Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

want to want me

Kolejny temat o niczym

Polecane posty

Want myślę że powinnaś się ustosunkować do tego co pisze gość o moim stosunku do Ciebie itd bo On chyba tak serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy to słyszałaś Sak,to fakt.Nie udawaj niewiniątka nagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Dzień mija pracowicie a Wam? usmiech.gif X Oj niestety będę miał "randkę z krokodylem" za parę godzin ws. zawodowych, niby krótką ale nie mam ochoty rozmawiać z 50-kilku letnią przemądrzałą i bardzo wyniosłą panią. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimny nie wiem jak to możliwe...chyba to co myślę i piszę to zupełnie co innego a ja tego nie dostrzegam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego z krokodylem że mniej więcej taka atmosfera będzie panowała na spotkaniu jakby ktoś do sali wprowadził krokodyla :-D uuuh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda w oczy kole😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie want, może jednak nie;) właściwie to z jakiej racji:D Relaksować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zazdroszczę...jeszcze w liczbie mnogiej... Jeśli 25 to wiek to strzelam że to pierwsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zimny dran
Sakura Ty zawsze wszystko na odwrót;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sak jesteś dwulicowa?Wracaj do nas na uczuciowy :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby była piękna to nawet jakby była groźna to bym się nie martwił :-D Termin przyspiesza, za godzinkę, może półtorej już będę na miejscu bitwy :-) Relaks to konieczna pozycja w ciągu dnia, człowiek by oc***al jakby miał non stop pracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tęsknię Sak, wróć❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sak pod swoim drugiem nickiem gościówa 89 z pomarańczy dowala Want :O głupia pisda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakura.... ty tutaj? Wracaj do nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że chodzi o wygląd :P Kiedyś usłyszałam od znajomego, że jeśli kobieta jest piękna to może być wredna, groźna lub niemiła, gadać nie na temat itp. A mężczyźni będą patrzeć w nią jak w obrazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprowadzisz mnie na właściwy kierunek? Zimny;) Cześć poes. Gość a konkretnie to wystarczy jak wrócę na uczuciowy czy jeszcze temat nie jest bez znaczenia? Saper...kobieta ponad dwa razy starsza i może stąd moje skojarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pewnego krytycznego momentu to się sprawdza ale też bez przesady, piękna kobieta zachowujaca się jak suka to nic fajnego dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zimny hm, teraz ciekawe czy próby nie były dość...zachęcające czy ja taka beznadziejnie niedomyślna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz rację. Jeśli ktoś przesadza w drugą stronę to wiadomo, że jest to zdecydowanie odpychajace. Mimo wszystko kobiety dzieki ładnemu wygladowi sa w stanie sporo ugrać :) umiemy wykorzystać swoje atuty.Nie zauważyłam żeby faceci robili tak samo, czy się mylę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×