Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Nie ma tam nic o wolnościach obywatelskich i o obaleniu demokracji. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to są dowody z uzasadnieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisze starzec w orange bo się wstydzi, że siedzi na kafe cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn wklepał w wyszukiwarkę biblii słowo "prawo" i udaje jaki to on oczytany jest :D Akurat wybrał cytaty bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
ta dziadyga,nawet w taki dzien nie omieszka napluc na KK :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w g*****e wyłączone komentowanie tylko macierewicza można komentować. Jest szczujnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proście, a otrzymacie. Jeżeli milczycie, jeżeli macie zaciśnięte usta, to Ja nie mogę wam odpowiedzieć -o- O/rędzia Os/trzeżenia -o- niedziela, 10 sierpnia 2014, godz. 18.00 -o- Moja umiłowana córko, odwrócił się bieg wydarzeń i w ich wirze, jak przepowiedziane, dojdzie do wielu zmian. Nie przerażajcie się, ponieważ wiele razy dałem wam Moje Słowo, że wszystko uwieńczy Moje Wielkie M/iłosierdzie, które porwie każdą dus/zę w Światło Mojej Miłości i Współczucia. Obawiajcie się jedynie Mojej Sprawiedliwości, ale wiedzcie, że kiedy dojdzie do jej rozpętania, to będzie ona dopuszczona ze względu na dobro innych i dla zb/awienia świata. Kary wprowadzam tylko po to, aby wstrzymać szerzenie się nienawiści i aby rozbudzić w tych poczerniałych dus/zach jakąkolwiek miłość, która być może jeszcze gdzieś w nich zalega — po to, by do Mnie przyszli. -o- Dlaczego ludzie w/ierzą, a zwłaszcza p/obożni ludzie, że oni wiedzą więcej ode Mnie? Że są bardziej inteligentni niż Ten, Który ich stworzył? Że ich racjonalistyczna ocena tego wszystkiego, co ode Mnie pochodzi, mogłaby wyeliminować Moją Obecność? Arogancja człowieka i jego duma z własnych możliwości stanie się jego upadkiem. Człowiek nie dysponuje żadną mocą poza tą, która tkwi w jego dus/zy. W/iara, kiedy jest czysta, stanowi potęgę, i to dzięki w/ierze, i tylko dzięki w/ierze, Ja, J/ezus C/hrystus, przyniosę wam nadzieję, miłość i radość. Jedynie Ja mogę wyposażyć człowieka w wielkie dary, ale dopóki on Mnie o nie nie poprosi, nie mogę ich narzucić jego wolnej woli. -o- Proście, a otrzymacie. Jeżeli milczycie, jeżeli macie zaciśnięte usta, to Ja nie mogę wam odpowiedzieć, ponieważ do Mnie nie przychodzicie. Zawsze zwracajcie się do Mnie i proście Mnie o każdą łaskę, gdyż Ja odpowiem na wasze wołanie za każdym razem. Nie odwracajcie się ode Mnie i nie mówcie, że wszystko będzie dobrze i że życie ułoży się samo. Na Życie trzeba sobie zasłużyć. Wieczność jest Darem od B/oga i jest Ona dana tym, którzy o Nią proszą. Niestety, wielu roztrwoni swoje szanse na Życie W/ieczne, ponieważ w/ierzą, że ludzkość jest bardziej potężna niż jakiś B/óg, który może istnieje, a może i nie. I tak staną się oni kowalem swojego własnego losu i odwrócą się plecami do Życia W/iecznego z powodu grzec/hu pyc/hy — tak są uparci. -o- Wyparli się Mnie, żyjąc na ziemi, i wyprą się Mnie, kiedy stanę przed nimi z rozpostartymi ramionami w tym Wielkim Dniu. Odwrócą się i wejdą do jaskini lwa, gdzie nigdy nie zaznają ani przez minutę pokoju. -o- Wasz J/ezus PS: Tekst oryginalny ze str. ostrzezenie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęcia nic nie mówią. To nie ma znaczenia. Wiadomo doskonale, że muzułmanie stanowią poważne zagrożenie. I to wystarczy. Znaczenie ma, jak Francja odpowie. Rozsądna odpowiedź, to byłyby naloty na tych, którzy się przyznali. Francja ma środki. Ale, czy ma wolę polityczną/jaja? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest sratyn ten liberalno- lewacki terrorysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin x Ja zawsze bronię Czeczenów, bo ZNAM ich historię. Dudajew, nie był żadnym islamskim radykałem. Dudajew chciał niepodległości. To Putin zepchnął Czeczenów w radykalny islam. Zrobił to celowo, aby uwiarygodnić wojnę przeciwko Czeczenii. Skutek jest taki, że ci, którzy byli zwyczajnymi muzułmanami, mającymi za idiotyzm te ekstremizmy, albo wybito, albo zrobiono z nich kolaborantów. Reszta niedobitków zasiliła radykalne grupy. Problem czeczeński 10, 15 lat temu, wyglądał inaczej. Teraz wygląda inaczej. Przypominam, że dwa wysadzone bloki, które posłużyły za pretekst do eskalacji wojny i terroru w Czeczenii, to de facto robota FSB. Teraz już jest, jak jest. Ale Czeczeni, nie od radykalizmu islamskiego zaczęli. W ogóle, na Kaukazie islam, miał inny kształt, niż w gorących arabskich głowach. Mówię to, bo się tym interesowałem. Oczywiście, nie jestem zwolennikiem tez lewackich. To ja, wyżej pisałem o nalotach i konieczności bezwzględnej walki z tą inwazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biesłan też Putin zorganizował ???Czeczeni nie są lepsi niż saudowie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TVP Piotr Balcerowicz (najwyraźniej jakiś czerwony idiota ) powiedział że multi-kulti się przecież sprawdziło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sensacja, co? Macie o czym pogadać. Tak, to Iftara w norze siedziała, ta p******a wawcia pewnie paznokcie malowała i dupska dawała, dzisiaj wszyscy wypełźli. Co za naród p******y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tramwaju w Berlinie rozmawia dwóch Turków: - a ty wiesz, że jest nas w Niemczech już prawie dwa miliony ? Staruszka siedząca obok nagle się odzywa i mówi: Żydów też było kiedyś dwa miliony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od początku świata, od dziejów zarania dupa służyła wyłącznie do srania. Lecz przyszedł pan Wojciech, zmienił wolę pana, przyszył d***e uszy I stworzył Urbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi muzułmanin do polskiego sklepu myśliwskiego i pyta: - Czy ma pan noże? Sprzedawca przygląda mu się uważnie i pyta: - Czy jest pan muzułmaninem? - Tak - Nie, nie mamy noży. Muzułmanin wychodzi, ale zauważa noże na wystawie za sprzedawcą i wraca. - Przepraszam, a czy może ma pan pistolety? - To znowu Pan! Nie, nie mamy pistoletów. Muzułmanin jest zdziwiony, gdyż na wystawie za sprzedawcą leżą pistolety. - A czy może ma pan granaty? - Nie! - odpowiada rozbawiony sprzedawca, mimo że leżą one obok pistoletów. - Przepraszam, muszę się jeszcze pana o coś zapytać. Czy ma pan coś przeciwko muzułmanom? - Tak - odpowiada spokojnie: noże, pistolety, granaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francuzi masowo ruszyli do kościołów, nawet ci niewierzący. Kościoły we Francji są oblegane.... x x Shatyn jak żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad lewak niejaki Shatyn wlazł do nory bo dziś nie istnieją wklejki propagujące jego komusze poglądy. Nie ma stary idiota co wklejać.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śmiejcie się z Shatyna! Shatyn wczoraj rano poleciał do Paryża na koncert tego zespołu black metal'owego. Być może już nigdy więcej nie zrobi z siebie durnia na kafeteri :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sierakowski: uchodźcy są ofiarami, a nie źródłem terroryzmu x tegp kuuuuu to bym wlasnymi rencyma zadusil frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga pieczęć: III W/ojna Ś/wiatowa -o- Or/ędzia Ostr/zeżenia -o- Or/ędzie 426, środa, 16 maja 2012, godz. 3.10 -o- Moja najukochańsza córko, muszę cię poinformować, że zbiera się właśnie na trzecią w/ojnę ś/wiatową. -o- Tego poranka płyną moje łzy, jak sama to widzisz.* -o- Druga P/ieczęć wkrótce zostanie złamana, jak przepowiedział Jan E/wangelista w Księdze A/pokalipsy. -o- Początek będzie miał miejsce w Europie. -o- Wasz system b/ankowy stanie się przyczyną, a Niemcy po raz kolejny zaangażują się w tę tragedię, tak jak to wydarzyło się przy dwóch poprzednich okazjach. -o- Kiedy to się rozpocznie, nastąpi upadek ocalenia g/ospodarki i katastrofa ta dotknie G/recję, z wielkimi reperkusjami dla F/rancji. -o- Bliski Wschód będzie również zaangażowany w w/ojnę – wraz z I/zraelem i Ir/anem – S/yria zaś odegra poważną rolę w upadku E/giptu. -o- Moja córko, budzę cię, by ci to powiedzieć, lecz nie żeby cię przestraszyć, ale żeby przekazać c***ilną prośbę, aby w tym czasie m/odlić się za E/uropę. -o- Z powodu w/ojny i braku pieniędzy duża część zbiorów będzie stracona, a to doprowadzi do otwarcia Tr/zeciej P/ieczęci, oznaczającej głód. -o- Dlatego teraz wzywam wszystkie dzieci B/oże, aby próbowały magazynować suszoną i niełatwo psującą się żywność, celem wyżywienia swoich rodzin. Ważne jest, aby mieć własne uprawy, jeśli to możliwe. -o- Pamiętajcie jednak, że m/odlitwa może złagodzić wiele z tego cierpienia. -o- Efektem tej w/ojny będzie wciągnięcie Mojego K/ościoła K/atolickiego na ziemi – w imię zjednoczenia – do jednego k/ościoła ś/wiatowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iftara debilko chociaż w takiej chwili powstrzymaj się od takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modelka, zrób wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×