Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
Bueheheh emigracyjny przygłup nawet kultury nie ma:D od świń wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio nie będzie
taaaa tanio jak hooj jak tu widać, a dodatkowo wszystko po angielsku a ten przygłup bingol dalej majaczy że jest "u siebie", ma chyba urojenia po ćpaniu https://zapodaj.net/3748754781496.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy wejsc na "macierzynstwo i wychowanie dzieci ", by poczytac PRAWDZIWE standarty zycia Polakow.. Praca po 10 godzin za max 1700 zł, rodzina jak ma w sumie 3-4 tysie to jest szczęsliwa.. Kredytu na własne m to petla finansowa na szyi, rodzice pomagaja dorosłym dzieciom caly czas, a ci tylko oszczedzaja, kombinuja itp. dzieci podrzucane do żłobkow, bo facet nie jest w stanie utrzymac rodziny, by dziecko mogło spedzic ten 1=2 lata z matka.. lekarstwa kosmicznie drogie i jakakolwiek choroba rujnuje budzet.. Nie kupisz z miesiecznej wypłaty nowej pralki czy lodowki.. Rzeczy dla dzieci: ubrania, pampersy, akcesoria , oblozone najwyzszym vatem i drogie niemozliwie.. Zakup wyprawki do szkoly przkracza finansowe mozliwosci rodziców.. banki stworzyły chwilowki na ten cel.. Kazdy Polak ma kredyt w koncie lub dług na karcie kredytowej.. Rzeczywistosc co najmniej 70 % spoleczenstwa.. ale tak w Pl wszystko jest tanie.. pewnie tak.. dla niewielkiej grupki wybranych.. przecietnemu wiecznie brakuje lub jest na styk.. a zawsze przydaloby sie wiecej, na zycie bez planowania i liczenia kosztow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie nie stac to nie robi sie bachorow tepa swinio z jukeja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 11;55 popieram, czesto czytam wlasnie ten dzial MACIERZYNSTWO I DZIECI itd. oprocz tego, ze pisze tam sporo kobiet ktorych mezowie malo zarabiaja, to jeszcze te kobiety przewaznie nie pracuja - a dziecko juz np ma 3 lat . w glowie sie nie miesci. no ale tego troll PiSowski nie zauwaza, a tu wypisuje, ze kobiety na emigracji maja partnerow tlyko po to, ze same nie utrzymalyby sie... a te wspominiane wlasnie Polki w Polsce, to co, dalyby rade? jasne, ze nie. aha, trollu bingolu, jeszcze jedno - nie wiem czy wiesz, ale dzieci to "robi" facet kobiecie, a nie kobieta facetowi ..?? :P co do cen w UK. pisze troll, ze fish and chips I cola to 25 funtow. chyba w centrum Londynu. u mnie - miasto pol miliona - swieza rybka, prawdziwe frytki I napoj to 16-17. pierogi? mam polska pierogarnie 3 km od domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak cie nie stac to nie robi sie bachorow tepa swinio z jukeja. rozumiem, ze twoje dziecko tez nazywasz bachorem?? fajny tatus jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa masz pierogarnie ale 2000km od domu. Nie ma w uk pierogarni sa tylko takeawaye i smazenie wszystkiego na smierdzacym oleju. Caly uk nim cuchnie fuuuuuuuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.04.30 -nie mieszkam w UK, poza tym tez nie bywam w Polsce na swieta, moja rodzina jest ze mna, pierogi sobie sama zrobic moge, a gora dwa razy w roku bo tuczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale w pl wszystko jest za bezdurno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL mamy ceny dostosowane do zarobków. Nie musimy dużo zarabiać bo wszystko jest trzy razy tańsze niż na zachodzie. A do tego zarobki polskie idą w górę jak rakieta! Za rok dwa będą bardzo wysokie zarobki i wszystko będzie coraz tańsze. Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 89 roku byliśmy biedniejsi o 50 % od Wegrów i Czechów, do Greków dzieliła na przepaść. Byliśmy na poziomie Ukrainy i Białorusi. Dzisiaj jesteśmy juz bogatsi od Wegrów i Greków, a do Czechów brakuje nam 5%. Ukraińców i Białorusinów prześcignęliśmy trzykrotnie. Za 10lat dogonimy Hiszpanie. Brawo Polsko. Kocham Cie moja PL. Srać na nieudolnych ukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu widzę bunt! Bingol szaleje! Idź stąd świnio! Won! Przebrzydła, polska świnio. Raus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swinie to są twoje niemiaszki u ktorych czyścisz kible na wygnaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj 21:54 ze strony 14 ---- posikalam sié ze smiechu you made my day !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz popros zeby ci mamusia pampersa zmienila. Zazdrosc bardzo was zżera ze nie macie juz szans powrotu do pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, ty polska świnio. Idź stąd świnio przebrzydła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To teraz popros zeby ci mamusia pampersa zmienila. Zazdrosc bardzo was zżera ze nie macie juz szans powrotu do pl. pomylka - ja tam NIE CHCE wrocic. mam dobra fajna prace, maz tez, mamy fajne zycie w Glasgow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co piszesz w naszym jezyku skoro nie chcesz wrocic. Gadaj po ichniejszemu pustaczko. Won z polskiego portalu na szkocki :D! Haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To po co piszesz w naszym jezyku skoro nie chcesz wrocic. Gadaj po ichniejszemu pustaczko. Won z polskiego portalu na szkocki smiech.gif ! Haha! akurat ja mam wieksze prawo tu pisac niz ty -w koncuy to forum nosi nazwe, uwaga uwaga !!! POZA POLSKA :) :) to co ty tu robisz ??? zycia nie masz chyba ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym, polski to moj jezyk ojczysty, nie planuje go zapomniec czy przestac uzywac, jednoczesnie regularnie uzywam angielskiego, mowionego, czytanego, pisanego I sluchanego, bo uzywanie kilku jezykow naraz rozwija czlowieka oraz pobudza mozg do pracy, wiedziales o tym? :) oj chyba nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz bo nie placisz podatkow w pl. Idz na szkocka kafeterie. Aaaa zapomnialem, przeciez nie macie takiej :D jak 90% rzeczy ktore mamy w Polsce;) do tego nie znasz ichniejszego jezyka dlatego tu musisz pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, dobre -znam angielski bardzo dobrze, nigdy nie dostalabym mojej pracy gdybym nie znala angielskiego na wysokim poziomie !! :) pracuje dla sporej firmy ubezpieczeniowej ... co ci mowi Scottish Widows/ zapewne nie...? to niezle platna prestizowa praca, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ja mam wieksze prawo tu pisac niz ty -w koncuy to forum nosi nazwe, uwaga uwaga !!! POZA POLSKA x Nie masz. Poza Polska to forum dla ludzi ktorzy pracowali poza krajem i WROCILI do Polski. Wrocili do siebie. Rozumiesz to pustaczko? Jestes zwyklym nieudacznikiem bez znajomosci jezyka dlatego piszesz na polskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj - ty chyba jestem naprawde pojebanym dnem poza Polska , to znacyz dla osob ktore nie mieszkaja w Polsce a, ty mozesz zalozyc osobny topik pod tytylem " Bezrobotni ktorzy nic nie potrafia i ciesza sie ze sa w Polsce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam 3 jezyki biegle , a na polskim forum bede pisac bo mi to pasuje debilu, rozumiesz po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz ale w simsach tepaczko na wygnaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygnanie to moze dla ciebie trafne okreslenie; jesli ktos zna jezyki i potrafi sie dogadywac z ludzmi to dobrze sie czuje wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingoil, kiedy dasz linki do slaskiego rzadu I parlamentu? skoro dla Ciebie Slask to kraj ... :) :P nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×