,dużo sexu bez gumki a efekt odchudzania będzie pioronujacy..bo nic tak nie odchudza jak rozkosz i strach przed ciaza w jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIM dziś Mysiasysia czyli tez ważysz 55 no ja w sumie teraz 56,a ile masz wzrostu?? - tak teraz 55 kg co tydzień kilogram leci... Bardziej liczą się centymetry ile uleciało z brzucha itp, a wzrost 160 cm mam :) gruba nie jestem, ale mogłabym być szczuplejsza i dążę do tego by estetycznie dobrze wyglądać bo niestety jedynie co to mi w brzuch wchodzi :) brzuch już nie jest okropny :) zawsze miałam kompleksy na boczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Mysia ty się odchudzasz klocu , anie robisz rzeZZźbe, jak zreszta każda durna locha. Jeszcze raz powtórzę podstarzała erotomanko mysiu, jesteś lochą , him też. - hahaha żałosny tchórzliwy hejter który ukrywa się pod gościem. Nie wiesz ile mam lat więc nie na miejscu jest mnie obrażanie od erotomanki czy od lochy... Tak dążę do tego coś ze sobą robią odchudzam się fakt ale debilku ćwiczę codziennie w poniedziałek aqua aerobik, we wtorek joga, w środę ćwiczenia abs plus hula hop z wypustkami i w czwartek joga. Zatkało kakao? To ruszaj swoje sflaczałe dupsko i rób to co do Ciebie należy przegrywie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 4 cm jesteś niższa, czyli podobnie wygladamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją zmorą są łydki a brzuch jak dużo zjem ale kij z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolec 33 lata dziś Mysia widzialem wczorajvtwojecfotki na kafe gdziec mialas pas wyszczuplajacy na calym brzuchu - Pas za przeproszeniem g****o robi. Powtarzam ćwiczenia ćwiczenia ćwiczenia i racjonalne żywienie 5 posiłków dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Him możemy tylko się cieszyć niskim wzrostem bo zawsze założymy wysokie szpile i dobrze się wygląda przy facecie a wysokie mają gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×