Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
jaki gospodarz , takele towarzystwo :classic_cool: dobra - idę spać -po nocce jestem i nieco po etanolu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, czy to Twoje autentik fotoł to w awatarze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petru zastanawia się, co gorsze dla Polski: 7 tys. muzułmanów czy 2 mln katolików, którzy przyjadą do Polski na Światowe Dni Młodzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni są od niego uzależnieni i to stanowi pewiem fenomen. Choć przyznam że czasem Iftar wkleja.coś ciekawego...coś celnego wobec tej chorej rzeczywistości w postaci memów chociażby.:D Jeśli chodzi o shatyna to wiadomo. Obsesje,obsesje i jeszcze raz obsesje. Zapewne powodem jego nieobecności tu jest prozaiczny zator medialny spowodowany kolejnym pokazem możliwości wyznawców religii miłości we Francji Nie ma co wklejać bo wszyscy trajkoczą o jednym. A jako że to temat nie wygodny dla niego to go tu nie ma pomijając chwilowe występy na orange. Jaki to dla niego może być temat skoro ma spraną korę mózgową i imigracja mu w ogole nie przeszkadza?Oczywiscie niewygodny.Więc go tu chwilowo"nie ma".:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petru: Celem terrorystów było skłócenie Polski z Niemcami... Geniusz polityczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był dziennikarz, dzwonił tam będąc 8min na piechotę od ambasady. Faktycznie babsztyl powiedział, że ambasada mimo tego, że nie jest pusta -jest już zamknięta i mają sobie poszukać albo taryfy albo hotelu gdzieś niedaleko. Następnego dnia rzecznik ambasady powiedział, że gdyby tam przyszli, ktoś by im otworzył :D Ale ponoć przeprosili potem oficjalnie :classic_cool: Cymański przedstawił moje stanowisko w tej sprawie 10/10 dzisiaj w Kawie na Ławie. Reszta, mam wrażenie, bierze udział w jakiejś zbiorowej halucynacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś a tak apropo ambasady,w Paryzu jak pewien Polak z rodzina chcial sie schronic w ambasadzie w PL,w czasie zamachow,top mu powiedzieli,ze ma sobie hotel wynajac info dzisiaj podalo info tv z z Tak było.Nie tylko zresztą podano to w tvp info. W Tv Republika też o tym informowali. Żenada.Piwinni wyciągnąć z tego konsekwencji. Ten który zdecydował o nie wpuszczeniu polskich obywateli na teren placówki reprezentującej ich panstwo w sytuacji zagrożenia ich życia,powinien zostać zwolniony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żydowstwo w pierwszej kolejności obsadziło swoich w ambasadach co jest chyba normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie podejrzewali jakiś POdstęp.:classic_cool: W końcu mowa o skoordynowanych atakach. A jak skoordynowane to w końcu skoordynowane. Więc zapowiedzieli że nie wpuszczą.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzkim odruchem byłoby przyjęcie pod europejskie skrzydła wyłącznie kobiet i dzieci i to tymczasowo. Reszta - won do siebie walczyć o swój kraj, skoro tak ochoczo deklarują chęć powrotu do ojczyzny. Kto im ku/r/wa będzie o nią walczyć? W kamasze i out, jurne byki pieprzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska istnieje tylko teoretycznie. Jestem absolutnie z dala od retoryki i ideologii Pisu, PO zresztą także, jedne i te same szumowiny. Ale biję brawa za wyowiedź Szymańskiego (z której zresztą juz się wycofują rakiem) i naprawdę mam w poważaniu to, co o jakimś murze napiszą w Die Zeintung czy inny The Sun. Mam rodzinę, dużo rodziny we Francji, również w Paryżu, to ludzie mieszkający tam od 30, 40 lat, pracujacy, żyjący, płacący podatki, posiadający od lat fr obywatelstwo. Naprawdę z pierwszej ręki wiem, że muzułmanie to ich, Francuzów, zakała, wrzód na d***e, nikt nie chce mieć z nimi kompletnie nic wspólnego. To inna cywilizacja, inna kultura, inna mentalność i możecie pisać sobie lewaky co chcecie, ale porównywanie ich do polskich czy jakichkolwiek innych, europejskich imigrantów jest -eufemistycznie rzecz ujmując- mocno bezczelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś > Szymański jest dowodem na to, że nam PIS przygłupów na ministrów mianuje. Wstyd na cały swiat, ale cóż Polska to dziki kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisowcy wyszli z nor i jak dzicz, plota głupoty, kompromitując Polskę, a potem postrzega sie nasz kraj i obywateli na świecie, przez ich pryzmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd bo co? Bo powiedział ujmując to bardzo delikatnie i nie wprost, że nie chcemy tej bandyckiej hołoty u siebie? Masz popis politycznej poprawności i nie-przygłupów we Francji właśnie. Tak jak dziś wyszedł do mediów Sarkozy po spotkaniu z Hollandem i przez 15 minut chrzanił o tym, że będą musiały zostać podjęte stanowcze działania, że stanowczo się sprzeciwiają, że to dramatyczna sytuacja, że oni stanowczo protestują. Jak widać klepanie się po garniakach za pięćset euro nie wystarcza. Powtórzę: daleko mi do pisu, całego ich cyrku i ich wszystkich małp. Ale w tym konkretnym przypadku, w tej konkretnej wypowiedzi, naprawdę mam w du/pie ten "wstyd na cały świat". Myślę, że większość Polaków myśli tak samo i nie chce tej hołoty u nas. Napisałam wcześniej - matki, dzieci - proszę bardzo. Reszta won, walczyć o swój kraj. Być może niefortunna (właściwie to nie być może, a na pewno) pora na tego typu deklaracje ze strony Szymańskiego, ale jakie to ma znaczenie? Jaki by nie był i tak dostałby po głowie. Naważyli sobie sami tego piwa i robią z nas teraz kozła ofiarnego, tak jak z Orbana zrobili faszystę, bo zaczął stawiać płoty. Teraz sami będą budować mury, bo nie mają ŻADNEJ, nawet najmniejszej kontroli nad tym, co się w ich krajach dzieje. Może już czas skończyć z tą pier/do/loną polityczną poprawnością i wyważonymi słówkami, które nie mają najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ofiary molestowania przez duchownych spotkały się w Poznaniu To pierwsza międzynarodowa konferencja poświęcona ochronie i prawom osób molestowanych przez księży. Trzydniowe spotkanie odbywa się pod hasłem „Stop nadużyciom seksualnym”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Mieliśmy nadzieję, że pójdzie to np. wzorem państw zachodnich, czyli powołaniem wspólnej komisji, fundacji, prawników w celu wspólnego rozwiązywania tego problemu. Niestety Kościół jest zamknięty na takie propozycje' x 'Kościół deklaruje pomoc prawną i psychologiczną, ale opiera się ona w większości na pomocy udzielanej przez samych duchownych. Tymczasem z danych wynika, że 85 proc. poszkodowanych odeszło od struktur kościelnych i nie życzy sobie kontaktu z nimi w jakiejkolwiek formie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według wyliczeń koordynatora ds. ochrony dzieci i młodzieży przy Konferencji Episkopatu Polski o. Adama Żaka z Centrum Ochrony Dziecka w Akademii Ignatianum w Krakowie, między 2010 a 2013 r. za takie przestępstwa prawomocnie skazano w Polsce ok. 20 księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewackie ścierwa wyjeżdżaja teraz z księdzami :D Jebać muslima! Tak jak lewaków nie chcemy ich w WIELKIEJ POLSCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
mysz nologged dziś p znowu po polsku nie rozumiesz,to jest kpina z procedur w cywilizowanym swiecie,a nie procedury :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz nologged
Bosz, przecież to ironia była 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona słońce moje, zgnuśniałaś na tym temacie :( kiedyś i do tańca i do różańca można było z Tobą dymać całą noc, a teraz doszukujesz się we wszystkim jakichś niewiadomych strzałów w Twoją stronę. Szkoda, lata 2011 w dół były najlepszymi na kafeterii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lewackie ścierwa wyjeżdżaja teraz z księdzami smiech.gif > Co w tym jest śmiesznego ? Prawda w oczy kole 1 Inaczej byś spiewal gdyby z twoim dzieckiem 'zabawiał się księżulo' Jak widac po twoich postach głupich nie sieją a ciągle są :( (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' Kard. Dziwisz myli ambonę z ławą sejmową. "Ustawy sprzeczne z prawem Bożym" Kard. Dziwisz, grunwaldczyk spod Kałduna ’1410, o patriotyźmie prawa Bożego Kard. Stanisław Dziwisz nawalczył się o polską niepodległość. Najwięcej zdrowia stracił i przelał krwi pod Wzgórzem Własnego Brzucha. To jego bitwa pod Grunwaldem – Kałdun 1410. A rozumu ma tyle, co w owym stwierdzeniu: – Pamiętajmy również, że w ostatnim czasie otrzymaliśmy serię ustaw, które wcale nie budują zdrowych rodzin i zdrowego społeczeństwa, ustaw nie liczących się z Bożym prawem. Tak na ambonie, czyli swojej trybunie sejmowej, powiedział ten grunwaldczyk własnego brzucha. Nikt z żyjących nie widział na oczy prawa bożego. Pytanie: dlaczego prawem miałbym zajmować się niebyt Bóg. Kolejny hierarcha, który robi owieczkom wodę z mózgu, a z niebytu idiotę.' ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze, że red Trawińska nadal jest na posterunku, z nią nie sięgnie nas ani terroryzm, ani klechowska pedofilia :classic_cool: :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×