Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka

co robicie jutro na obiad?

Polecane posty

Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka

Ja schabowe, ziemniaki i fasolke. Dzisiaj robilam sakiewki z ciasta francuskiego z kapusta i grzybami. Na poniedzialek zupa gulaszowa. We wtorek bigos. A na,srode indyka z dodatkami. Nie mam,w tym,miesiacu za duzo kasy bo kupilam,lodowke. Staram sie robic z tego,co,mam w zamrazarce pkus ewentualnie niewielkie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce Ci się tak codziennie pitrasić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosol kluski rolade i czerwona kapuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsas
Tortilla ze szpinakiem, szynką, serem grand gouda i szpinakiem, w poniedziałek fasolka po bretońsku ( mama zepsutą lodówkę) i szukam inspiracji na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
Jestem na urlopie.,lubie gotowac dla,meza. Dzisiaj zrobienie obiadu zajelo mi 15minut. Jutro dluzej zejdzie, ale dla nas 3 to,ile tych ziemniakow. Fasolke mam zamrozona tylko ugotowac. Na poniedzialek mam,gulaszowa tez zamrozona. Lepiej zrobic wiecej i zamrazac. Teraz,kupilam,lodowke side by side to,juz w ogole,moge duzo zamrozic. Pewnie ze moglabym nie robic obiadu ale wtedy bysmy nadrabiali drozszymi przekąskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
Fajna sprawa to kupic ciasto francuskie i,mozna rozne rzeczy przyrzadzic. Np z farszem albo parowki w ciescie zapiekane.,o ile ktos je parowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
Sos 4 sery z winiar to fajny dodatek jak,dla mnie do makaronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi z miesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Rano zamarynowalam piersi z kurczaka pokrojone na kawałki w oleju przyprawionym solą, pieprzem, tymiankiem, świeża papryczka chili, cebula i czosniem. Dziś usmazylam je bez panierki, do tego frytki i surówka pomidorowo paprykowa. Jutro ugotuje ryż z curry, podsmaże druga porcje kurczaka i podam do tego ugotowana fasolkę szparagowa i kalafiora. Pycha. :D mój maz uwielbia takie wynalazki. Zawsze w sobotę szykuje sobie mięso na dwa dni zeby w niedziele nie stac za długo w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
Fajnie ze nie wszyscy na,niedziele,robia sztandarowe i oklepane dania Ja,jutro tak...schabowy...ale,bez rosolu.,ale dlatego ze chcemy spedzic na maxa rodzinnie ten,dzien,i szkoda,mi czasu na gary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden daje dla smaku to fakt ale resztę sosu robię sama. Śmietaną, masło setek topiony i ser zoly. Brokulami wcześniej gotuje następnie mieszam go z sosem. Ją mąż i córka to makaroniarze i makron możemy jeść codziennie w każdej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niedziela bez rosołu to nie niedziela. Wstaje o 7 rano nastawiam rosół i bulgocze sobie tak na minimalnym ogniu a ją wracam do łóżka na tyle ile cora pozwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
Ja w sumie mialam,miec te sakiewki z ciasta francuskiego, zrobilam,wiecej, ale,maz,twierdzi ze nie mogl,sie tym najesc. To jutro robie tradycyjnie. On ogolnie malo je, jest bardzo chudy ale,ciasto,francuskie to dla niego takie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
No taki rosolek co dlugo jedzie to,najlepszy. Mi najsmaczniejszy wychodzi jak daje 2 rodzaje miesa, tzn.,szyje z indyka,i udko z kurczaka. I duzo warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naleśniki meksykańskie (mięso mielone, fasola, kukurydza, papryka) posypane serem żółtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to są 2-3 duże marchewki, 2-3 duże pietruszki cały por lubczyk spalona cebula główką czosnku kostką rosolowa kurczak plus jakieś inne mięso. A no i seler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamaroczniakazonatrzydziestaka czy Ty przypadkiem czegoś nie reklamujesz? Jakoś dziwnie piszesz: tu lodówka sie byś ide tam winiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyhtyh
Dzisiaj zjadłam z córką obiad w tym barze Ikea, zupa i drugie danie kosztowały nas 12 zł (dla nas obu). Jutro może zamówię pizzę. Mąż wyjechał więc nie ma kto gotować a ja nienawidzę robienia obiadu i jeszcze sprzątania potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro robie rosół z perliczki, a na 2 zrazy z sarny purre ziemniaczane i groszek z marchewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
Nie nie raklamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka
A mozna wiedziec gdzie kupilas sarne? Masz pewnosc zw przebadana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A glowka czosnku to nie za duzo na rosol? Ja czasami daje ząbek, a pozostale tak samo jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie czemu w tych barach przy okei tak tanio a przy tesco tak drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jutro catering zamawiam, bo nie chciało mi się iść do mięsnego. Rolada wieprzowa, ziemniaki i czerwona kapusta plus rosół- 13 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam miałam na myśli ząbek :) a co do IKEA my czasami też jezdzimy i ją często biorę devolay brokuły i ziemniaki. Nie jest to może wykwintne danie ale bardzo lubię tego typu mięso a za golonka nie przepadam. Raz na jakiś czas myślę że warto tam pojechać szczególnie jak ma się w planie duże zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieczone ziemniaki ze świeżą miętą i bazylia, pierś pieczona pod mozarella, papryka i pomidorami i bazylia, a do tego salata ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie co do gotowania to nie jestem jakąś super kucharka. Ciągle się ucze i dużo przepisów sciafam z Neta. Dobrze gotuje i doprawiam dania które znam. Mąż ma więcej cierpliwości co do gotowania ale też i mnóstwo niebezpiecznych dla "zdrowia" pomysłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zupa pomidorowa i chyba canelloni ze szpinakiem. a w tygodniu muszę ugotować zupę dyniową i mielone, bo dawno nie było. mój syn je tylko 2 zupy - pomidorowa i barszcz czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×