Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
Prawdę piszesz. Polactwu to żeby doopę miodem smarować to i tak będą niezadowoleni. Jak mądrze powiedział Piłsudzki: Naród wspaniały a ludzie ku/rwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.05.30 Tak, ceny dopasowane do zarobków pomnożonych przez 4 co najmniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy zarabiają o wiele za dużo. Ale ja na to nie pozwolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty mozesz pozwalac cwelu najwyzej na to zeby cie kumple dymali na ognisku i grillu buehehehahahagahhihihiji :D gnij w plu cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My polscy pracodawcy karmimy was, nieroby polskie, żywimy i bronimy. A wy zamiast pracować za miskę ryżu wyjeżdżacie nazachód. A kto będzie za was rył za bezdurno żeby nam było dobrze? My nie udzielamy zgody na wyjazdy zarobkowe. Polski biały murzyn ma służyć polskiemu pracodawcy. I tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz niedlugo zostana w plu same takie cwele jak ten powyzej i zobaczymy wtedy co zrobisz cwelu bez pracownikow buahahahahehehehehihihihiih :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście w PL mamy rynek pracodawcy. Możemy wybierać wśród najemnych jak w ulęgałkach. I co nam zrobicie? Przecież każdego z was można łatwo zastąpić tańszym i bardziej wydajnym pracownikiem. Za/pier/da/lać i mordy w kubeł, bo jak nie to będzie kopas w duuupas. Czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jak popatrzyć na czas i wkład pracy to Polacy zarabiają zdecydowanie za dużo. No i wszystko jest taniutkie a pensyjki idą nieprzerwanie w górę. Martwi mnie to jako pracodawcę, bo ja przecież nie będę na was pracował. Nie po to zmienialiśmy ustrój. To wy macie pracować na mnie. Chyba dobrze się zrozumieliśmy, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście w uk mamy rynek pracodawcy. Możemy wybierać wśród najemnych jak w ulęgałkach. I co nam zrobicie? Przecież każdego z was można łatwo zastąpić tańszym i bardziej wydajnym pracownikiem. Za/pier/da/lać i mordy w kubeł, bo jak nie to będzie kopas w duuupas. Czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jak popatrzyć na czas i wkład pracy to angole wydają zdecydowanie wiecej niz w PL. No i wszystko im drozeje a pensyjki stoją w uk nieprzerwanie w miejscu . Nie martwi mnie to jako pracodawcę, bo ja przecież nie będę na was pracował. Nie po to weszlismy do UE zeby zarabiac mniej w PL. To wy angole macie pracować na dotacje dla PL. Chyba dobrze się zrozumieliśmy, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jak popatrzyć na czas i wkład pracy to angole wydają zdecydowanie wiecej niz w PL. No i wszystko im drozeje a pensyjki stoją w uk nieprzerwanie w miejscu . --------------------------------------------------- mialam podwyzke niedawno, moj partner tez. o okolo 10% oboje, a nie zarabiamy bynajmniej minimalnej pensji. pozdrawiam z Leicester :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...a potem sie obudzilas bajkopisarko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...a potem sie obudzilas bajkopisarko otoz nie, podwyzka 10% to wcale nie jest duzo, a pensja taka jak moja czyli 2130 GBP brutto to tez wcale nie jest duzo (minimalna to chyba jakos 1500 BRUTTO) ; ................ no ale jak ktos zarabia 2000 zlotych I ma co roku marne 4% podwyzki, to co sie dziwic, ze nie wierzy.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2130 GBP w uk ma sile nabywcza ile 2130 zł w PL. W Polsce zycie jest 4 tansze niz w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2130 GBP to ok 1750 GBP netto na miesiac; nowa ladna kawalerke w moim miescie wynajmiesz za 600/mies. dobre jedzenie dla jednej osoby 300; oplaty max do 400 max. zostaje ok 450 GBP na co chcesz, co na to powiesz? 450 gbp na co tlyko masz ochote, to cos jak 1500 lub wiecej PLN na co tylko masz ochote. co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz CODZIENNIE przewalic na zachcianki 50 PLN - powtarzam, codziennie? nie patrzac na stan konta? ha ha :P raczej nie OK, szkoda w sumei czasu na ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowa ladna kawalerke w moim miescie wynajmiesz za 600/mies x Haha ale bzdury, 600 chyba za pokoj, kawalerka minimum 1000funtow . W pl tez wynajme kawalerke za 600zl. Zatkało;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zatkalo. to jest forum POZA POLSKA, wiec czemu mi tu piszesz o cenach w Polsce ..?? :D :D poza tmy, ja wolalabym placic nawet 1500 GBP za mieskznaie niz 600PLN, tu w UK nie mam takich zawistnych wscibskich ponurych ludzi, jak wiekszosz populacji PiSo-Polski, niestety jest to prawda. ZNIKAM, PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPIERRRDALAJ z tym podbijaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×