Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
a pan lasek dostał "dowody" przez nich "opracowane" i na tych "opracowanych" przez ruskich "dowodach" pan lasek pisal swoj***ajeczki.xxA pan LAsek dostał to co zrobili polscy specjaliści czyli kopie zapisów i kopie z polskiego rejestratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mnie nie interesują dokumenty publikowane przez tych ktorych rolą bylo przyklepywanie ruskich kłamstw. mnie interesuje to czy czarne skrzynki i inne ważne dowody byly od początku w polskich rękach. jak najpierw wpadly w ręce ruskich na dlugie miesiące to nawet i kosmici mogli na nich byc, nic mnie nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuje to czy czarne skrzynki i inne ważne dowody byly od początku w polskich rękach.jak najpierw wpadly w ręce ruskich na dlugie miesiące to nawet i kosmici mogli na nich byc, nic mnie nie zdziwi.xxJuż tłumaczyłem ale powtórzę.CZarne skrzynki zostały przewiezione przez Rosjan z Polakami do Moskwy i tam otworzone i przez Polaków skopiowane.Natomiast polska skrzynka ATM została zabrana ze Smolenska (chyba) przez Polaków i otworzona oraz odczytana w Polsce.CZego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła tu jazda bez trzymanki. Kwiat narodu Polskiego sie tutaj produkuje. Pełna kultura, poziom. Patriotyzm, tu kipi wszystkimi otworami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Skrzynki zostały zabezpieczone i przewiezione do Moskwy. Tam je otworzono i zrobiono kopie." x ojej a to ci feler. i na takiej podstawie pan lasek prowadzil swoje "rzetelne" śledztwo? wrak do tej pory u ruskich? sekcje robione przez ruskich? tych samych ruskich ktorzy twierdzą ze z "zielonymi ludzikami" na ukrainie to nic wspolnego nie mają, tak? no ale w sprawie smoleńska to oni na pewno nie kłamią i nie manipulują, przecież wtedy byli przyjaciółmi pana tuska donalda to by nas nie okłamali. dlatego śledztwo pana laska jest tak rzetelne bo oparte na wiarygodności tego co dostaliśmy od ruskich. pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najpierw wpadly w ręce ruskich na dlugie miesiące to nawet i kosmici mogli na nich byc, nic mnie nie zdziwi.xPo odnalezieniu rejestratorów lotów na miejscu wypadku (10 kwietnia), zostały one w obecności przedstawicieli polskiej prokuratury oraz Komisji Millera odczytane na specjalnych urządzeniach kopiujących. Rejestrator QAR produkcji polskiej firmy ATM rejestruje dane w sposób zakodowany i mógł być odczytany jedynie w Polsce. Odczyt został wykonany w Instytucie Technicznym Wojsk Lotniczych w Warszawie. Dane z tego rejestratora w pełni uwiarygodniły kopię zapisów z pozostałych rejestratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej a to ci feler. i na takiej podstawie pan lasek prowadzil swoje "rzetelne" śledztwo?xxNa podstawie zawartości czarnych skrzynek i próbek, zdjęć, wizyt w Smoleńsku itp, czyli na podstawie tego na czym opiera sie każda inna komisja badajaca wypadku lotnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrak do tej pory u ruskich? sekcje robione przez ruskich?xxWrak u Rosjan ale pobrane zostały próbki przez Polaków.Sekcje robili też polscy lekarze w Polsce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale w sprawie smoleńska to oni na pewno nie kłamią i nie manipulują, przecież wtedy byli przyjaciółmi pana tuska donalda to by nas nie okłamali.xxNie wiem bo chyba nikogo to nie interesuje.Dla Polaków powinny być ważne polskie śledztwa a nie rosyjskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego śledztwo pana laska jest tak rzetelne bo oparte na wiarygodności tego co dostaliśmy od ruskich. pogratulować.xxPolskie śledztwa oparte są na tym co sami pobraliśmy a nie na tym co dostaliśmy od Rosjan.To tylko fałszywki pisowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda inna komisja to przede wszystkim zbiera dowody a nie "asystuje przy zbieraniu dowodow", zabezpiecza teren katastrofy a nie rozwala go ciężkim sprzętem budowlanym i co najważniejsze ma dostęp do tego terenu, do tych dowodow i nie dostaje ich od obcego, wcale nie przyjaznego ani wiarygodnego mocarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś każda inna komisja to przede wszystkim zbiera dowody a nie "asystuje przy zbieraniu dowodow",xxI dlatego nasza komisja sama zbierała dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabezpiecza teren katastrofy a nie rozwala go ciężkim sprzętem budowlanymxxTo juz zależało od Rosjan i on nic nie rozwalali ciężkim sprzętem budowlanym a podobno tylko kładli drogę dojazdową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co najważniejsze ma dostęp do tego terenu, do tych dowodow i nie dostaje ich od obcego, wcale nie przyjaznego ani wiarygodnego mocarstwa.xxMa jeśli to jest na jej terenie działań.A dowody sama pobierała i nie dostawała ich od Rosjan.Od Rosjan dostawaliśmy dokumenty ich służb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{To juz zależało od Rosjan i on nic nie rozwalali ciężkim sprzętem budowlanym a podobno tylko kładli drogę dojazdową. } o No sorry.. :D Jeszcze ktoś chce traktować idiotę Shatyna poważnie? :D Tz, mnie nic do tego, ale ubaw jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Polskie śledztwa oparte są na tym co sami pobraliśmy a nie na tym co dostaliśmy od Rosjan. To tylko fałszywki pisowskie. " x przestan shatyn łgać. to trzeba być bezczelem żeby twierdzić że "sami pobieraliśmy dowody" skoro sekcje robili ruscy, czarne skrzynki zabrali ruscy a wrak ciagle leży u ruskich bo ich śledztwo się jeszcze "nie zakonczylo" wiec go nie wydadzą. świadkow przesluchiwali ruscy, teren zabezpieczali i "sprzątali" ruscy itd itd. a shatyn opowiada bajki o "polskim śledztwie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więc ja na[pisałem skąd czerpie informacje.Ale jak do tej pory tobie to się nie udało.Teraz czekam na podstawy do twoich pomówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan shatyn łgać. to trzeba być bezczelem żeby twierdzić że "sami pobieraliśmy dowody" skoro sekcje robili ruscy, czarne skrzynki zabrali ruscy a wrak ciagle leży u ruskich bo ich śledztwo się jeszcze "nie zakonczylo" wiec go nie wydadzą.xxNie mam zwyczaju kłamać i na swoje słowa mam dowody w postaci polskich dokumentów.Sekcje robili też Polacy na ternie Polski, skrzynki zabrali do Moskwy Rosjanie z Polakami i tam wspólnie skrzynki otworzono a Polacy zrobili ich kopie.Wrak leży u Rosjan ale Polacy pobrali z niego próbki i już do niczego nam nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha smieszysz mnie gosciu. Nie wiem, czy jestes starym komunista i masz tak wyprany przez nich mozg, czy podlozonym POwcem, ale cieszy mnie, ze Twoj burdel sie konczy i nadchodzi nowa NIElewacka Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kładzenie drogi dojazdowej na miejscu, wypadku, katastrofy, przestępstwa, wypadku.. sorry, jak ktoś widzi w tym coś normalnego jest idiotą, nawet jak mi się nie chce tego uzasadniać. Przecież to truizm, kładzenie chodnika na miejscu zbrodni nie zacierałoby śladów? :D o Każdy kto twierdzi inaczej jest debilem, sorry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadkow przesluchiwali ruscy, teren zabezpieczali i "sprzątali" ruscy itd itd.a shatyn opowiada bajki o "polskim śledztwie".xxŚwiadków przesłuchiwali polscy śledczy (oczywiście Rosjanie na swoje potrzeby również) a teren zabezpieczali Rosjanie bo to ich lotnisko.A ja opowiadam o tym jak Polacy przeprowadzli polskie śledztwa.Gdyby dotyczyło to tylko komisji Millera można by miec wątpliwości.Ale to samo potwierdziła polska cywilna prokuratura i wojskowa polska prokuratura.A każda z tych instytucji pracowała nad śledztwem osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komunizm sie skonczyl i wyjdzie teraz cala sprawa ze Smolenskiem, jak i wiele innych. Tak jak to bylo z Katyniem. Koniec bolszewickich szmat takich jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś Kładzenie drogi dojazdowej na miejscu, wypadku, katastrofy, przestępstwa, wypadku.. sorry, jak ktoś widzi w tym coś normalnego jest idiotą, nawet jak mi się nie chce tego uzasadniać. Przecież to truizm, kładzenie chodnika na miejscu zbrodni nie zacierałoby śladów? smiech.gifoKażdy kto twierdzi inaczej jest debilem, sorry.xxxTo teren Rosji i oni mogą sobie robic co chcxą.Ale, na tzw chłopski rozum, jeśli mieli do przewiezienia ogromne fragmenty samolotu potrzebowali ciężkiego sprzętu a ten na tym podmokłym terenie by ugrzązł. A więc nic dziwnego, ze położyli płyty betonowe.Zresztą...Dla polskich śledztw nie ma to żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Komunizm sie skonczyl i wyjdzie teraz cala sprawa ze Smolenskiem, jak i wiele innych. Tak jak to bylo z Katyniem. Koniec bolszewickich szmat takich jak tyxxTo do mnie?Musze cię zmarwtić. Z bolszewikami/komuchami ma tyle wspólnego, że ich zwalczałem.A co do KAtynia...Nie wiem czy wiesz ale sprawa wyszła zaraz po otwarciu grobów...Chyba w 1941 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podawaj zrodla swoich wypowiadanych pseudo faktow, bo w mediach jeszcze POwskich mowili nawet co innego... Wiec jestes ziomek malo wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jeszcze do dzis za granica sa tajne akta z Katynia, ktore nie sa udostepniane. Wiec jak twierdzisz, ze zwalczales komunizm, to czemu chcesz go teraz przywrocic? Jak d***** za kasa lecisz. 0 honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jeszcze do dzis za granica sa tajne akta z Katynia, ktore nie sa udostepniane. Wiec jak twierdzisz, ze zwalczales komunizm, to czemu chcesz go teraz przywrocic? xxPrzywrócić?Na czym opierasz takie twierdzenie?poprosze o konkrety...Zapewne są akta dotyczące Katynia na świecie.Ale odkrycie KAtynia i podanie nazwisk to sprawa Niemców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×