Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem ludzi ktorzy nie lubia podrozować

Polecane posty

Gość gość
Poza tym wakacje w ciepłych krajach mnie nie rajcują bo nie lubię takiego słońca, przez upały tylko mnie głowa boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie uważam żeby ludzi którzy nie lubią podróżować określać mianem ,,nudnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię wyjeżdżać nad ciepłe morze, trudno to nazwać podróżowaniem, bo z reguły jeżdżę w to samo miejsce. Na dalekie, bardziej egzotyczne podróże mnie nie stać. Mimo, że lubię to mam problem z zasypianiem poza domem. Niestety ogranicza mnie to bardzo, dlatego nie moge wyjechac na dłuzej niż tydzień, bo padłabym ze zmęczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala podróżowac, ale nimum pinindzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam tylko w Londynie i na Krecie ale w tym roku pojade gdzies znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie byłam za granicą ale raz na 2-3 miesiące mam wyjazdy 500km w jedną stronę, i taka podróż już mnie męczy raczej nie nadaje się na dalsze podróże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja byłam tylko w Londynie i na Krecie" x to w londynie takie wielkie krety mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem też lubimy podróże, do tych ciekawszych zaliczymy Wyspy Kanaryjskie, kilka krajów Afryki, Karaiby. A wcale nie zarabiamy dużo. Mąż policjant, ja n-cielka fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po uj podróżować i wydawać tyle kasy skoro wszystko dziś można zobaczyć na gogle maps lub na youtubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy musi lubic podróżować, nie bądź taka ograniczona autorko. To że twoja pasja sa podróże, to nie oznacza, ze KAŻDY ma to lubić. To tak jakby zawziety pasjonat sportu czy czegos innego powiedział Ci że nie rozumie jak możesz tego nie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest,ze ludzie są różni. Ale też zależy jaka grupę mieliście na myśli,mówiąc ze ktoś woli wydać na fajki niż coś ciekawego. Pewnie znajdą się interesujący ludzie którzy lubią te fajki ale i mają zainteresowania ,może tańsze kto wie Ale nie wiem dlaczego moja pierwsza myślą były wiesniaki które jaraja,i lenia się z piwem na kanapie , ewentualnie jakas praca czy szkolka Ew.inne osiedlowe buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej tolerancji ,mnie stać by jechać ale mam tak silną wyobraźnię że na wyjeździe mogę co najwyży nałykać problemów których mogę uniknąć i tak też czynię ,a od wałęsania się po świecie jest wiele innych ciekawszych rzeczy ale trzeba mieć wyobraźnię a nie tylko krytycznie dziwić się że ktoś inaczej postrzega świat.A poza tym takie wałęsanie to też skrzywienie i szukanie wrażeń nie zawsze korzystnych i na zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich życie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micaela Gomez
Uważam, że tylko apatyczni ludzie nie lubią podróżować. Ktoś, kto nie jest apatyczny - ciekawi go świat i różne jego zakątki. To przecież normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interesuje sie wieloma rzeczami, mam hobby, kocham teatr, sztuke, muzyka, z checia chodze na musicale, planetarium, czy muzeum, ocham malować, rysować, rzeźbić, ale podróżować nie lubie gdyż boje sie nowych miejsc, ludzi, a do tego choć wiele lat próbowałam to nie jestem w stanie nauczyć się języka jakiegolwiek, kocham swoje wojewodztwo, kraj, wystarczy mi ze raz w roku pojade w gory, nad morzem, czy nad jezioro i jestem szczesliwa :) mnie takie podróże bardzo męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi są ale chyba słońca na plaży, a nie zabytków. 50% polakow nie jeździ na wakacje, są apatyczni? Nie jeżdżą bo albo ich nie stać albo nie potrzebują. Nie sprawia im to przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można nie lubić stresu związanego z podróżą lub samego podróżowania (jazdy samochodem, lotów samolotem itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem ludzi,którzy nie radzą sobie z żadnym językiem, nawet minimalnie z angielskim i potem zdziwieni,że nikt ich nie rozumie.Tacy chodzili z reklamówkami z Biedronki na plażę w Isoli,mieli białe skarpetki,sandały lub adidasy,do tego portki w palemki,nawet lodów nie umieli sobie kupić bez pomocy.Takie śmieszne cebulaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię podróżować, ale się tym nie chwale,bo to prostackie i chamskie zachowanie.Tym bardziej,że nie każdego to obchodzi i nie każdy może sobie na to pozwolić. Najwięcej mają do powiedzenia wieśniaki co czasem kupują tanie lasty do Egiptu żeby mieć się czym pochwalić, albo inne,byle tanio i wrzucić coś na Fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nauka języków jest bardzo trudna, rozumiem fizyk, chemie, matematykę, ale język obcy to dla mnie czarna magia, próbowałam 15 lat się uczyć i nic z tego nie wyszło, chodziłam na korki, na kursy, uczyłam się w szkole, ale nic nie potrafię powiedzieć po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kocham podróżować. Zawsze z zaufanym biurem podróży Proxima Travel z Zielonej Góry. Od lat z nimi wyjeżdżam na wakacje. Już mam zarezerwowane wakacje w Turcji w przyszłym roku ;-) http://www.turystyka-centrum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ludzie jeszcze bardziej polubią podróże, szczególnie wycieczki do Paryża :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko,co się teraz na świecie dzieje nie wróży nic dobrego dla branży turystycznej:-( Sporo osób odwołuje wyjazdy na drogie wycieczki,ci najbardziej strachliwi boją się latać samolotami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podróże to nie tylko kupić bilet i latać od punktu do punktu. Niektórych ludzi o dużej wrażliwości całe życie to najciekawsza podróż. Nie trzeba szukać daleko jeśli ma się otwarte oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dzisiejszych czasach odległość to nie jest żaden problem, bardzo łatwo już dostać się nam z jednego europejskiego kraju do drugiego. Można korzystać na przykład z tanich linii autobusowych jak ECOLINES. ecolines.net/pl Te linie mają wysoki standard, nowoczesne wyposażenie i dobre ceny z promocjami. I nagle czasem niewyobrażalny dla nas dystans skraca się do przyjemnej podróży za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam korzystam z Sindbada jak chodzi o autobusy do Niemiec, bilety dostępne w większości biur podróży i nie narzekam. Ludzie podróżują w różnym celu, jedni chcą się dokształcać, zwiedzić coś, inni tylko schlać i pobzykać to wtedy polecam Magaluf na Majorce albo Arenal :-Pjak ktoś nie rozumie ludzi, którzy nie podróżują to ma pecha:-D Teraz ci co jeździli tanio do Tunezji, Egiptu i Turcji, mają problem, teraz nigdzie tak tanio nie pojadą, Grecja już droższa, Bałkany też. Ach, biedne cebulaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim pasjonatom podróży pragnę gorąco polecić Wejherowo! :) Cała masa atrakcji, lokalizacja 25 kilometrów od morza, niepowtarzalny kaszubski klimat - czego chcieć więcej? :) I ceny bardzo korzystne. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to więcej informacji znajdzie pod adresem: www.turystyka.wejherowo.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię być w obcym miejscu, szczególnie daleko od polski, w granicach kraju jest jeszcze ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast nie rozumiem ludzi,którzy lubią się szlajać gdzie popadnie jak jacyś menele.Tacy debile jak autorka według mnie mają braki intelektualne oraz adhd które powinno się u nich leczyć bo to nie jest normalne,by nie moc usiedzieć na d***e chociaż sekundy.Poza tym w innych krajach nie ma nic ciekawego,zatem nie wiem po co im to szlajanie.Pewnie by pokazać jakimi są debilami by marnować kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×