Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamaroczniakazonatrzydziestaka

co robicie jutro na obiad?

Polecane posty

Gość gość
Aha, moja Teściowa wrzucała do rosołu jeszcze grzybek suszony, fajnie poprawia kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46- dzieki za rady. Kostek i vegety nie uzywam od lat. A jaki jest sposob na klarownosc rosolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widać postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.22-właśnie powolne gotowanie daje klarowność. Trzeba jeszcze dokładnie szumować gotujące się mięso albo po prostu odlać pierwszą wodę i zalać mięso z włoszczyzną i przyprawami świeżą wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dZosia gotujecie kochane kafeterianki? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krateczka88
U mnie jutro pomidorowa. Znów będę smacznie godzić miłośników ryżu (mąż) i makaronu (ja i syn) podając ja z makaronem Primo Gusto orzo, w kształcie ziarenek ryżu. Mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaawaria
U mnie jutro dużo pracy więc obiad na szybko - pesto ze słoiczka i makaron od Primo Gusto, czyli zestaw idealny dla mamy, która ma na zrobienie posiłku kilka minut, ale nie chce rezygnować ze zdrowego jedzenia dla całej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narobilyscie mi apetytu z tym rosolem, wiec bede gotowac :-D Na drugie - paluszki rybne, ziemniaki i buraczki + kompot :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mialam wczorajszy obiad, bo mi zostalo kilka mielonych+ surowka z kapusty ,marchewki i cebuli. Dogotowalam tylko kartofle. Za chwile idziemy z moim 3-latkiem robic zapiekane makaronowa (bedzie tez na jutro), a jutro ugotuje jeszcze zupe pieczarkowa. Dalam mezowi do wyboru na jutro: zupa pieczarkowa i ewentualnie to,co zostanie z zapiekanki makaronowej, czy pyzy nadziewane z sosem pieczarkowym i buraczkami. Wybral pierwszy zestaw. A ja pyzy z sosem zrobie na niedziele. W sobote nie lubie pracochlonnego obiadu, bo jest wielkie sprzatanie domu, wiec pewnie nasmaze cebuli. Uwielbiamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosół i kuraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierś z gęsi na surowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×