Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość anilorak123
Atomka wg @ to jest 6tydz 3d a wg usg to 5tydz5d. Ale co i jak dokladnie dowiem sie na usg 16.12, masakra tyle czasu czekac. Marianeczka a prywatnie do psychiatry, jak powiesz ze to pilne to cie jakis przyjmie, chyba ze zrezygnowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dzisiejszej wizycie u gina zle się czuje,wyć mi się chce :-( pęcherzyk ma dopiero 14mm,endo 8mm wiec wszystko skromniutko a to już 14dc,wiec już stracony -tak mi przykro czuje wewnętrzną złość. Dała nam dwa miesiące na badania nasienia męża,starania-może się uda ,u mnie w środku wszystko ok. Po dwóch miesiącach jak nic nie wyjdzie zrobi mi monitoring i skieruje na inseminacje. Madzia na mojego męza nie działają żadne sztuczki z bielizna itp.,zresztą to już nie ważne ja już odpuszczam ten cykl nie będę się prosić a i tak nie będzie zadnego efektu(poza przyjemnoscią) nawet gdyby coś było-nic na siłe a i on poczuje ze na niego nie naciskam. Ale jestem dziś wściekła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Ruda jak ja chodziłam na monitoringi to sie cieszyłam ze mam az takie endo przy takiej wielkości pęcherzyka. Pozniej wizytę miałam za pare dni zeby sprawdzać pecherzyk to endo miało juz 12. A przez te dni pomiędzy wizytami piłam czerwone wino i jadłam orzechy brazylijskie, dla mnie paskudne ale podziałały na endo, nawet gin była zaskoczona ze tak podroslo. Moze jeszcze nic straconego tylko owu bedzie pozniej:) Atomka ja tez miałam spore bóle brzucha na poczatku, bardzo sie martwiłam, ale gin powiedziała ze dopóki nie sa to bóle typowo menstruacyjne to nie ma powodów do paniki. A to ze boli to macica sie rozciąga i więzadła bolą. Mi przeszło ok 8 tygodnia. Na bóle kazała mi brac nospe, bo skurcze brzucha sa niebezpieczne we wczesnej ciazy. Nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko nigdy nie miałam problemu z pęcherzykami w zeszłym cyklu już w 10dc miał 20mm,wczesniej około 12dc miały tez 20mm wiec nie wiem co się stało w tym cyklu?Niebrałam zednych leków-no trochę nerwów było ale żeby az taki miały wpływ na owu?Moze to znowu wina tego zbiegu,noi ta wczesniejsza @ ? Niewiem co jest grane :-( na badania mąz musi się wybrać ale to będzie ciężkie bo jest strasznie zapracowany teraz ale z drugiej strony dla chcącego nic trudnego. Dzis jestem tak przygnębiona ze to ja dziś furcze na niego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda skoro tak swietnie rosna Ci pecherzyki to ja bym sie wcale nie,zdziwila jakbys za 2-3 dni miala owu:-) moze cos na poczatku je przychamowalo i dlatego mial 14mm, ale jak widac zaczyna nadganiac:-) wiec wg mnie cykl wcale nie jest stracony:-) a nie ma Twoj M jakiegos dnia wolniejszego na tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Uwielbiam Was czytac, ale nie mam na tyle podzielnej uwagi zeby do każdej coś napisac i mam wyrzuty sumienia z tego tytulu czuje sie jak samolub ktory tylko o sobie mysli a wcale tak nie jest... Jutro z koleżanką wzielysmy urlop i jedziemy do kina, pozniej zakupy jakies i jakos tak juz nastroj swiateczny mnie dopada. Mam wrazenie ze luttagen i clo mają ndobry wpływ na mnie bo wyregulowal mi cykl i bardzo mocno obnizyl napiecie, jakies zycie stalo sie kolorowsze... :-) szukam lekarza teraz i wszyscy moi znqjomi polecaja mi... Znow pana a sama nie wiem czy chce tego... No coz moze w koncu trafie na kogos odpowiedniego... Sciskam Was wszystkie bardzo mocno i zycze milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ale nie rozumiem czemu odrazu inseminacja jak nawet nie macie wyników nasienia. Nawet mi gin odrazu nie daje na inseminacje a mamy problem z nasieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Atomka ja zmieniam zdanie.. brzuch mnie jednak boli.. tak na dole ciągnie.. więc chyba normalne. Masz wizytę dzień wcześniej niż ja :-) Xyz Blondyneczko ja też prolaktyne robiłam w obojętnie jaki dzień :-) mam nadzieję że szybko zbijesz i raz, dwa zajdziesz w ciążę :-* Xyz Gowsik, no wiadomo,że ja Ci życzę dwóch kresek, że owulacja była później i jeszcze chwila i się dowiesz :-) ale masz zdrowe podejście :-) czekamy Xyz G86 mmm święta w Zakopanem :-) ach ten urok. Jedziecie z rodziną czy sami chcecie spędzić tak ten czas? My chcemy na sylwestra i nowy rok jechać właśnie do Zakopanego, o ile ze mną będzie wszystko dobrze :-) Xyz Agnieszka, mój ostatnimi czasami też był taki wkrecony :-) w pewnym momencie miał lepiej wyliczone niż ja :-) hehe, Ale to dobrze :) Xyz Anirolak , ciąża jest na miejscu, to ważne, pęcherzyk jest, a to że ciąża młoda i trzeba jej dać czas to zrozumiałe :-) ja się doczekać nie mogę 3go! Choć boję się i modlę by dano mi szansę usłyszeć serduszko.. :-) będzie dobrze, bo jakby nie inaczej :* Xyz Marianeczka, no to bardzo mi przykro z powodu pracy.. Ale każdy kij ma dwa końce, więc szukaj nowej :-) Xyz Kamila, jeszcze jest czas :-) Xyz Ruda, kurczę. Nie skreślaj cyklu jeszcze! Ja w tym udanym w 17 dc miałam pęcherzyk dominujący 16mm.. Może będzie dłuższy cykl.. Xyz Blanula, świetny plan :-) Ja też w weekend lecę do galerii, ale sama bo nie lubię towarzystwa jak chodzę po sklepach :-) lepiej mi się szuka w samotności :) Xyz Pozdrawiam resztę dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszko najpierw mamy zrobić badanie nasienia i działać międzyczasie jeżeli nic nie wyjdzie umowie się z nią na monitoring i następnie inseminacje,powiedziała że chce nam pomóc wiec moze faktycznie stad taka jej decyzja? Dziwne mam przeczucie ze to cykl stracony i te Endo takie slabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to tak podobnie jak my inseminacja w ostateczności. A endo jest takie bo pęcherzyk ma 14 mm dlatego chyba jak urośnie bardziej to i endo idzie do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Dziewczyny, pytanie trochę z innej beczki - nie obserwuję szyjki macicy ale może któraś z Was obserwuje i mi odpowie - jak powinna 'wyglądać' przed menstruacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda nie przekreślaj cyklu u nas wielkie znaczenie ma psychika. Ale nic na sile. Czerp radość z sexu nie myśl o ciąży. Xxx Blanula masz racje jesli masz szansę zrelaksuj się kino to świetny pomysł jeszcze żeby film byl super to juz wg. A na co idziecie? Xxx Magda teraz w ciąży bedziesz odczuwać ciagniecie w dole bo macica musi sie powiększać by skrzat mogl sie rowijac. Takze przyzwyczajaj sie. Xxx Anirolak często jest tak ze od okresu jest inny wiek ciąży a na usg inny. To kwestia paru dni. Ciesz się ze kruszynka jest i oby byla coraz wieksza i zdrowa. Xxx Agnieszka ja miałam insyminacje żeby nie skłamać z 5 razy ale mój M ma żołnierzyki w porządku i jesli wam ma pomóc. ( bo wybiora te najsilniejsze) to czemu nie, naturalnie zawsze można wspomóc:) Xxx Atomka a ty jak ogólnie sie czujesz? Xxx Marianeczka wierze ze szybko cos znajdziesz jesli uważasz ze jestes ambitna a mysle ze tak jest to na pewno nim grudzień minie to bedziesz pracować. Xxx Maomi a co u ciebie? Jak zęby? Xxx Gowsik dopóki nie ma@ to się nie martw testy czasami klamia. Xxx A ja Magda na święta jadę sama z mężem nie mam ochoty na spędzanie ich z reszta famili, słuchania życzeń że" dziecka wam życzymy, na was tez przyjdzie pora". Chce cieszyć sie kazda chwila spedzona z M sam na sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej dziewczyny, długo się nie odzywałam, bo remont mi sie przedłużył, byłam odcięta od neta. Jejku jak ja Wam gratuluję Magda i Atomka ;) Witam nowe dziewczyny. Miałam też doła, bo mój M nie przyjechał jednak, byłam u gina w 7 dc i powiedział, że mam rozpulchnione endometrium, a byłam po tej dziwnej krótkiej @. W ogóle to już dzisiaj powinnam dostać @, bo mam zawsze jak w zegarku, a tu nic a nic, nawet nie czuję aby miała się pojawić, przez moment pomyślałam, że może tamta ciąża się uchowała, ale to chyba byłby jakiś cud z niebios. Co myślicie? Pozdrawiam ciepkutko w tą szarą pogodę. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko jeśli chodzi o tsh to miałam niewiele podwyzszone ale ponad granicą normy :) 5.3.. A jeśli chodzi o insulinę to homa.ir wynosi 3.29 a norma jest jakoś 1.5 :) dokladnie napisze jutro bo nie mam wyników pod ręką ;) spokojnej nocy wszystkim staraczkom i mamusiom :) ja niestety nie mogę zasnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia no to faktycznie tsh nie jest tragiczne a po lekach od endo bardzo szybko spadnie:-),a na tym drugim to wogole sie nie znam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Skonczyl sie cykl, niech zyje nowy cykl. Innymi slowy - dostalam @ jadac do pracy. Kurcze, brzuch mnie boli okropnie, rece sie trzesa, burza hormonalna musi sie przeze mnie przetaczac. Zaraz wezme cos przeciwbolowego to powinno sie uspokoic. Pozdrawiam serdecznie i odmeldowuje sie na trzy dni. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gowsik weź weź coś bo nieraz się bez tabletek nie obejdzie. Mnie dzisiaj brzuch zabolał dopiero raz, ale @ jeszcze nie ma. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak123 no najgorsze to jest to czekanie. Ruda nie skreślaj jeszcze tego cyklu, ja też myślałam, że z ostatniego nic nie będzie, bo w ogóle nie zauważyłam owu, a jednak. U mnie zdarzała się w niektórych cyklach owu 18 dnia, może u Ciebie też będzie później. Myśl pozytywnie i nie poddawaj się. Pamietaj, że każdy cykl może być inny. Ja przez zwykłe przeziębieni i wyjazd miałam poprzednio opóźnienie 3 -dniowe. A u Ciebie owy najwidoczniej dopiero będzie. Nitka dzięki za słowa otuchy, wiem, że bóle brzucha mogą być normalne w ciąży, ale wiem też, że mogą oznaczać coś złego. No ale trzeba mysleć pozytywnie :) Pogadałam wczoraj z moją kropeczką i kazałam jej być silną i mnie nie straszyć ;) Na razie nie biorę żadnych leków, ani Apapu, ani nospy, dopóki z lekarzem nie pogadam, a ból nie był aż tak mocny. Dziś na razie nic nie boli i znowu czuję się normalnie. No może poza tym, że mąż wczoraj upiekł chleb, żytnio - pszenny, z oregano i słonecznikiem (piękny) a ja rano chciałam go ukroić, ale zapach mnie odrzucił - chyba przez oregano, czy coś i nie mogę go jeść. Do tej pory tylko herbatę wypiłam z cytryną. Na nic nie mam ochoty. ALe wiem, że coś muszę zjeść, choć małego. Blanula na jaki film się wybieracie? Daj znać jak tam po zakupach, co kupisz. Czy są już promocje? A co do lekarza, to dziwię się, że jeszcze go rozważasz. Przecież nie czujesz się przy nim komfortowo, a to przecież ginekolog, musisz mieć do niego zaufanie. Na pewno znajdziesz kogoś odpowiedniego. Już samo to, że nam o tym napisałaś i dalej się zastanawiasz, świadczy, że to nie jest odpowiedni lekarz dla Ciebie. Magda a mnie dziś na razie nie boli (tfu tfu, oby nie zapeszyć). Ale to już chyba będziemy miały taką karuzelę. Jak tam wczorajsze porządki? Bo ja wczoraj do godz. 14, leżałam sobie i leniuchowałam, później poszłam na spacer i obiad do rodziców, a jak wieczorem wróciłam z mężem do domu, to się przeraziłam, jaki bałaganik zostawiłam, hehehe, ale co tam, męża trochę zagoniłam, ale on też po pracy zmęczony przyjeżdża, jutro sobota, to trzeba coś ogarnąć, właśnie łazienkę najbardziej ;) Co do wizyty, to w pierwszej wersji myślałam, aby iść najwcześniej 4 grudnia, a skłaniałam sie też 9,10. Ale jak wczoraj mnie brzuch zaczął boleć, to się zapisałam na pierwszy możliwy termin, wiem, że pewnie nic jeszcze nie będzie widać, ale może zleci mi jakieś badania krwi już, ale powie co myśleć o tych bólach, i wyjaśni parę moich wątpliwości. Bo na razie to ja nioc nie wiem co jest normalne, a co nie, a internet to wiadomo, jest tak dużo wiedzy, ale jakoś najbardziej w głowie zapamiętują się te złe informacje. A nie ma co się zadręczać. Gowski ja kiedyś chciałam badać szyjkę, ale za nic nie mogłam się w tym połapać. Nic nie mogłam odróżnić i po kilku próbach się poddałam. ALe nie miałam też tyle cierpliwości, aby robić to codziennie przez kilka cykli, po podpobno dopiero wtedy można się tego nauczyć i poczuć różnicę. Szkoda, że @ przyszła, powodzenia w tym cyklu, masz bardzo pozytywne podejście, udanego wyjazdu i miłego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Szkoda tylko, że akurat Cię dopadła w drodze do pracy. Mam nadzieję, że leki szybko Ci pomogą. G86 dzięki, że pytasz, dziś czuję się dobrze, wczoraj gorzej się czułam, kłuło mnie w brzuchu, raz z jednej raz z drugiej, jakby kolka, jakby jajniki, jakby jelita, sama nie wiedziałam. Po południu kręciło mi się w głowie. I byłam zęczona, nic mi się nie chciało. Dziś spałam do 8.30 :) nie idę dziś do pracy. Czasami pojawiają się mdłości, wczoraj przechodziłam koło sklepu z pieczywem i poczułam zapach chleba i zaczęło mnie mdlić, staram się wtedy odwrócić uwagę od zapachu i głęboko oddychać. Nie mam wymiotów, tylko takie wiece, hmmm, jakby to nazwać, tak mną rzuca, łzy w oczach. Na szczęście rzadko. Asia różne cuda się zdarzają i rózne historie słyszałam, więc życzę Ci cudu. Olilia ja wczoraj miałam taką noc, że nie mogłam zasnąć. Mi wtedy leżnie w łóżku nie pomaga, tylko się przewracam bez sensu z boku na bok. Najlepiej wtedy jest mi wstać z łóźka, napić się szklankę ciepłego mleka, i najczęściej idę do salonu, włączam tv i czasami przy nim uda mi sie zasnąć. Te wyniki to dla mnie czarna magia, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dopóki nie ma @ jest nadzieja, mnie brzuch bolał jak przed @ gdzieś od 21 dc. Czy zauważyłaś jakiekolwiek objawy inne niż zwykle, nawet najdrobniejsze. Tak naprawdę, w tym momencie objawy mogą się niczym nie różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik szyjka tuż przed @ jest nisko miękka rozpulchniona i lekko otwarta przynajmniej ja tak mam. G86 a udało wam się zajść przez inseminacje? Gin daje od 6 do 16% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mozemamusia
Hej kochane, @ nadal nie ma, myślałam że może w nocy mnie obudzi, ale nic z tego. nie wiem sama o czym myśleć, atomka może weź lepiej nospę? Mnie lekarz kazał brać profilaktycznie, bo dzwoniłam wtedy do niego i powiedział, że jak najbardziej, bo jest silnie rozkurczowa, a skurcze szkodzą ,maluszkowi. przyszłe mamusie, uważajcie na siebie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi u mnie wszystko dobrze za tydzień chrzciny małej. Od wczoraj zakończyłam etap karmienia piersią bo to juz nie miało sensu od tygodnia mała nie chciała wziąść do buzi piersi położna stwierdziła że nie jest dla niej atrakcyjna bo mam.mało. pokarmu . Żeby się nie poddawać chciałam ściągać je laktatorem ale po całym dniu nie było nawet 10 ml tragedia. Trochę mi smutno ale nie chce się załamywać mogłam pomyśleć prędzej ze może to przez moje hormony bo ja od początku nie miałam tak pokarmu ani tego nawału pokarmu i mogłam kupić jakieś wspomagacze i brać je od początku. Agnieszka bardzo się ciesze ze juz lepiej z twoimi plecami i dobrze robicie teraz macie przygotowania wiec na lajcie się starajcie i cieszcie tym momentem. Magda ciesze się ze beta rośnie teraz dużo odpoczywaj. Maomi a ty juz nie długo rodzisz gotowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możemamusia to trzymam kciuki. Na razie nic nie boli, więc nie muszę brać. Może do środy to się nie powtórzy, a później pogadam z lekarzem. SkarletKate gdzie jesteś, zniknełaś? Co u Ciebie? Jak się czujesz? Doris32, Nelina, Justyn88, Cloudlet, Evi1705, Maomi, Kwaśnekiwi, Makowa Panna, Sarilec, Justyneczka, Lilianna1991, Siva1, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka dzięki że o mnie pytasz, u mnie po staremu, mój mąż wczoraj stwierdził że może czas powtórzyć u niego badania, ale ja nie widzę sensu skoro na początku roku wszystko było dobrze. Tak poza tym widzę że jak ja odpuściłam to on jest bardziej przejęty, nawet mój kwas foliowy zaczął jeść bo gdzieś usłyszał że mężczyźni też powinni przed poczęciem ;) Bardzo się cieszę że wam się udało, dajecie mi nadzieję :) Trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gowsik szyjkaprzed okresem teoretycznie powinna być dośc nisko i otwarta, ja zwolenniczką samodzielnego badania nie jestem, bo próbowałam i nie potrafię tego rozkminić, mi się zawsze wydaje że jest taka sama, jedynie po środku cyklu jest tak wysoko że nie mogę dosięgnąć. Dałam sobie z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej. Bylysmy na Listach do M. Nawet milo sie ogladalo, dosc wzruszajacy film... Z promocjami srednio jedyne w miare atrakcyjne wyczailysmy w h&m. W ogole nic nie kupilysmy ale bylysmy w kinie, na obiadku teraz jestesmy na kawce... Baaaaardzo mile oderwanie od rzeczywistosci... warto bylo poswiecic ostatni dzien urlopu na relaks... Szczegolnie ze na codzień nie mamy bardzo jak ze soba pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×