Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Dziś w radio słyszałem dwie wypowiedzi,które przekroczyły z hukiem barierę debilizmu,niczym samolot barierę dźwięku: Wypowiedź pierwsza-"Zamachy terrorystyczne nie mają nic wspólnego z masową imigracją na terenie Europy". Wypowiedź druga-skierowana jakby to terrorystów-"Możecie nas zabijać ale nie będziemy się bać" (Tak jakby brak strachu miał nas wyzwolić od śmierci i.spowodować,że mimo to zmartwychwstaniemy cudownie). v v Tego już za wiele. Jesteśmy jako społeczeństwo pod przemożnym wpływem istnych debilizmów płynących pod strugami zmediów. Obawiam się,że jeśli ludzie zaczną to kupować w zamiam za odejście od sprzeciwu wobec przyjmowania tu kogo popadnie to koniec z nami.Koniec z normalnymi ludźmi i koniec z normalnym życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie chętnie kupują.takie głupoty dopóki nie.zetkną się.ze śmiercią oko w oko. Wtedy wszelkie ideologiczne racjonalizacje pryskają jak bańka mydlana. Problem w tym że stwierdzenie iż celem terrorystów jest tylko zastraszać ofiary jest już manipulacją. Oni chcą zabijać i w ten sposób rozumieją swe zwycięstwo. Nie wystarczy się nie bać. Trzeba działać. Trzeba blokować imigracje i eliminować niebezpieczny element. Jeśli tylko nie będziemy się bać a będziemy godzić się na wszystko (tak jak chcą lewacy i tak jak ci yebnięci ludzie to tłumaczą wszystkim)to zginiemy i chooy nam z tej całej odwagi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Shatyn możesz cytować jedynie to, co ŁASKAWIE ówczesna władza udostępniła. Nic więcej. A udostępniła to, co było jej wygodnym.I tyle.To taka manipulacja rodem z Moskwy, dziwi mnie, że tego nie ogarniasz.xxxsmiech.gifA skąd taka informacja? Mozesz podać jej źródło?W ten sposób można wytłumaczyć wszystko i każdą informacje zdezawuować.Każdą i dotyczącą wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj A skąd taka informacja? Mozesz podać jej źródło?xale o jakie źródło pytasz??? Przeceż sam podajesz źródło, twoim źródłem jest oficjalna tuba propagandowa PO.xxxPytałem skąd masz takie informacje. Na czym opierasz swoje twierdzenie.A moim źródłem informacji na temat wypadku pod Smoleńskiem jest strona zawierajaca informacje od specjalistów badających ten wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj Ale wg shatyna gość strzelający do bezbronnych ludzi, krzycząc "Allahu akbar", to na pewno jakiś katolicki fundamentalista jezyk.gif moher, wychowanek Rydzyka.xxMoże tak jest w twoim omamie iftar. W rzeczywistości niczego takiego nigdy nie napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin wczoraj Oni strzelają do nas, my strzelamy do nich. To jest wojna, nie wygląda? Jest ideologia i ludzie ją wyznający, mająca na celu zniszczenie naszej cywilizacji a my im meczety pozwalamy budować i spokojnie kultywować tą ideologię, która ma na celu wyeliminowania nas z życie. No elity rządzące europy to banda debili.xxPo części sie zgadzam.Uważam, że przynajmniej czasowo powinno się zdelegalizować islam w Europie i uznać każdą współpracę z państwem islamskim za przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn vel Mały cyganie z wąsem daj mi namiar na siebie, a skieruje cię do specjalistów od psychiatrii, którzy potwierdzą to co ci wszyscy piszą, a mianowicie, że łeb masz chory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj Gdy krzyże obrażają uczucia libertynów i lewackich pajaców, ukrzyżowanie lub zastrzelenie europejczyka ich nie oburzaxxMoże tak jest w twoim omamie bo w rzeczywistości nic takiego nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj A co ma katolicyzm do islamu???xxNie wiesz? Obie rzeczy to religie monoteistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin wczoraj Ideologia chrześcijańska nie ma w założeniach zniszczenia demokracji, nie zezwala na okłamywanie, okradnie i zabijanie członków innych wyznań. Tym też od islamu różni się katolicyzm.xxA parę postów dalej...xxgość wczoraj Psalm 37:28 "Bo Pan miłuje prawo I nie opuszcza swoich wiernych, Na wieki ich strzeże; Potomstwo bezbożnych zaś będzie wytępione."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem wczoraj chodzi o to,ze shatyn powolywal sie na Czeczenow,ze to tez Muzulmanie i chcial to zrownac z arabskim ekstremizmem,a ten arabski wlasnie jak napisales gosciu jest zupelnie inny niz ten CzeczenskixxA ta kłamie jak zwykle... Niczego takiego nie było. Pisałem kiedys ale o... Tatarach.Bzdurzysz otulona...I pisałem o tym, że ci wszyscy ludzie wyznaja islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Francuzi masowo ruszyli do kościołów, nawet ci niewierzący.Kościoły we Francji są oblegane....xxShatyn jak żyć?xxxDobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a może shatyn dostał kulę w łeb w tym Paryżu?xxMasz marzenia gnoju....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ wczoraj Nie wszyscy islamiści są terrorystami. Wszyscy uczestnicy Marszu Niepodległości są faszystami.logika wyborczej tvn i innych przygłupów.xxMoże w twoim omamie.Bo w rzeczywistości jest tak:x"Nie wszyscy islamiści są terrorystami. I nie wszyscy uczestnicy Marszu Niepodległości są faszystami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś to zaloz sam swoj top i przestan jeczec,nikt ci tu nie kaze pisac,ani sila pod pistoletem nie trzymaxxOtulona ma w 100% racje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Baran skończ pie**olić.xxI tu iftar ma 100% racji...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wprowadzeniu podatku od supermarketów duże sieci będą rezygnować z mniej rentownych artykułów, spychając je do innych sklepów. To spowoduje, że niektóre towary staną się mniej dostępne, a co za tym idzie ich ceny wzrosną - tak Andrzej Faliński, dyrektor generalny Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, ocenia skutki wprowadzenia podatku obrotowego, które mają - według propozycji PiS - płacić sklepy o powierzchni przekraczającej 250 metrów kwadratowych.xxWg mnie też tak będzie. Bo przecież nie wezmą tych pieniędzy z własnych kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Psalm 37:28 "Bo Pan miłuje prawo I nie opuszcza swoich wiernych, Na wieki ich strzeże; Potomstwo bezbożnych zaś będzie wytępione." o Pokaż mi księdza, który nawołuje do "wytępienia" bezbożnych... Islamscy imamowie, mułłowie robią to otwarcie np w Anglii, Francji.. są na YT nagrania z ich wypowiedziami. Oni się z tym nie kryją.. prawo Allaha jest ponad prawem krajów, w których przebywają. Otwarcie nawołują i przyznają że nie mają zamiar przestrzegać prawa. Nie da się porównać tych dwóch religii w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasz pan prezydent pozwolił sobie opowiadać durnoty smoleńskie.Tylko po co?Żeby jeszcze bardziej, po wygłoszeniu laudacji na cześć Jarosława K. jeszcze bardziej mu się wcisnąć?Musze przyznac, ze dawałem panu prezydentowi malutki kredycik zaufania ale po tych idiotyzmach przez niego wygłaszanych, kredycik zniknął był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn-w Paryzu nie poszli zabijac ani Tatarzy,ani Czeczeni( o nich tez pisales,ale nieistotne),chodzi o to,ze nie da sie porownac ekstremizmu ISIS do Tatarow( ew Czeczenow),ja pisalam to w takim kontekscie,ze ja zylam w Afryce pomiedzy nimi,i zylam w Europie pomiedzy nimi i wiem,ze pomiedzy Tatarem,a Arabem z Iranu lub Iraku lub Libii jest mega wielka roznica,a zrownywanie tego,co probowales wtedy robic to blad,za ktory jak widac Europa teraz placi i bedzie placic,dopoty sie mozni tego swiata nie ogarna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż mi księdza, który nawołuje do "wytępienia" bezbożnych...xxPoszukaj co opowiadał biskup Zagrzebia niejaki Stepinac.O ile dobrze pamiętam odsiedział parenaście lat ale za to został świętym albo błogosławionym za pomocą JP2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z biuletynów: "Kilku dni po Nowej Hucie krąży wieczorami mężczyzna 50+ w cygańskim kapeluszu z estetycznie przyciętym wąsem. Składa on dyskretnie seksualne propozycje mężczyznom w różnym wieku. Nosi długi płaszcz-tzw. prochowiec.Obuwie,wyjściowe z ciemnej skóry.Niekiedy w okularach w prostokątnej oprawce.Prawdopodobnie strój jego pod płaszczem jest niekompletny.Niektorzy świadkowie twierdzą,że ma na sobie wyłącznie stringi koloru czerwonego oraz wytaliowaną koszulę na guzik koloru czarnego.Osobnik posiada ciemną karnację. Przedstawia się czasem jako:"Dżani Napolitano". Ktokolwiek widział lub miał kontakt z osobą opisaną proszony jest o bezzwłoczny kontakt z wlasciwią komendą policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Shatyn-w Paryzu nie poszli zabijac ani Tatarzy,ani Czeczeni( o nich tez pisales,ale nieistotne),chodzi o to,ze nie da sie porownac ekstremizmu ISIS do Tatarow( ew Czeczenow)xxI ja też nie porównywałem ekstremizmu a jedynie twierdziłem i twierdze, że i jedni i drudzy wyznaja islam. I o tym pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ten ktory zabijal w Paryzu,dostal sie do Europy przez Grecje,pytanie ilu jeszcze jest takich "onych" i kiedy i gdzie uderza,bo ze uderza to daje swoja glowexxAle gdyby nie dostał się przez Grecję to dostałby się inną drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziś w radio słyszałem dwie wypowiedzi,które przekroczyły z hukiem barierę debilizmu,niczym samolot barierę dźwięku:Wypowiedź pierwsza-"Zamachy terrorystyczne nie mają nic wspólnego z masową imigracją na terenie Europy".xxCzyli jasno z tego wynika, że jeśli by nie było tej imigracji to nie byłoby również zamachów?Śmiem wątpic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn dziś otulona_snem dziś ten ktory zabijal w Paryzu,dostal sie do Europy przez Grecje,pytanie ilu jeszcze jest takich "onych" i kiedy i gdzie uderza,bo ze uderza to daje swoja glowe x x Ale gdyby nie dostał się przez Grecję to dostałby się inną drogą. } o No ale co to ma do rzeczy? W ogóle to nie jest istotne jak się dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni wszyscy wyznają islam.Ale. W tym wyznaniu jest dziwna zasada, że każdy mułła 9?) interpretuje Koran i ma do tego prawo.Dlatego występuja takie różnice pomiędzy wyznawcami islamu.Ale podstawa jest taka sama.I powtarzam jeszcze raz. NIE bronię tych bandytów, za to dziwie się, że mówi się o nich per "bojownicy" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś ciekawe ile jeszcze stolic europejskich lub duzych miast,musi splynac krwia by ktos w koncu zaczal myslec,ze to jest regularna wojna,na ktorej sie jencow nie bierzexxObawiam się, ze jeszcze dużo krwi upłynie zanim dojdzie do niektórych zakutych łbów, że z nimi trzeba walczyć ich metodami tylko powiekszonymi dziesięciokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś otulona_snem dziś ten ktory zabijal w Paryzu,dostal sie do Europy przez Grecje,pytanie ilu jeszcze jest takich "onych" i kiedy i gdzie uderza,bo ze uderza to daje swoja glowe x x Ale gdyby nie dostał się przez Grecję to dostałby się inną drogą. } o No ale co to ma do rzeczy? W ogóle to nie jest istotne jak się dostał. v v No właśnie. Co to ma do rzeczy??:D Był imigrantem? Był! Czarno na białym mamy ścisły związek pomiędzy aktem terroryzmu we Francji jaki miał miejsce ostanio a imigracją. I tylko idiota temu zaprzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie by byly,ale wpuszczenie tej dziczy IMHO-jeszcze bardziej wzmocnilo ich szeregi o zeksterminizowanych mlodych zabojcowxxNo właśnie.Dlatego to co napisała ta orange to bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×