Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Trudno z kimś merytorycznie dyskutować jeśli taki ktoś jak Shatyn na czarne mówi białe. A na białe czarne. To jak rozmowa z daltonistą o kolorach. Brak sensu. No ale może właśnie on tu po to jest. By robić szum informacyjny, jak w mediach mętnego nurtu, którym przecież o prawdę nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiedział także, że program Tomasza Lisa zniknie z anteny TVP.} o Powoli, powoli ku normalności. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że zdejmowanie programów z anteny z powodu innych poglądów politycznych prowadzacego jest krokiem ku normalności?Dla ciebie jak widze komuna jest właśnie tą normalnością bo za jej czasów to było normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trudno z kimś merytorycznie dyskutować jeśli taki ktoś jak Shatyn na czarne mówi białe. A na białe czarne. To jak rozmowa z daltonistą o kolorach. Brak sensu. No ale może właśnie on tu po to jest. By robić szum informacyjny, jak w mediach mętnego nurtu, którym przecież o prawdę nie chodzi.xxProblem w tym, że to co ja mówie/pisze, potrafię uargumentować w przeciwieństwie do ciebie omamisto.Czyli jak widac to ja potrafię dostrzegac kolory i odróżniac czarne od białego na podstawie faktów a nie zmyśleń i oszołomstwa jak ty.ŁAtwo sprawdzić twoje słowa.Daj po prostu na nie przykład w formie cytatu z mojego postu i krótko uzasadnij swoją tezę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem dziś Zaczęłą od zablokowania możliwości wybory wicemarszałka z PSLupkazde inne ugrupowanie na miejscu PIS-u,zrobiloby to samo,nie wiem nad czym tu szaty rozdzierac,zwykla polityczna gra oraz wyobraznia polityczna,czymze taki marszalek by skutkowalxxTo nieprawda. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby partia wchodzaca do Sejmu z woli wyborców, nie miała swojego wicemarszałka.Ale może o czymś nie wiem?Może ktoś już takie coś zrobił?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Dudzie grozi Trybunał Stanu? Stępień mocno: "Prezydent łamie prawo!". Poszło o sędziów Trybunału Konstytucyjnego"xmoga go cmoknac w koncowkexxxTyle, że w tym nie chodzi w co moga go cmoknąć a o łamanie prawa przez prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn nic nie.znaczy w publicznym życiu.Pod tym wg to user jak.każdy inny i na tym forum.xxA skad ty to wiesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przewodniczący KEP składa życzenia nowym parlamentarzystom. I prosi, by "prawo stanowione nie stało w sprzeczności z Prawem Bożym"xAbp Stanisław Gądecki życzy sumienności i rzetelności nowym parlamentarzystom. I napomina, by prawo stanowione nigdy nie stało w sprzeczności z Prawem Bożym powszechnym i uniwersalnym, które jest fundamentem godności i szczęścia wszystkich ludzi wierzących i niewierzących, bez względu na różnicę kultur, wyznań i tradycji.xxNic takiego jak prawo boze nie istnieje.A prawo oparte na bajkach i klechdach nikogo nie obowiązuje.W Polsce obowiązuje prawo stanowione przez Parlament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS chce unieważnienia wyboru pięciu sędziów do Trybunału Konstytucyjnego. Projekt wpłynął do Sejmu w czwartek wieczoremxProjekt ukazał się na stronie sejmowej, z numerem druku, w piątek po godz. 10. Dzień wcześniej zapowiedział go w Radiu Maryja poseł wnioskodawca Stanisław Piotrowicz.xProjekt zmienia zasady wyboru sędziów i prezesów Trybunału i przewiduje unieważnienie wyboru pięciu sędziów, których do Trybunału wybrał poprzedni Sejm. A także wygaśnięcie kadencji obecnego prezesa Trybunału Andrzeja Rzeplińskiego. Wybór sędziów ma się odbyć od nowa.xx"Zapomnieli" tylko o drobnostce. Prawo nie działa wstecz a więc to co sobie chcą uchwalić może dotyczyć następnych sedziów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GUS poinformował, że Produkt Krajowy Brutto w III kwartale 2015 r. wzrósł o 3,4 proc. rdr oraz wzrósł o 0,9 proc. kdk.xPKB niewyrównany sezonowo (w cenach stałych średniorocznych roku poprzedniego) wzrósł realnie o 3,4 proc. w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku - podał w piątek Główny Urząd Statystyczny w tzw. szybkim szacunku produktu krajowego brutto.xDane te są zgodne z oczekiwaniami ekonomistów wyrażonymi w tzw. konsensusie rynkowym opracowanym przez PAP.xxTo gdzie ta Polska w ruinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rysownik Gazety Wyborczej Jan Koza narysował jak widzi polski patriotyzm. Zestawił swastykę z biało-czerwoną szachownicą.xRysunek Kozy opublikował portal gazeta.pl. Widzimy na nim łysego osiłka w dwóch komiksowych okienkach. Postać przedstawiona na pierwszym kwadracie na fladze maluje swastykę, na drugim widzimy już powstałą ze swastyki lotniczą szachownicę.xxI znowu manipulacja nie wyszła Frondzie...:DŁysy osiłek symbolizuje nie pana Kozę tylko łysego narodowca osiłka, który rysuje swastykę będącą podstawą jego "patriotyzmu" bo w nią wpisuje szachownicę biało czerwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sakiewicz sobie pobredził we Frondzie...xPytają mnie różne osoby, jak długo będziemy obchodzić miesięcznice czy rocznice tragedii w Smoleńsku. Ja na pewno długo. Po pierwsze, poza zwycięstwem w wyborach jedynej formacji, która może uczciwie wyjaśnić, co tam się stało, dla mnie nic się nie zmieniło (to oczywiście wystarcza, żeby inaczej śpiewać „Boże coś Polskę”, bo nasz los leży teraz w naszych rękach).xChcę usłyszeć od państwa polskiego wyjaśnienie, dlaczego doszło do tej największej tragedii po II wojnie światowej. Notabene rocznicę wybuchu i zakończenia wojny oraz jej ważne wydarzenia obchodzimy do dziś. Po drugie, chciałbym, żeby tam, gdzie w odruchu serc milionów ludzi czczono zabitych, stanął pomnik. Mało mnie obchodzi opinia konserwatora zabytków, przeciwników Lecha Kaczyńskiego, zwolenników państwa świeckiego i wszelkich tym podobnych. Ja ich przeczekam albo przekonam. I chyba wierzą mi Państwo, że nie rzucam słów na wiatr.xPo trzecie, kiedy ustalimy przyczyny katastrofy, trzeba spróbować wyciągnąć konsekwencje wobec winnych. Specjalnie nie piszę o zamachu, bo chociaż jestem absolutnie przekonany, że w Smoleńsku zamordowano naszego prezydenta i wielu moich przyjaciół, nie będę stwarzał presji na nowo powołanych ludzi i instytucje co do ustalenia przyczyn. Póki będą to robić uczciwie i całym sercem.xx:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mieszanymi przeto uczuciami (to delikatne określenie) przyjąłem wyróżnienie Hosera jednym z najwyższych państwowych odznaczeń – Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski. Nie wiem i nie pojmuję czym się kierował Duda profanując w ten sposób Krzyż.xJak można wywyższać faceta, który ma pewien zdaje się bardzo poważny problem etyczny, o którym tu i ówdzie od dawna słychać. On nie tylko przyglądał się mordom w Afryce, ale być może nawet je pochwalał, na dodatek kolegował się z ludobójcami i ich chronił. Mówi świadek wydarzeń ksiądz Jean Ndorimana:x„Był w dobrych stosunkach z osobami dokonującymi ludobójstwa, gdyż w czasie, gdy trwała rzeź ludności Tutsi, bez trudu przekraczał granicę i przemieszczał się między rozmaitymi punktami kontrolnymi w samej Rwandzie. (…)Po ustaniu ludobójstwa, został mianowany wizytatorem apostolskim w Rwandzie, czyli reprezentował tam Stolicę Apostolską zastępując nuncjusza papieskiego. Piastując tę funkcję, zachowywał się nieodpowiednio, wielokrotnie dając wyraz swojemu negacjonizmowi.(…) Innym aspektem negacjonistycznej postawy Kościoła jest przenoszenie do Ameryki i EuropyxCzynnie uczestniczył też w procederze przenoszenia cichcem i chyłkiem do Ameryki i Europy…x„…księży, którzy odegrali jakąś rolę w ludobójstwie oraz korumpowanie sędziów z zamiarem uwolnienia księży i innych duchownych, którzy odsiadują wyroki w związku ze swoim udziałem w zbrodni.”xxCałość: http://skroc.pl/ca560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- To pójście śladem Białorusi. Podobnie zrobiono w Kazachstanie czy Azerbejdżanie. Próbujemy teraz iść taką przerażającą drogą - tak o projekcie ustawy o Trybunale Konstytucyjnym, zgłoszonym wczoraj w nocy przez PiS mówi prof. Andrzej Zoll, były prezes TK. Po południu przedstawiciel wnioskodawców ogłosił, że projekt zostanie wycofany. Ale tylko po to, by wprowadzić drobne poprawki.xxTo oczywista oczywistość...Demokracja i wolnośc a'la pis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo i Sprawiedliwość wbrew swoim zapowiedziom o nowym, demokratycznym ładzie, jaki zamierza w Polsce wprowadzić, wbrew hasłom o szanowaniu opozycji robi coś wręcz przeciwnego. I to już pierwszego dnia, w którym przejęło władzę ustawodawczą.xOto PiS postanowił dorżnąć ludowców i ich marginalny klub jeszcze bardziej zmarginalizować, nie dając mu miejsca w prezydium. Trudno właściwie zrozumieć dlaczego, bo przecież nie z powodu oszczędzania parlamentowi wydatków, skoro jednocześnie dodaje sobie dodatkowego wicemarszałka Senatu. Mówienie o oszczędnościach to mydlenie oczu, i to mocno nieudolne. Wyraźnie upojony pełnią zdobytej władzy PiS postanowił pokazać, kto teraz w kraju rządzi, a na pierwszy ogień wybrał ludowców, jako najsłabsze ogniwo w Sejmie. Upokorzył więc PSL, a reszta polityków partii opozycyjnych spokojnie to przełknęła.xTo wielki i niezrozumiały błąd Platformy i Nowoczesnej, bo ugrupowanie Kukiza do opozycji trudno zaliczyć. Błąd, za który już płacą, bo tracą wizerunek partii stojących na straży demokracji i dobrych, parlamentarnych obyczajów. Źle to wróży na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław Pięta dla Fronda.pl: Odpowiadamy przed Bogiem i historią. Nie możemy zawieśćxxTo Pięta nie wie, że poseł odpowiada przed narodem przede wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks. arcybiskup Stanisław Gądecki zabrał głos w sprawie charakteru nowych polskich rządów. To bardzo jasna i świetnie wykładająca stanowisko Kościoła katolickiego wypowiedź. Dokładnie tego nam potrzeba: języka, który nie owija w bawełnę, ale mówi wprost, czego żąda od Polski Jezus Chrystus.xA żądanie to to jest proste i oczywiste: prawo stanowione musi być zgodne z Prawem Bożym. Arcybiskup prosił naszego Pana "o prawe sumienia, aby - z Bożą pomocą - wszystko czynić dla pomyślności Państwa i Narodu, a prawo stanowione nigdy nie stało w sprzeczności z Prawem Bożym powszechnym i uniwersalnym, które jest fundamentem godności i szczęścia wszystkich ludzi wierzących i niewierzących, bez względu na różnicę kultur, wyznań i tradycji".xxCiekawe skąd on to wie?Ma nr telefonu do J.Ch.?Czy może z nim mailuje?Czy to możliwe, że żądanie J.Ch. może być takie głupie i wbrew wolności wyboru i wolnej woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Shatyn dziś Uważasz, że zdejmowanie programów z anteny z powodu innych poglądów politycznych prowadzacego jest krokiem ku normalności? Dla ciebie jak widze komuna jest właśnie tą normalnością bo za jej czasów to było normalne. } o Nie. Ja tylko zażartowałem. A takie standardy sprawowania władzy obowiązują w Polsce od dawna. Zmienia się władza zmieniają się prezesi, czy tam inni bossowie firm państwowych. Oczywiście lepiej by było by takie stanowiska zajmowali po prostu fachowcy, ludzi znający się i w pełni orientujący się w branży, ale... tu jest Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg internetu program Lisa ogląda ponad 2 mln widzów czyli pozostałe 30 mln nawet nie będzie o tym wiedzieć. Ja osobiście widziałem jakieś fragmenty tego programu na YT.. oceniać go zatem nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn dziś p jak juz wielokrotnie pisalam,nie rozumiesz po polsku,"na miejscu PIS-u" "w tej sytuacji" trzeba wprost dodawac?specjalnie dla ciebie w nawiasie bys lepiej zrozumial( majacego wiekszosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle, że w tym nie chodzi w co moga go cmoknąć a o łamanie prawa przez prezydenta. x no to pokaz to zlamane prawo przez prezydenta:D oszolomie :D chyba ze wyczytales cos w gazetce i znowu w to uwierzyles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd on to wie? Ma nr telefonu do J.Ch.? Czy może z nim mailuje? Czy to możliwe, że żądanie J.Ch. może być takie głupie i wbrew wolności wyboru i wolnej woli x to sa wlasnie argumenty idioty z ktorym nie da rady dyskutowac niestety zostaje tylko ublizanie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier.......dolona jaka to jest kreatura ujadajaca:D:D porazkowicz ktory nie moze sie pogodzic ze jego zlodziejska sitwa zostala odstawiona na boczne tory :D:D:D codziennie bedziesz do japy brac !! zobaczysz jak to jest !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd shatyn czerpie siłę do wklejania i pisania non stop na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Wy z idiotą się przepychacie? Przecież zwycięzca bierze wszystko. Są partią rządzącą, mają większość w Sejmie, będą mieli przewodniczących w większości komisji, większość członków w komisjach, to samo odnosi się do Prezydium Sejmu. Proste. Ale nie dla cygana przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rządzi PiS a Polakom wstyd - takim jak Shatyn, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam wstyd za Shatyna, że gość patriotyzmu w sercu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego ty wymagasz od lewaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szydło wygrała wybory prezydenckie, parlamentarne, została premierem.Żadna polityczka nie odniosła takiego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×