Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość magdaaa1987
Czesc! Atomka, wiem co przeżywasz ale myślę że u Ciebie będzie wszystko w porządku! Nastaw się pozytywnie! A testów nie powtarzaj! Ja już też na betę dziś nie jadę. Mam wizytę u lekarza o 16.45.. ech.. zobaczymy co tam będzie.. :-( Typowo objawów brak ciąg dalszy.. Xyz Agnieszka, wiele czynników wpływa na nasze @ A tym bardziej silne zastrzyki.. Idziesz dziś do lekarza więc porozmawiaj z nim. Daj znać jak będziecie po wizycie! :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga daj znać ci lekarz powiedział. Gowsik super że już ci lepiej, musisz jeszcze trochę się pooszczędzać, Masz super męża ze tak o ciebie dba. Kamila poczekaj z testem do 29dc, ja tak zrobiłam i już były 2 kreseczki. U nas dziś prószy śnieg od rana i zrobiło się tak nostalgicznie. Sarilec bardzo oryginalne imię wybraliście, piękne i bajkowe. Kojarzy mi się z księżniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda wiem, ogólnie mam pozytywny nastrój, czasami tylko dogadają mnie wredne czarne myśli. No ale sio z nimi ;-) trzymam kciuki za twoją wizytę. Ja ogólnie czuje się dobrze, mam tylko lekkie zwroty głowy, więc nie mogę robić zbyt gwałtownych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda nie martw się brakiem typowych objawów, ja przy pustym jaju miałam wszystkie możliwe objawy w wielkim natężeniu, natomiast moją koleżankę przy podręcznikowej ciąży zemdliło tylko jeden raz, nie miała bolących piersi, nie bolały ją jajniki, no dosłownie nic, dopóki nie pojawił się brzuch to czasami zapominała, że jest w ciąży :) Wszystko idzie takim trybem jak ma iść - beta rośnie, nie plamisz, nie krwawisz, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nie mogę coś dodać wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Doris dzięki Ci bardzo za odpowiedź :-) Dziś jestem wystraszona lekko bo pojawiło się uczucie "mokrości" , lecę i na papierze wydzielina jasnobeżowa? Czy aby nie różowa? Nie wiem. Zobaczymy co lekarz powie i czy w ogóle jest w porządku.. Jestem zła na siebie bo dramatyzuję. Od teraz powierzam wszystko losowi, naturze, Bogu.. robię wszystko co mogę , nie mam wpływu na to, więc nie będę się denerwować.. Dam znać po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Witajcię ja jakoś się trzymam chociaż ciężko bo starania musimy odłożyć póki prace nie znajde...bo teraz zostałam bez niczego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa bardzo mi przykro ze tak się u ciebie porobiło. Zaczęłaś już szukać nowej pracy? W jakiej branży szukasz? Życzę ci powodzenia abyś jak najszybciej stanęła na nogi i rozpoczęła starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Marianeczka, w handlu powinnaś coś szybko znaleźć, o ile w tej branży szukasz.. naciśnij tylko na to, by mieć normalną umowę.. głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Marianczekaaa a można spytać skąd jesteś? jeśli z moich okolic to dam znać jakbym wiedziała, że gdzieś szukają. Myślę, że jak z innych to koleżanki z forum też pomogą (czasem komuś gdzieś wpadnie w oko jakieś ogłoszenie czy coś). Magda, też tak miałam na początku i się niepokoiłam, pojawił się nawet brązowy upław przez dwa dni jak się później okazało nie groźny. Nie martw się tylko myśl pozytywnie :) i oczywiście daj znać co u lekarza Atomka Ty też na siebie uważaj ale niczym się nie martw. testów już nie rób mi też trzeci test wyszedł słabszy niż drugi ale więcej ich nie robiłam ;) Agnieszka daj znać jak po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
No atomka Magda gratulacje ☺ chciałam wstawić link z drop box ale nie mogę bo moja odpowiedź nie chce się dodać. Agnieszka dobrze ze juz u ciebie lepiej, blondyneczka może dostaniesz jakieś leki i to pomoże ... kiedyś pisałam tutaj o koleżance która 7 lat starała się o dziecko raz poronila teraz okazało się ze jest kolejny raz w ciąży wszyscy czekamy na jej wizytę u lekarza . Nie wiem jak to się stało ale w tym roku mamy wysyp dzieci wiec wam też życzę dwóch kreseczek do końca roku jest jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Do końca miesiąca pracuje jeszcze w obecnej. .. Szukam szukam ale nie będzie glupio że zaczelam nowe prace a tu za chwilę ciążą? Szukam nie tylko w handlu...ja jestem z Podhala nie daleko Zakopane mam.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Marianeczkaaa to ode mnie daleko.. No to powodzenia w szukaniu. A jeśli chodzi o to czy głupio czy nie głupio - no wybacz ale ciąża może się "przytrafić" :p Wiem, że to może trochę nieładne zaczynać pracę i zajść w ciążę, ale wcale nie musisz od razu iść na zwolnienie (wszystko zależy od charakteru pracy), a z drugiej strony normalne, że ubezpieczenie będzie Ci potrzebne więc pracę musisz mieć, a tak naprawdę to jaką różnicę pracodawcy zrobi czy pójdziesz na macierzyński teraz czy za rok? Dla niego to będą takie same konsekwencje - tak czy tak będzie musiał kogoś na zastępstwo zatrudnić. Teraz przynajmniej będzie miał "świeże" CV do dyspozycji - skoro i tak szuka pracownika i sporo osób mu CV podsyła ;) A druga sprawa jest taka, że co - pracę musisz znaleźć, a czasem możesz starać się miesiąc czasem 6 miesięcy - więc chyba nie warto tego odkładać dlatego, że nie wypada od razu w nowej pracy zajść w ciążę. Wiemy wszystkie jak czasem trudno zajść w ciążę więc lepiej próbować :) A szef, zgodnie z kodeksem pracy - nie ma prawa pytać Cię o Twoje plany rozrodcze, więc skąd będzie wiedział czy to celowo czy wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Racja:) dziekuj***ardzo za rady;-) fakt że nie wiadomo czy uda się teraz w tym cyklu czy też nie teraz mam dużo stresu więc nie wiadomo jak będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa to ode mnie też daleko. A Ty nie pisałaś wcześniej że byłaś na zwolnieniu? Rozumiem że jesteś na wypowiedzeniu? Bo jakbyś teraz poszła znowu ma zwolnienie, to chyba może to dłużej ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
Tydzień temu mi powiedziały że mnie zwalniają ale że do końca miesiąca mam pracować... Chyba teraz żaluzją tego bo są takie miłe... Tu i tak mam umowe na pół etatu więc może i dobrze że tak się stało ale znaleź teraz coś ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianeczkaaa
na czas nie określony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda31
u mnie dziś 11dc,śluz plodny był wczoraj i wczoraj tez były Przytulanki :-) po których co dziwne dziś wystąpiło plamienie,nie wiem o co chodzi pierwszy raz miałam coś takiego?Plamienia już niema za to jest suchość ,może to było plamienie okołoowulacyjne-choc na owulacje jeszcze zawczesnie?Jedna wielka zagadka? Trzymam kciuki za wizyte u lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Marianeczka, sprawdz koniecznie w umowie warunki zakonczenia umowy, okres wypowiedzenia zwlaszcza. Oraz czy jest napisane ze pracodawca moze zakonczyc umowe bez podania przyczyny. I nie martw sie ze moze zajdziesz w ciaze. Po pierwsze to chyba nie jest 'legalne' zeby na rozmowie ktos Cie pytal o plany prokreacyjne. Po drugie, takie rzeczy sie zdarzaja. Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna1991
Witam na początku tego postu chciałabym aby nikt nie pisał żadnych głupich komentarzy .. Za takie szczerze dziękuję .. :-) Dodam wczesniej ze staramy się z mężem o dziecko jednak mamy pewne problemy z zajściem w ciąze ponieważ mąz ma kiepskie wyniki.. Jednak od ponad miesiąca bierze leki i niby maja poprawić ilość plemników... A więc wszystko zaczęło się od 9 października kiedy to dostałam miesiączkę dwa dni wczesniej usprawiedliwiłam to stresem badz po prostu dostałam szybciej @, jednak zaniepokoiło mnie to ponieważ miesiączka zawsze trwała koło 4-5 dni ta trwała 2 dni tylko .. Potem miesiąc później powinnam dostać @ 5 listopada wcześniej przez cały tydzien źle się czułam, miałam brzuch jak balon, piersi bolały mnie z boku i tylko na intensywny dotyk, sutki stały się wrażliwsze, każdego wieczoru mnie mdliło więc kiedy spóźniła mi się następnego dnia zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywnie i czekałam na @ przyszła 3 dni później jednak trwała tylko 1,5 dni, nie miałam w tym okresie żadnego stresy ani przemęczenia .. Złe samopoczucie troche ustało, jednak wieczorami dalej nie czuję się dobrze i czuję w brzuchu jakby .. hmmm dziwne uczucie jakby cały czas mi się w nim coś przesuwało, jakieś płyny czy coś .. Nie mam też za bardzo apetytu .. Dwa dni temu wyszło mi zimno na całej dolnej wardze ust gdzie w życiu miałam moze 3 razy zimno .. Mam już połowę kolejnego cyklu czyli dni płodne w których juz z mężem się kochaliśmy.. Dziś zauważyłam na wkładce jakby krew jest ona w małej ilości jednak jest .. od wczoraj bola mnie tez spiersi po boku i podbrzusze czy jest możliwe żebym jednak była w ciąży .? W sumie nie panikuję ani nic, ale zastanawiam się czy któraś z Was miała podobnie .? Bardzo bym chciała zostać mamą, staramy się juz 2 lata ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marianeczkaaa nie czekaj tylko idz do.lekarza. bylam w takiej samej sytuacji i bylam na zwolnieniu 6 miesiecy masz wiecej czasu na szukanie czegos nowego,a jakbys zaszla w ciaze bedac na zwolnieniu to wtedy po prostu przechodzisz na zwolnienie od ginka i normalnie masz macierzynskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Lilianna, rozumiem ze testy caly czas negatywne? Moim zdaniem powinnas sie udac do ginekologa na jakies kontrolne badania. Przede wszystkim zaczac od poziomu hormonow. Moze to sie u Ciebie rozregulowalo? Kontrolne usg tez by pewnie nie zaszkodzilo, przynajmniej lekarz skontroluje Twoje jajniki. Nie kusi Cie zeby isc do lekarza (o ile jeszcze nie bylas)? My Tobie nie powiemy czy jest mozliwe zebys byla w ciazy czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem umowiona na wizyte ale dopiero 18 grudnia a test robilan tylko raz 6 pazdziernika czyli dzien po spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gowsik
Na Twoim miejscu bym powtorzyla a jak wyjdzie negatywny to spokojnie czekala na wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siva1
Czesc Dziewczyny. Jestem tu Nowa ale lubie czytac wasze posty. Wlasciewie to przegladam wiele postow od bardzo dawna , ale nigdy nie zdecydowalam sie aby cos napisac. Jak widac nadszedl moj dzien. Bylam w ciazy dwa lata temu , zaszlam po pieciu miesiacach staran ale niestety poronilam. Od tamtego momentu wiele razy myslalam ze mi sie udalo, ale niestety nie potrzebnie sie nakrecalam i dostalawalam niechciana @. Moje cykle zazwyczaj sa dosc dlugie od 30 do 34 dni , srednia to 32. od dwoch lat sprawdzam , i tylko raz w zeszlym roku mialam cykl 29 dniowy. Dodam ze moje @ sa bardzo skromne , nie trwaja dluzej niz 4 dni, ale pierwszy dzien to jest za zwyczaj plamienie. Mialam problem z Policystycznymi jajnikami , bralam Clomid... a od kilka miesiecy biore metformax w zastepstwie. W tym miesiacu moj cykl jest zupelnie inny niz zawsze. Pierwsze plamienie 26 dnia od @ czyli jakos 10- 11 dni od Ovu. PLamienia czy skromna miesiaczke , mam juz 3 dzien i nie wiem co o tym myslec. Jest troszke skromniejsza niz zawsze, ale ja generalnie @ mam skromne . Bol niewielki w podbrzuszu , troszke jajniki. Zawsze przed @ dostaje pryszcza, teraz nie mam. caly czas zastanawiam sie czy to miesiaczka czy plamienie Implantacyjne ( chodz uwazam ze to za duzo krwi na plamienie) w pierwszej ciazy tez mialam plamienie implantacyjne - pomylilam je z miesiaczka , ale nie pamietam jak dlugo trwalo i czy bylo takie jak teraz czy skromniejsze. Nie wiem co o tym myslec. Jak wy uwazacie? Udalo mi sie , czy znowu sie nakrecam? Czy ktoras z was tez tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
I po wizycie.. Pozytywnych wieści nie mam.. Pęcherzyka nie uwidoczniono. Jajnika lewego nie uwidoczniono. Endometrium grube, ciążowe. Wykryto polipa na szyjce macicy. Dostałam luteine dopochwowo. Zalecenie bety. Niestety. Zrobiłam.. wyniki po 22ej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a może pęcherzyka jeszcze nie ma? Może jest za wcześnie? I o co chodzi z tym niewidocznym jajnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×