Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

U nas w Polsce wszystko jest tanie.

Polecane posty

Gość gość
Na wygnaniu w UK to byłeś ty zalozycielu większości tematów. Nie poradziłeś sobie i stąd cię żółć zalewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingoil, kiedy dasz linki do slaskiego rzadu I parlamentu? skoro dla Ciebie Slask to kraj ... usmiech.gifjezyk.gif nie udawaj, ze nie wiesz o co chodzi dawaj linki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! madralinski przegrancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpiszesz, przegrancu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol, bingol, D A W A J L I N K I !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POlska Tania? doprawdy. Polska jest bardzo droga. sredniej krajwoej nie ma prawie nikt, no w warszawie czy Gdansku, Poznaniu,Krakowie - owszem. ale srednie I male miasta? 80% pensji to 2000 PLN netto lub mniej. a ceny sa bardzo wysokie jak na polsk kieszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny w Polsce wysokie? Co ty pie/rdolisz przyglupie. Wynajem kawalerki 300funtow, w uk 1000. Zalozenie plomby 30funtow, w uk 120. Wyjscie do lunaparku dla calej rodziny 10funtow, w uk 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingol, bingol, D A W A J L I N K I !! usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozenie plomby 30funtow, w uk 120. taaa, akurat mialam plombowane zeby w kwietniu,w UK - dwie biale plomby (obie male) 70 GBP a nie jedna za 120!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kawalerka w Uk 1000 funtow? haha, idiota, ja wynajmuje mieszkanie 3-pokojowe, mieszkanie 70 metrow kwadratowych w duzym miescie w UK, nie Londyn, za 840 GBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska JEST DROGA dla 90% Polakow tam zyjacych I nie ma co sie oburzac. to sa fakty. a emerytury glodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bingol nie zdał matmy
tępa pało bingol, PL jest DROGI gdy porównasz dochody statystycznego kowaskiego do cen go otaczających, ty k'urwa wracaj do szkoły debilu bo matme oblałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plomby za 70funa to ci wyleca po 5 latach haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj linki dawaj linki dawaj linki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ceny w Polsce wysokie? Co ty pie/rdolisz przyglupie. Wynajem kawalerki 300funtow, w uk 1000. Zalozenie plomby 30funtow, w uk 120. Wyjscie do lunaparku dla calej rodziny 10funtow, w uk 39 xx Skoro ty dzielisz przez 5 ceny w PL , to ja nie amm pytan :D Napisz te ceny w zetach, bo w takiej walucie zarabiasz, Kawalerka w PL 1500, plomba, 150, a w lunaparku to placilam na wejsciu 50 euro , a potem juz wszystko free. W PL to twoja wejsciowka to 50 zeta.. a ile za kazda przejazdzke ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo on raz podaje ceny 1:1, a raz przelicza walutę, zalezy od sytuacji, ale kombinuje tak, żeby UK ZAWSZE wyszło drożej :P a jak mu tu ludzie pisali nieraz, żeby np napisal ile w złtówkach zapłaci za konkretna liste zakupow, i w ile godzin na to zarobi, to cisza albo bluzgi. bo za zakupy typu pół kilo wołowiny, dobry ser 200g, kilo bananów, kilo jabłek i 2 brokuły (przykład tylko) ja zapłacę pieniądze zarobione w niecałe dwie godziny mojej pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że w UK jest drożej? Dla mnie jest tanio i tylko to się liczy. Ja mam tutaj wszystko czego potrzebuję. Albo odwrotnie: nie mam tego, czego nie potrzebuję. UK dała mi wszystko czego nie dała mi PL chociaż mi się należało. PL nie dała mi niczego oprócz obcego akcentu. Kocham cię UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w UK jest całkiem tanie zycie. no chyba że ktoś zarabia minimalną i nie pracuje na cały etat, to nie dziwię się że mu drogo się wydaje. wiadomo, są drogie rzeczy i są tansze rzeczy, ale ogolnie - znacznie łatwiej jest przezyć w UK, mając dwoje dzieci niż w Polsce, mając jedno. i nie mówię o zasiłkach, bo tych nie dostaję. ale mam dwoje dzieci, męza, oboje pracujemy, nie mamy dodatków na dzieci czy zasiłków - zarabiamy normalne pieniądze, na "zwykle fajne zycie" - nie mówię że mam 3 samochody i latam do Nowej Zelandii czy na Malediwy dwa razy do roku. ale mamy pieniądze na rozrywki, na wakacje (Polski jako wakacji nie licze lecz inne kraje), na cokolwiek. a moje koleżanki w Polsce z męzem i jednym dzieckiem, pracują i co - i raz na dwa lata Bałtyk lub jakieś jeziora i tyle. mają dzieci 8-10 letnie i nigdy jeszcze te dieci nie były za granicą - moje dziecko ma 8 lat i było w 5 krajach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudolna kreaturo z ukowskiego zmywaka, zgnijesz w uka w nieświadomości, ze Polska to nie tylko twój zapijaczony PGR, a praca leży na ulicy, tylko trzeba umieć ja podnieść. Trzeba mieć plan na siebie, cel do którego sie daży. Ty tego dopomyju nie zrozumiesz, bo już w momencie urodzenia byłeś przegranym człowiekiem, którego przeznaczeniem było szorowanie ukowskich kibli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten skoorwiel się dzisiaj zapluje jadem!!! Ha ha ha ha! Już na każdym temacie się zapluwa! Co za głupek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś 18:15 szoruję tylko jeden kibelek mianowicie mój :) a dasz linki???? proszę - jak nei dasz to jesteś przegrańcem totalnym, wiesz to doskonale i dlatego tak sie wkur*wiasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bingol, nie zapominaj, że twój dom ojczysty to obszczany, polski PGR. Tam się urodziłeś i tam zczeźniesz. Bo prawdziwy, polski patriota nie opuszcza ziemi w której się urodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poyebancu, a byłeś w biednych dzielnicach w UK. Smieciu emigracyjny, wszędzie na swiecie jest bieda. W USA ponad 40 milionów ludzi zyje na granicy ubóstwa. W Danii Yke ponad 600 tys Niemcow. We Francji jest 10% bezrobocia. Portugalia, Hiszpania, Grecja, Włochy sa na granicy wypłacalności. Ty takze jestes biedakiem w UKa. Nie masz szans na własny dom, skończenie studiów itp. Masz za małe pobory. Jedyne co sobie możesz łatwiej kupic niz w PL, to Iphona i telewizor, ponieważ siła nabywcza funta jest większa niz złotówki. Jednak posrany cepie, nie wymieniasz tego co miesiąc. Ile razy ci musze głupcu pisac, ze jukej jest bogatsza nie dlatego, ze maja wspaniałe rządy, opiekujące sie swoim obywatelami, tylko ze maja ropę i gaz, oraz kolonizowali słabsze narody. Ty masz zay****y mózg od trawy, cidera i białka, Dkatego tak sie zachwycasz tym jukejem. Wystaw ten swoj zay****y pusty łeb poza swoj smierdzacy ogródek, a takze zobaczysz biedę, pustostany, alkoholikow, żebraków, ludzi bezdomnych. Ty kurfa głupi bucu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, ale w pl jest najtaniej i UE daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upss bingolku.. i znów pudło.. Jakos mamy wlasny dom, mąz i ja skonczylismy 2 studia , nie mówiac o córce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kredyt to banku przez 30lat a nie wlasny tępaczko wsrod obcych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na kredyt to banku przez 30lat a nie wlasny tępaczko wsrod obcych smiech.gif xx Ups ! Zmów pudło tepaczku wsród swoich tepaczkow ;) kredyt juz splacony.. A o studiach nie wspomnisz ? :D no tak, skad masz wiedziec co to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spłacony ale w simsach :D bajkopisarze milionerzy z anglii na polskim czacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w PL wszystko takie tanie! Dlatego, że mamy ceny dopasowane do zarobków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Spłacony ale w simsach smiech.gif bajkopisarze milionerzy z anglii na polskim czacie smiech.gif xx No tak czego tu sie spodziewac .. wiadomości o róznych rodzajach kredytów hipotecznych czy form finansowania budownictwa mieszkalnego ? U bingola ? :D Masz trudnosci z rozróznieneim forum od chatu. Nigdzie nie napisałam ze mieszkam w uk. Czas nie stoi w miejscu bingolku.. Ludzie wyjezdzali o wiele wczesniej niz przed 2004.. kredyty sie splacaja w czasie, rozumiesz to czy za trudne ? Poza toba bingolku ludzie wynosza cokolwiek z domu, poza kultura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to taniocha. Wszystko dają za bezdurno. A żarcie taniutkie jak nigdzie. UE daje, kościół daje, państwo daje a smutne, ponure polaczki i tak narzekają jak im to żle. Co za banda nieudaczników ze skrzywionymi mordami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×