Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Może ten lekarz ma jakiś gorszy sprzęt i dlatego nie zobaczył. To jeszcze bardzo wcześnie i trzeba mieć nowoczesny sprzęt i wprawne oko, aby dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Doris zawsze ciężko mieli mi na usg wyszukać lewego jajnika.. Ale zawsze jakoś się pokazywał. A dziś nic, zniknął.. Mam się przygotować na wszystko.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa a jak długo pracujesz już w tym sklepie na taką umowę? Sprawdź sobie w kodeksie pracy jak się wypowiada taką umowę, może dlatego są takie miłe bo coś kombinują i nie chcą abyś się zorientowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ale to chyba niemożliwe aby jajnik zniknął. Może tylko nie umiał go znaleźć. A jak jajnika nie umiał, to co dopiero pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ale kurcze, beta Ci rośnie, przecież to hormon i nie bierze się z kosmosu. Jeżeli dalej rośnie tak jak wcześniej no to może trzeba jeszcze poczekać na pęcherzyk. Co mówił lekarz na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Oczywiście że czekać.. dla jasności powtórzyć betę.. Będzie wiadomo czy ciąża się rozwija czy nie. Dziś i za 48 h. Jakby było ok, to za 2 tyg wrócić. I już powinno być wszystko widać. Jakby beta była spadkowa to wiadomo.. Jakby nieprawidłowy przyrost, wahania to szpital. Ech .. może być różnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Po 22ej będę wiedziała więcej.. zobaczymy ile będzie.. w pt było 685..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za prawidłową betę i mam wielką nadzieję, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda trzymam mocno bardzo mocno kciuki i nie pójdę spać póki nie napiszesz jak beta, wierzę że będzie dobrze, beta będzie dobra, a za 2 tygodnie usłyszysz serduszko. Tak będzie, zobaczysz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Magda, ja też czekam... Co to znaczy 'endometrium ciążowe'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny że jesteście ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Czesc dziewczyny, nie pisalam ale czytalam was. Mialam caly czas goraczke 37,5-38 i straszny bol ucha , katar. Masakra nie pamiatam kiedy mialam goraczke , ile lat temu a wlasnie terazmusialam sie tak rozlozyc. Mam nadzieje ze to nie wplynie na malenstwo. Wizyte mam dopiero wczwartek a nie ma co robic bety bo przeziebienie wplywa na wyniki krwi. Czesto boli mnie brzuch, czytalam ze czasami tak jest ze sa bole podbrzusza. Poprostu chcialabym miec juz ta wizyte ze soba i wiedziec na czym stoimy. Magda czekam na twoje wyniki, musza byc dobre bo przeciez jestesmy umowione na lipcowe porody :-) Atomka jak sie czujesz , mam nadzieje ze ok. Co do testow totak jak raz pisalam robilam 4 czy 5 i wszystkie wyszly slabe, ale wyszly :-) Aga jak tam ? Marianeczka sprawdz dokladnie umowe, czy podpiasalas juz wypowiedzenie? Na zwolienie np od psychiatry mozesz isc na 180 dni i bedziesz dostawala za ten okres wyplate. Ja jestem teraz na zwolnieniu od wrzesnia a dowiedzialam sie ze w pazdzierniku zaszlam w ciaze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda będzie dobrze napisz koniecznie jaka beta :) Jakie to wszystko porąbane. Ja od wczoraj mam dola bo tesciowa mi powiedziała ze znajoma w pracy jest w ciąży a oczywiście jak zaszla? WPADŁA noz qrwa mać czy to jest fair?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
lilianna taką samą sytuację czyli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Uff .. jestem w siódmym niebie - beta 2784 iu!!! Rośnie prawidłowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Hurrrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak no też się nie miało kiedy choróbsko przypałętać, dużo zdrówka, bierzesz jakieś leki? Co ci lekarz zalecił stosować na gorączkę? U mnie wszystko dobrze, jeszcze się nie umówiłam na wizytę, w tym tygodniu to zrobię. Dziś mam dużo energii, po pracy odwiedziłam rodziców, pojechałam z mamą na zakupy. Jak wróciłam do domu to trochę posprzątałam. Ogólnie niezbyt czuję abym była w ciąży, czasami jajnik zabili jak w czasie owu, czasami jakieś lekkie zwroty głowy, ale w sumie nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 wiem jak to jest, ja miałam wrażenie że wszystkim się udaje, wszędzie widzę kobiety x brzuszkiem, wózki, dzieci, córkę dochodziły do mnie nowiny i kolejnych ciążach, porodach no i same zdjęcia dzieci na fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda1987 hurrrrra bardzo się cieszę i jeszcze raz przyjmij gratulacje przyszła mamusiu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianeczkaaa umowa na czas nieokreślony i szefowa wypowiedziała mi umowę ponieważ jak to uzasadniła bała się że pójdę na macierzyński a Ona potrzebuje sprawnych dziewczyn do pracy .. Z racji tego ze ponad rok wczesniej mialam kontuzję kolana i miałam na co chorować to chorowalam przez kolejne 6 mc i nawet mnie na komisje nie wzywali .. magdaaa1987 Gratuluję przyszła mamusiu !! :) spokojnej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo teraz Magda zero stresu i dbaj o o siebie. Atomka to boli i to bardzo no ale zycie toczy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Magda super ciesze sie. Atomka jak powiedzialam lekarzowi ze jestem w ciazy to stwierdzil za nie mamy duzego pola do popisu. Na goraczke paracetamol bo to mozna w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Bardzo, bardzo Wam dziękuję! Szczerze po dzisiejszej wizycie mówię no nie! Znów ten sam scenariusz.. nie widać, nie wiadomo, itd.. i ta przeklęta beta.. spodziewałam się najgorszego a tu taka niespodzianka! Beta jest piękna.. nigdy takiej nie miałam. Zawsze przy 500 coś się działo.. otwierałam plik z bijacym sercem.. Muszę czekać, późna owulacja, sprzęt? Nie wiem.. Ale jest przyrost! To jest najważniejsze. Mój maluszek jest pod moim sercem i walczymy o Niego! Trochę podkrwawiłam po usg, i bolą mnie krzyże ale jechał mi ta sonda jak szalony! Jajnika nie znalazł :-) a przecież jest hehe :-) Xyz Anirolak kurczę kochanie ale się porobiło z zdrówkiem .. Domowe metody i kuruj się , dużo leż i myśl tylko o przyjemnych rzeczach.. zdróweczka dla Was! :-) tak, tak - pamiętam! Lipiec będzie nasz! Xyz Atomka :-) ech alee energia od ciebie bije! Korzystaj póki czujesz się dobrze! Ja nadal bez objawów, czuję się dobrze :-) Xyz Gowsik endometrium to taka wyściółka jamy macicy, musi być odpowiednio grube by zaplodniona komórka mogła się w nim dobrze zagnieździć! Po zaplodnieniu rośnie bardziej dając możliwość zadomowienia się dzidziusiowi! Złuszcza się przy @. Endometrium ma dwie warstwy :-) Xyz G86 wiem.. wiem co czujesz.. tyle lat się staram że już mi się zobojętniało na widok ciężarnych.. koleżanki zachodziły, rodziły, dzieci rosną.. Ech.. i dla nas wszystkich musi zaswiecic słońce.. Ja też jestem pełna obaw ale kiedyś w końcu musi być dobrze.. Xyz Ruda, Marianeczka, Doris, Blondyneczko bardzo, bardzo Wam dziękuję! Wam wszystkim że jesteście ze mną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, wspaniała informacja! Teraz dbaj o siebie:) Anilorak wspolczuje Ci. Pocieszające jest to ze zaczyna mrozić to wymrozi wszystkie zarazki i juz po chorobskach:) Nie przejmujcie sie brakiem objawów, ja dopiero poczułam ze jestem w ciazy ok 8 tygodnia kiedy zaczęło mnie niesamowicie mdlic, a teraz to tylko po rosnącym brzuchu widze, a tak to nic a nic:) Marianeczka moze to jest sposob, jesli nie podpisałaś żadnych papierów to idz na zwolnienie, ciągnij je jak długo mozesz, a jak zajdziesz w ciaze to i tak bedą musieli Ci płacić do konca macierzyńskiego i nie zwolnią przynajmniej do konca macierzyńskiego. Skoro szefostwo było nie fair to utrzyj im nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Magda, oby tak dalej! Musi byc dobrze! Co do 'endometrium' to wiem co to jest, zastanowilo mnie tylko sformulowanie 'ciazowe'. Bo endo jest zawsze, rozumiem ze ma rozna grubosc w zaleznosci od fazy cyklu, nie rozumialam tylko dlaczego lekarz mowi 'ciazowe' jesli rzekomo nie moze stwierdzic ciazy. No ale moze to byl troche skrot myslowy typu 'endometrium typowe dla ciazy'. No niewazne, wazne ze wszystko ok. Atomka, ciesze sie ze u Ciebie tez dobrze. Anilorak, kuruj sie! G86, glowa do gory. Ruda, Scarlet, Agnieszka, co u Was? Ja dzis mam 33 dc. @ nadal nie widac i nie slychac. Cos mi sie wydaje ze te moje cykle z prawego jajnika (obstawiam ze prawy gral w tym miesiacu pierwsze skrzypce) sa jakies 'felerne'. Co prawda na usg wszystko bylo ok, ale sama nie wiem. Dwa cykle temu tez tak bylo ze az do 42 dni sie przeciagnelo. Teraz nie czuje ani brzucha ani piersi. No ale nie pozostaje nic innego jak czekac. Pewnie przyjdzie 'z zaskoczenia' :) Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Dziewczyny dziekuje za mile slowa. Magda to chyba te hormony ale czytalam twoj post i jakos tak sie wzruszylam i poplakalam, chyba jakas bardziej placzliwa sie zrobilam :-) A dzis od rana bol glowy, zawsze mialam migreny dlatego nie wiem czy to od ciazy czy migrenowe, jedno co zauwazylam ze nie moge za jednym razem za duzo zjesc np. Obiad jem na tal.deserowym a i tak nie zawsze zjem to co mam na nim. Jakos mniejszy apetyt mam ale to moze to przeziebienie, Pozdrawiam wszystkie i milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda super wieści! Sorki ze dopiero dzostał się odzywam ale wczoraj wróciliśmy pozno a więc tak lekarz był zadowolony ze wyniki się poprawily ilościowo owszem ruch spad ale powiedział coś koszem czegoś. Clo pomogło nie zapisał dalej bo powiedział ze nie ma sensu dawać bo może być odwrotny skutek. I że mamy 3 wyjścia 1 próbować 3 miesiące bez stresu z winkiem bielizna itd. Bo podobno teraz dopiero efekty po lekach będą 2 wyjście robimy monitoringi i trafiamy w owulacje i działamy 3 inseminacja. Podjęliśmy decyzję z narzeczonym ze najpierw to 1 ze na luzie jak się nie uda do marca to monitoring no i ma ostatnim miejscu inseminacja dlatego taka decyzja ponieważ teraz przed ślubem tak będzie najlepiej. Powiedział ze wyniki się poprawiły i to jest ważne i nie jest tragicznie niektórzyaja gorzej.oczywiście witaminy i cynk ma.brać puki nie będzie ciaży Liliana a twój mąż ma też słabe nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×