Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
No właśnie.Co to ma do rzeczy??smiech.gifBył imigrantem?Był!Czarno na białym mamy ścisły związek pomiędzy aktem terroryzmu we Francji jaki miał miejsce ostanio a imigracją.I tylko idiota temu zaprzeczy.xxNie. Był terrorystą, bandziorem który ukrywał się pomiędzy imigrantami.Wykorzystał imigrantów do swoich celów i tyle. Gdyby nie to, to przyjechałby np jako stolarz. albo ksiądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden z tych "bojowników" urodził się ponoć już we Francji... ponoć. Zresztą zamachy w Londynie też przeprowadzili już tam urodzeni. To jest jasny dowód na to że oni się nie zintegrują, że polityka multi-kulti się nie sprawdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co przez to rozumiesz? jakie dzialania? kto ma je wykonywac? jaka bronia?xxSzczerze? Nie wiem...Ale wyobrażam sobie, ze to radykalne metody typu broń atomowa użyta w celu zrównania wszystkiego tam z piachem.OK. Wiem, że to trochę naiwne ale nie wyobrażam sobie innego sposobu walki z tym robactwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość zamachów we Francji.była ostatnio dokonana przez imigrantów albo.osób jakie urodziły się w rodzinach imigrantów. Mamy związek pomiędzy problemem imigracji i terroryzmu.a.ten kto w to powątpiewa ma chyba uszkodzony mózg wskutek niedotlenienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś co zrobic z ta cala zgraja,ktora juz tu jest bez dokumentow,bez identyfikacji?xxOdkupić, wynająć kawał pustyni, wybudowac tam osiedla namiotowe i przenieść tam wszystkich imigrantów, zapewniając im wyżywienie na koszt bogatych krajów arabskich.A bezpieczeństwo zapewnia NATO i UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Większość zamachów we Francji.była ostatnio dokonana przez imigrantów albo.osób jakie urodziły się w rodzinach imigrantów.xxPopatrz na historię Francji,, na jej "terytoria zamorskie"... To włąśnie efekt tamtych działań. Stąd m.in. bogactwo, poziom życia Francuzów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze? Nie wiem... Ale wyobrażam sobie, ze to radykalne metody typu broń atomowa użyta w celu zrównania wszystkiego tam z piachem. OK. Wiem, że to trochę naiwne ale nie wyobrażam sobie innego sposobu walki z tym robactwem. } o Tam jest ropa... wątpię by potem ktoś chciał napromieniowaną ropę kupować.. na to pewno się nie odważą. Zachciało się amerykanom i żydom tam demokrację wprowadzać. A my musimy za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Był terrorystą, bandziorem który ukrywał się pomiędzy imigrantami. Wykorzystał imigrantów do swoich celów..." v v I był imigrantem niestety. Taka smutna prawda. Za kogo by się nie podawał-za stolarza czy księdza(którym nie był z pewnością)...to jedno jest pewne. Był imigrantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na historię Francji,, na jej "terytoria zamorskie"... To włąśnie efekt tamtych działań. Stąd m.in. bogactwo, poziom życia Francuzów...} o No a Polsce nic do tego, imigrantów niech też sobie zatrzymają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś atom?..IMHO ostatecznosc bo moze to rozpetac gorsze pieklo niz to w jakie w tej chwili wdepnela EUxxDlatego napisałem, że to może naiwne ale ja nie widze innego wyjścia. To tak jak z Japonia w 45..Można było z nią walczyć jeszcze przez rok czy trzy tracąc dużo pieniędzy i przede wszystkim żołnierzy a można była dwa razy a solidnie przywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a Polsce nic do tego, imigrantów niech też sobie zatrzymają.xxMasz rację. Niech....:DI tyle niestety z tego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysl godny rozpatrzeniaxxObawiam się, że nikt "decyzyjny" na to nie wpadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x Popatrz na historię Francji,, na jej "terytoria zamorskie"... To włąśnie efekt tamtych działań. Stąd m.in. bogactwo, poziom życia Francuzów... x x To powoduje że imigranci dokonują aktów terroru?:( Być może. Dlatego nie.wolno ich wpuszczać więcej. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś akurat w Japonii,to moim zdaniem oni przetestowali ta bron ,by znac jej skutki,mogli ich zalatwic bez tegoxxWg mnie nie mogli.Poczytaj o Iwo Jima... A tam byłoby to razy milion albo trzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Niech....smiech.gif I tyle niestety z tego wynika. o No jasne... polski rząd dał d**y. Kto za to odpowiada? A Merkel między innymi, zaprosiła ich to co od nas teraz chcą. Nie trzeba było ich zapraszać. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powoduje że imigranci dokonują aktów terroru?xxNie zrozumiałaś...Dzięki temu obywatele tych "zamorskich" otrzymali obywatelstwo francuskie i stali się pełnoprawnymi obywatelami Francji.A ponieważ tam, w tych "zamorskich" była bida to przenieśli sie do Francji... A efekty tego mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne... polski rząd dał d**y. Kto za to odpowiada? A Merkel między innymi, zaprosiła ich to co od nas teraz chcą. Nie trzeba było ich zapraszać.xxWg mnie polski rząd nie dał ale Merkelowa dała i to z całą otwartością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Europe moim zdaniem jej wolnosc zgubila,dalismy im takie same prawa,wolnosci,spokoj a oni to wykorzystali przeciwko nam i wykorzystuja dalejxxI znowu (NIESTETY !!!!) masz rację.To uboczne złe strony demokracji, naiwności itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz wybaczcie. Przejechałem wiele setek kilometrów od wczorajszego ranka i... Jestem bardzo zmęczony.Na razie znikam na czas jakiś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cygan jednak żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Polski rząd powinien się zgodzić tylko na takich uchodźców, którzy chcą być w Polsce. Nie wiem.. zresztą dobrą stroną naszej "zamożności" może być to że i tak wszyscy stąd uciekną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden ze sprawców zamachów we Francji który.został.już zidentyfikowany nie był obywatelem Francji. Był imigrantem. To.zresztą czy ktoś dostał obywatelstwo francuskie czy nie dostał jest bez znaczenia Te zamachy wyraźnie dowodzą iż każdy kto stamtąd przybywa może być potencjalnym terrorystą.Dlatego jednym z podstawowych warunków naszego bezpieczeństwa jest zablokować dalszą imigrację. Proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A teraz wybaczcie. Przejechałem wiele setek kilometrów od wczorajszego ranka i... Jestem bardzo zmęczony. Na razie znikam na czas jakiś..." v v Jak.to cygan. Wiecznie w trasie ze.swym taborem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn teraz się wyśpi sowicie a jutro będzie znów wklejal do zaebania kolejne dyktowane mu poligramoty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona to chyba dzisiaj trzeźwa, że tak wchodzi w du/pę Shatynowi. Ale w sumie to nic dziwnego, odkąd z Myrem hodują małe szwabiątko, nie mogą być razem non stop na bani przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szokujące okoliczności odejścia Komorowskiego! „Splądrowana willa w Klarysewie, opróżniona kasa, kadrowe machlojki” x x I Edek na takie coś głosował.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadłość została splądrowana. Brakowało stołów, krzeseł, kanap, regałów, luster, obrazów, dywanów, żyrandoli. Zdemontowano nawet wyposażenie kuchni i łazienek. Wszystkie te przedmioty - blisko 400 - były ponoć w tak fatalnym stanie, że nadawały się tylko do utylizacji x x Dla Shatyna to normalka.:O Czy wyborcza napisze, że wstyd na całą Europę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×