Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 13 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Sprawa wtedy wyszla, ale nie byla upubliczniona, dalej Kreml opowiadal, ze to Niemcy, a jak ktos powiedzial prawde, to kula w leb. A co, niby Stalin wtedy oglosil wszem i wobec, ze to ruscy??? Troche realizmu i pokory, jak nie wiesz, to nie piertol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sprawa wtedy wyszla, ale nie byla upublicznionaxxByła.Niemcy w gazetach podawali nazwiska i na słupach ogłoszeniowych też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opieram to na Twoich lewackich pogladach, a lewactwo to prosta droga do komunizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, niby Stalin wtedy oglosil wszem i wobec, ze to ruscy??? Troche realizmu i pokory, jak nie wiesz, to nie piertolxxStalin niczego nie ogłaszał a potem twierdził, ze to Niemcy.Ale Polacy wiedzili swoje bo informacje od uwięzionych przestały przychodzić jak tam jeszcze byli Rosjanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Opieram to na Twoich lewackich pogladach, a lewactwo to prosta droga do komunizmuxxJAk możesz sprawdzić prosiłem o konkrety.Które moje poglady są "lewackie"?I dlaczego tak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, niby w Polsce?? Podawali w Niemczech, a Polacy dalej nie wiedzieli albo wiedzieli, a nie mogli powiedziec. Przeciez rzadzila wtedy nami Moskwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bronisz jak samica mlodych Rosji. Czy to nie powod do stwierdzenia, ze plynie w Tobie prawdziwie czerwona krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co, niby w Polsce?? Podawali w Niemczech, a Polacy dalej nie wiedzieli albo wiedzieli, a nie mogli powiedziec. Przeciez rzadzila wtedy nami Moskwa.xxA to juz powazna sprawa jeśli chodzi o braki w twojej wiedzy.To może ci przypomnę a może to będzie dla ciebie nowość.W 1939 roku, dokładnie 1 września III RZesza napadła na Polskę i zagarnęła jej połowę.W 1941 roku II RZesza ruszył an ZSRR i odebrała druga połowe Polski.I właśnie niedługo później Niemcy odkryli masowe groby oficerów polskich i ogłosili to światu i również w gazetach wychodzacych na terenie okupowanej Polski.Zwołali nawet międzynarodowa komisję CZerwonego Krzyża do badania tej zbrodni.NAzwiska odkopanych ogłaszali w gazetach i na słupach ogłoszeniowych jak również przez tzw szczekaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bronisz jak samica mlodych Rosji. Czy to nie powod do stwierdzenia, ze plynie w Tobie prawdziwie czerwona krew?xxNo to zacytuj mój post w którym bronię Rosji czy też wyrażam lewackie poglady.Konkretnie plus uzasadnienie oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o to mi chodzi wlasnie, ze wiedzieli,a musieli cicho siedziec... A jakby nie Niemcy, ktorzy oczyszczali swoje imie, to nic by sie nie wydalo, przynajmniej by nie udowodniono. Ze Smolenskiem jest inaczej, bo nikogo innego kto zyje nie oskarzaja. Nie ma kto o to walczyc, dlatego nic nie wiemy i wyjdzie to pozniej niz Katyn, ale wyjdzie. Niech Cie UBkowska glowa nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I co, niby w Polsce?? Podawali w Niemczech, a Polacy dalej nie wiedzieli albo wiedzieli, a nie mogli powiedziec. Przeciez rzadzila wtedy nami Moskwa.xxAle musze przyznac, że to dosyć osobliwe potwierdzenie kompletnego braki wiedzy u ciebie.I podziwiam odwagę z jaką z tymi brakami odnosisz się publicznie. Brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No o to mi chodzi wlasnie, ze wiedzieli,a musieli cicho siedziec... xxNie musieli cicho siedzieć bo Niemcy to ogłaszali publicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Świadków przesłuchiwali polscy śledczy " x kto taki? poproszę o nazwisko tego "polskiego śledczego" shatyn. przestań w końcu łgać!!!!! ile można???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech Cie UBkowska glowa nie bolixxJAk rozumiem, usiłowałaś mnie obrazić. Musze cie zmarwtić. Nic z tego.Ktoś kto nie posiada podstawowej wiedzy o Polsce, świecie nie ma szans mnie obrazić a juz na pewno nie tai odpadek ludzki jak ty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto taki? poproszę o nazwisko tego "polskiego śledczego" shatyn. przestań w końcu łgać!!!!! ile można???xxOdpowiem zaraz po tym jak ty odpowiesz na moje wcześniejsze pytania na tej i poprzednich stronach.Odpowiedziałem juz na wiele twoich pytań a ty na żadne z moich.Teraz kolej na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba by bylo przytoczyc wiekszosc Twoich wypocin... Dlaczego wiec nie chcesz, zeby jeszcze raz, a wlasciwie pierwszy raz zbadano ta sprawe?? Bo moze sie okazac, ze jednak to byl spisek PO - Putin??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn te tematy to chyba prowadzi w ramach swoich esbeckich obowiązków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trzeba by bylo przytoczyc wiekszosc Twoich wypocin...xxNie. Wystarczą tylko trzy posty...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wiec nie chcesz, zeby jeszcze raz, a wlasciwie pierwszy raz zbadano ta sprawe?? Bo moze sie okazac, ze jednak to byl spisek PO - Putin??!xxA gdzie ja napisałem, ze nie chcę?Możesz zacytowac mój post na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watpie, ze to dla Ciebie obraza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci nie zadawalem żadnych pytan, poza retorycznymi czyli odpowiedzi nie wymagajacymi. ja tylko wykazalem twoje klamstawa że to "polacy zbierali dowody" podczas gdy wszystkie dowody caly czas byly w rękach rosjan i byly przekazywane nam tylko o tyle o ile rosjanie uznali to za stosowne i w takiej formie jak uznali. wrak leży sobie w rosji do dziś a twierdzenie że "jest nam niepotrzebny" to tylko dowod na "rzetelność" tych śledztw skoro wrak samolotu ktory ulegl katastrofie "nie jest potrzebny" do wyjasnienia przyczyny katastrofy. dla każdego rozumnego czlowieka jest to wystarczający dowod aby twierdzić że te "śledztwa" to tylko "krzątanina organizacyjna" mająca uwiarygodnić ruskie klamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego nie wykazałeś. Nie podałeś ani razy podstaw do swoich twierdzeń oprócz jednego razu kiedy powołałeś się na ... TVN...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a twierdzenie że "jest nam niepotrzebny" to tylko dowod na "rzetelność" tych śledztw skoro wrak samolotu ktory ulegl katastrofie "nie jest potrzebny" do wyjasnienia przyczyny katastrofy.xxNie jest potrzebny bo został zbadany a katastrofa wyjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby bylo jeszcze śmieszniej to polskim "śledczym" wrak jest "niepotrzebny" do "prowadzenia śledztwa" a ruscy nie chcą go oddać wlasnie dlatego że "jest dowodem w śledztwie ktore się jeszcze nie zakończylo". no po prostu obciach i żenada do jakich kłamstw się jeszcze posuniecie, nawet jak są ze sobą sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz czekam na zrealizowanie moich próśb...Czyli na cytaty z moich postów wraz z uzasadnieniem ocen...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez czlowieku... Caly czas wykpiwasz pisiorow, ze chca badac ta sprawe. Serio myslisz, ze za kazdym razem beda Cie wszyscy cytowac? Co Ty, Seneka, czy Horacy? Nawet nie zapiszesz sie do historii komunizmu, nowego Marksa nie stworzysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś żeby bylo jeszcze śmieszniej to polskim "śledczym" wrak jest "niepotrzebny" do "prowadzenia śledztwa" a ruscy nie chcą go oddać wlasnie dlatego że "jest dowodem w śledztwie ktore się jeszcze nie zakończylo".xxRosjanom a waściwie to Putinowi ten wrak jest potrzebny do tego, żeby sami Polacy jak ty, rozbili w Polsce rozpierduchę, podważali wiarygodność polskej prokuratury cywilnej, wojskowej, polskich śledczych od wypadków lotniczych, obrażali polskie włądze, organizowali marsze itp, itd.Po prostu jesteście narzędziami w rękach Putina i wykonujecie jego rozkazy chociaż sami o tym nie wiecie (mam nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie jest potrzebny bo został zbadany a katastrofa wyjaśniona. " z no pewnie że zostal "zbadany". polscy lekarze sekcji w rosji robić nie mogli ale "badać wrak" to sobie mogli, jakże by inaczej. można nawet powiedzieć że wrak zostal "zbadany metr wglab" tak samo jak ziemia w smoleńsku przekopana. klamstwo na klamstwie i klamstwem pogania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez czlowieku... Caly czas wykpiwasz pisiorow, ze chca badac ta sprawe. Serio myslisz, ze za kazdym razem beda Cie wszyscy cytowac? Co Ty, Seneka, czy Horacy? Nawet nie zapiszesz sie do historii komunizmu, nowego Marksa nie stworzysz...xxWykpiwam pisioró bo chca prowadzic śledztwo a nie zatrudnili do tego zadnego fachowca od wypadkjów lotniczych...:DCo do cytatów.Nie masz mnie cytowac za moje osiągnięcia literackie tylko jako uzasadnienie do twoich ocen i twoich zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dajesz radę. I muszę przyznać ze z klasą i kulturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×