Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zniszczyc mu zwiazek?

Polecane posty

Gość gość
Poważnie naiwna jesteś skoro uwierzyłam w każde jego słowo. Nie było pewnie żadnego kryzysu w ich wiązki. Gadki typu nie układa nam sie, nie kocham jej już, jestem nieszczęśliwy, nic już dla mnie nie znaczy - bajki na potrzebę zamydlenia oczu i sprawienie byś poczuła sie "wyjątkowa". Skończyłaś układ a on nic nie stracił nadal jest z nią bo mu z nią dobrze. A romans z tobą był odskocznia, taka niestety prawda. Zabił rutynę w swoim wiązki, troszkę adrenaliny, nowości - nic dziwnego e mu sie podobało. Spójrz przez pryzmat tego ze słowa jego były tylko kłamstwami, którymi cię karmił a nie tak jak ty to widzisz, ze taki strasznie z nią nieszczęśliwy był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca mógł kłamać. Może w tym momencie tak czuł. Ale wolał jednak tamtą, może zawalczyli i związek, różnie bywa. Jak jest dobrze to facet nie odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co na miejscu tej kobiety wolałabym nie wiedzieć. Czego oczy nie widzą temu sercu nie żal. Lepiej nic nie pisz do tej dziewczyny. Odejdź z dumą poboli, ale przejdzie, do końca życia byś miała wyrzuty sumienia, że napisałaś do tej dziewczyny, nie mieszaj w ich związku bo i tak ty byś była najgorsza w oczach tej kobiety. Facet mógł się zmienić i przemyśleć, że bardziej kocha tą kobietę co jest z nią. Bardziej bym się zemściła inaczej np wysłać mu test ciążowy z dwoma kreskami kupiony przez internet, ale to też ryzyko bo jego kobieta może odczytać list. Lepiej nic nie robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zniszcz gnoja , poinformuj jego pannę z jakim bucem jest. Za wszystko w życiu trzeba płacić , pora gnojowi wystawić rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ktorej czesci Polski jestem nie moge zdradzic. Macie racje, tylko ze jak ja zakonczylam ten nasz "zwiazek" to on jeszcze do mnie pisal i wydzwanial, chcial sie spotkac tak zeby ta dziewczyna o tym nie wiedzialala, byl natratny w sms-ach ja bylam nieugieta i nie dalam sie na to wszystko namowic. Nie piprzcie glupot ze ja zakonczylam to on juz mial mnie w d***e i postanowil z nia obudowac zwiazek zmienil sie i stal sie zaje**bistym wiernym facetem. Ideal wrecz. Moze ludzie sie zmieniaja nie wiem, z mojej strony to wyglada tak ze on faktycznie nie chcial zrywac z ta dziewczyna, ale mnie tez chcial miec. I czy to jest fair? Ch**uj ze mna czy to jest fair w stosunku do niej? On moze juz znalazl jakas nastepna i pisze z jakas nowa kochanka, a jego kobieta mysli ze ma ksiecia z bajki czy Ona i ta mala dziewczynka zasluguja na kogos takiego? Na tak podlego i nie wiernego ski**rwysyna? Naprawde? Nie moja sprawa, ja juz podjelam dezycje nie bede do niej pisac. Kazdy zbiera co zasieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli u nich jest dobrze to mógł jej o tobie wszystko opowiedzieć. Nic nie zrobisz w takiej sytuacji, nic. Zajmij się sobą to chyba jeszcze potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrafie i to zamierzam zrobic. Na pewno jej nir powiedzial o tym. Tego jestem pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ci na nim zależało to trzeba było kontynuować tę znajomość a nie mówić" dość". A teraz mieć do niego pretensje że jest z tamtą dziewczyną. Jesteś jak pies ogrodnika który sam nie zje ale innemu też nie da. Daj im spokój i zacznij żyć tym co teraz a nie przeszłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że pisz ale nie dla małpiej satysfakcji I też bez swoich dopowiadań (bo za dużo tych opisówek) same fakty i niech nie będzie tajemnicą co to za wykolejeniec Dziewczyna znając prawdę sama zdecyduje co dalej. Akceptuje czy zostawia ogiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci radze tak kobietko. Zemscij sie na nim tak nie powinno sie robić nic na tym nie stracisz bo albo będzie chcial byc z tobą bo tamta napewno jak dowie sie ze ja zdradzil to jego zostawi i wtedy on ma wybor albo zostanie sam i będzie mu źle z tym co zrobil. A tak moze wrocic do ciebie:-)) trzymam kciuki napisz do tej dziewczyny ze ja zdradzil nic nie stracisz . Nauczysz idiotę ze tak nie mozna. Zemsta jest slodka:) trzymam kciuki i pozdrawiam. Ty biedna teraz źle sie czujesz wiem cos o tym dlatego radze ci sie zemścić bo na pewno czujesz sie oszukana i źle ci z tym . Powodzenia buziaki ..... Faceci to idioci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie.. Biedactwo. Dawalas świadomie tylka zajetemu facetowi,o co teraz masz pretensje? Zemsta ?za co..za to że jestes łatwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadaj głupot!!! Powyżej. Wiadome jest to ze jak sie w kims zakocha to sex wychodzi sam z siebie, jeszcze jak dwoje ludzi sie sobie podoba a tym bardziej dobrze im razem i sie dogadują. Zemscij sie tak jak mowie chodz narobisz dziewczynie przykrości ale chociaz nauczysz tego faceta ze nie zdradza sie.:) tak jak mowie nic nie stracisz a zyskasz :) zobaczysz poczujesz sie lepiej a tak będziesz to w sobie dusić i będziesz nieszczesliwa, oszukana itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjdziesz na kretynkę, a ta panna jeszcze cię pogoni. Tak to się kończy. Niczego go nie nauczysz bo jak narazie to on czegoś nauczył ciebie, dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyjdzie na zadna kretynkę. A co ona ma do stracenia. Zrobi z faceta hujjjja jakich Malo i moze będzie mieć z tego satysfakcje ze sie zemscila na idioccie który zrobil ja w jajo. Dawaj dziewczyno glowa do góry , pewność siebie i zrob z niego dno. Tak jak on z tobą postapil, i nie rozczulaj sie ze boli ze to tamto, nie mniej żadnych wyrzutów sumienia!!! Tak będziesz sie tylko dolowac i zamyslac. Glowa do góry i dzialaj!!! Jak masz dowody to zrob to napisz do tej dziewczyny i powiedz jakiego ma dupka!!!! Trzymam mocno kciuki dasz rade!!!!!! :) i nie smuć sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie które dają d**y i potem dostają kosza to takie sieroty ? Naucz się trzymać nogi razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają d**y??? Ty idioto. A ten facet to co niewinny zdradza swoja dziewczyne. To dno a nie facet. Zniszcz mu życie i związek pokaz frajerowi !!!!!!! dawaj dziewczynooooo wierze w ciebie:) dasz rade pokaz mu ze tak sie nie robi a za cudzołóstwo sie placi wysoka cenę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być drugą takie to przykre. Mogłaś przynajmniej bzyknać się jeszcze na koniec. Bo facet był w wolnym związku. Może byś coś jeszcze zdziałała, a tak porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w og to polecam adekwatnie do tematu komedie "inna kobieta" z cameron diaz świeżutka z 2014 roku cudo <3. Nie pozwalajmy na bezkarność facetom. Oni właśnie dla tego tak mielą w Nas jak w zbożu bo czują się bezkarni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×