Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wrzucajcie najbardziej zmysłowe, erotyczne utwory

Polecane posty

Z tym kawałkiem mam ciepłe wspomnienia. W 2006-2008 pracowałem i mieszkałem w Londynie. Wynajmowałem z kumplami dom na Westbourne Avenue w zachodnim Acton. Po pracy ostro imprezowaliśmy i prawie codziennie w ogródku pijąc słuchaliśmy Dżemu i do zmordowania właśnie "Wehikuł Czasu", śpiewając przy tym nie za cicho. Obok mieszkali Hindusi czy cuś. Kiedyś siedzę sobie w ogródku na kacu, a Hinduska za płotem wiesza pranie i łamaną polszczyzną nuci wehikuł czasu:D Zostawiłem tam kawałek Polski, tej dobrej Polski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad_Dog dziś oj rzeczywiście ładne, ciepłe wspomnienia masz :) Pewne utwory przypominają nam odległe czasy, a czasem fajnie jest powspominać. Dobrej nocki, dzięki za mile spędzony wieczór w oparach fajnej muzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za mile spędzony czas, Tobie Słonko i Wszystkim, którzy tu dziś zaglądnęli i dołożyli kawałek dobrej muzyki:) Do kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Ciekawy ten utwór Lullaby Lamb... Nie wrzucę nic od siebie, ale posłucham i może wrzucę swoje trzy grosze w ramach kometu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ha ha ha!!!:D Ja już siedzę golusieńki... ale jeszcze się nie masuję:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×