Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

O podnieceniu ginekologów.

Polecane posty

Gość gość
Kręcą mnie rozchylone, wilgotne, zadbane ci/pki, których właścicielki są w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okoliczności badania ginekologicznego są mało podniecające - fotel, ostre światło, raczej chłodno niż ciepło. Chociaż różne są upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dlatego ginekolodzy ukrywają podniecenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, staje im do środka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.48 masz rację że muszą ukrywać podniecenie ale jak to zrobić gdy wchodzi następna pocjetka jeszcze młodsza i ładniejsza? Ja idę z chłopakiem i widzi badanie cipki raz zauważyliśmy jak po jednym z badań ginekolog rozpromieniony siedział a dziewczyna czerwona zaskoczyło nas to. Więc może lubicie się puszczać podniecając się przez badanie cipki ginekologiczne. Ja się zabezpieczam bo mam przy każdym badaniu cipki chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może chodź do ginekologa - kobiety. Przynajmniej ciąży z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna siedziala czerwona. Ale doprawdy trudno zgadnąć dlaczego..? Bo sie krępowała? Bo moze byla u ginekologa po raz pierwszy? Moze deprymowało ją rozmawianie o infekcji intymnej z obcym człowiekiem? Nieeeeee! Skąd! Oni na pewno co najmniej flirtowali! Ginekolog się podniecił i zwierzył się z tego pacjentce. Doprawdy? Dlaczego przypisujecie komuś swoje skojarzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, ze autor jest chory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację chodzić do kobiety lecz jest mały problem. Ja chodzę zawsze z mężem i do ginekologa faceta jest przy badaniu cipki i pobiera wymaz (cytologie) pokazując mężowi jak skrócie z szyjki macicy. Ale co mają zrobić gdy chcą iść do kobiety ginekolożki a najblizsza ponad dwadzieścia km. Nam nie przeszkadza że bada facet bo mąż jest zawsze przy całym badaniu. Nigdy nie było podniety u ginekologa gdy bada może to jest wina obecności męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze porównujesz badanie do oglądania p****li. Policz sobie dobrze, bo stawiasz argument 2000 tysięcy p****li. Taki gin z 20 letnim stażem nie oglądał 2000 c****.k a 200000. To może zbrzydnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz ze ginekolodzy to zboczency, a to Ty jestes zboczony, udajesz ze jestes kobieta i wciaz piszesz te same bzdury. Podnieca Cie wizyta u ginekologa z dziewczyna, ale prawda jest taka ze nie masz dziewczyny. Malo tego, nawet gdybys ja mial i przekonalbys ja zeby zabrala Cie ze soba, lekarz nic by Ci nie pokazywal jelopie. Nawet bys nie widzial jak robi badanie. Lekarz skupia się na pacjentce a nie na Tobie i nikt mu nie placi za pokazywanie Tobie jak robi sie cytologie. Jestes tak glupi i naiwny ze az mi Cie zal. Moglbys byc przy badaniu i nie widziec niczego, tak samo jak przy porodzie. No ale Tobie wcale nie chodzi o sama obecnosc przy kobiecie, bo jara Cie podgladanie takiego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że można zmienić płeć póki co jestem kobietą chciaż ty lepiej wiesz ? A ginekolodzy są różni nie ma reguły że starego nie podnieca młodziutka ciała. Starzy ginekolodzy podniecają się cipką, która różni się od przeciętnej kobiety. Wiadomo że takimi po porodach się nie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do psychiatry, albo lepiej do egzorcysty, bo masz szambo zamiast mózgu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam sie hejterzy skąd u was taki brak tolerancji i wysoki poziom agresji na osoby, które maja odmienny poglad niż wy? Tylko byście do psychiatry wysylali, a zastanawiam sie komu on jest potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by fotel i ostre światło przy badaniu wnętrza pochwy nie podniecało ginekologa gdy ma wtedy młodą dziewczynę. A wypisywanie niedorzecznych bzdur że widział wiele wiele c**ek ginekolog nieprawda. W miejscowości ok. 25 tyś mieszkańców ginekolog ok. 50 lat związał się z dużo młodszą pacjentkom pozostawiając żonę z dziećmi. Dodam że nawet córka była bardzo młoda nadpobudliwa seksualnie bo sama zachęcała w klasie do seksu z nią. Wiec podnieca ładna cipka każdego faceta bez wyjątku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten poziom agresji w temacie i obelgi sugerowałyby, że jesteście przekonani na 100% o swojej racji. Jedno krótkie pytanie: jesteście ginekologami? Nawet jeśli jakiś znajomy ginekolog coś wam powie, to czy macie pewność co on tak na prawdę myśli. Odnoszę wrażenie, że ktoś z hejterów jest ginekologiem i zależy mu na dezinformacji. Jeszcze raz zapytam, czemu taka agresja w stosunku na łagodne odpowiedzi oponentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiec podnieca ładna c*pka każdego faceta bez wyjątku ." Pewnie, że tak - zdrowego i nie impotenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec podnieca ładna c*pka każdego faceta bez wyjątku ." Pewnie, że tak - zdrowego i nie impotenta. kazda jedna podnieca i związał sie tylko z jedna pacjentka zamiast walić wszystkie...... No jakiś dziwak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu badał mnie młody doktor, a raczej stażysta. Miał około 25-28 lat, tak mi się wydaje. Było dziwne napięcie. Doktor jakby inaczej na mnie spoglądał. Zdaje mi się, że był zawstydzony. Uśmiechał się delikatnie, mówił cichym, spokojnym głosem. Podczas badania strasznie mnie zabolało, więc stwierdził, ze nawilży palce z uśmiechem na twarzy. Mam 18 lat i jestem atrakcyjną dziewczyną, więc możliwe, że coś w nim drgnęło. Jak wygląda według was ładna cipka ? Możecie podesłać jakiegoś linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"podnieca i związał sie tylko z jedna pacjentka zamiast walić wszystkie...... No jakiś dziwak" x A co ma to do rzeczy? Wiekszosc ginekologów jest w związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za roznica,czy podnieca czy nie? To jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.11 nie masz racji bo gdy sie podnieci i dojdzie do molestowa czy nawet gwałtu to będzie miał okoliczności łagodzące bo się podniecił!!! A do tego mało która zgwałcona czy molestowana w polsce się przyzna bo są zacofane!!! Ja mam ZAWSZE MĘŻA przy KAŻDYM BADANIU POCHWY u ginekologa.Nie podnieca się bo nie ma czasu i skupia się ginekolog na badaniu nie na podniecaniu !!!Dlatego cywilizowane pacjentki maja zawsze PARTNERA przy badaniu cipki u ginekologa. Uczestniczył mąż również podczas porodów co było niezbędne dla Szacunku dla mnie przez personel medyczny!! A czesto niektórzy lekarze zachowują się jak Chołota!!! Mogę dać przykłady psują Opinię dobrych i świetnych lekarzy, których na szczęście jest większość !!! .Środowisko gdy się nie odcina od takiej chołoty samo tonie w tym szambie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samansara . uderz w stół a nożyce sie odezwą to ty jestes z grona tej medycznej chołoty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×