Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Nelina
Ruda wyrazy współczucia :( życzę duzo siły! Renia serdeczne gratulacje i zdrówka dla Was :) Dawno mnie nie było, nie jestem w stanie odpisać na wszystko ale dziewczyny, musicie bardziej wierzyć, myślec pozytywnie. Trzeba miec nadzieje wiec nie mozecie pisac ze "nie liczycie ze sie udało" tylko wlasnie liczyć na to, wierzyć tak długo az nie rozczaruje @. Nadzieja umiera ostatnia a pozytywne myślenie naprawde pomaga, u mnie nic nie wskazywało ze się udało ale wierzyłam do dnia spodziewanej @ jak nie przyszła to zrobiłam test i dzis juz 27tc. Wewnętrznie musicie byc przekonane ze sie uda :) Maomi dziekuje za pamięć - Igorek rosnie zdrowo, ma ok 1kg i jest bardzo *****iwy ;) buziaki dla Iguni :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruda..szkoda:( ale zaczynasz nowy cykl pełen nadziei:)) Ja jutro idę na betę. Któraś mi pisała ostatnio że u Justyneczki tak było że zrobiła testy po @, były negatywne a tu ciąża, możecie mi napisać parę słów więcej? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczitawurstkiełbasa
Gdybyście nie głosowali na konczite i nie tolerowali takich potworów to byście nie mieli wewnętrznych blokad. A tak macie bana na... :D przez to że takie potwory akceptujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parówakonczity99
Dziń dybry jestę czesio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucio od maji
Czesio czesio przytył i ma doła ihahaaa idzie z. Królem julianem do mufasy i narta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test zrobiłam, negatywny. @ brak, dziś 41dc.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Oj Kamila nie zazdroszcze stresu, musisz iść do lekarza ja to juz bym oszalala chyba. Ja dzis powinnam dostac @ na razie brak ale ostatnio tez dzien mi sie spoznila. Ogolnie to sie czuje jakby juz była... jesli ma przyjsc to niech przychodzi, bo do Bociana trzeba sie zglosic miedzy 2 a 5 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że nie zawita do Ciebie @ i będziecie cieszyć się z tego w Bocianie !!;) Jesli poszlabym do lekarza to mógłby wykryć na tym etapie juz że coś tam jest?.kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kamila mi się wydaje, że ginekolog nie wykryje ciąży przed testem. Nie wiem czy nie zamotam - w tym, że testy wychodzą znacznie po terminie okresu nie chodzi o to, że jest ciąża a test z jakiegoś powodu tego nie pokazuje, chodzi o to, że owulacja się mocno przesuwa więc zapłodnienie jest później i test nie zdążył jeszcze tego wyłapać - jeżeli jest pewne, że owulacja jest np. 1 marca i jest z tego ciąża to nie ma bata żeby 12-13 marca nie wykrył tego test, jeżeli test jest negatywny to po prostu nie ma ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris dzięki:) Ja nie wyznaczam owulacji, może czasem ją zauważam ale nie wyznaczam. Kiedyś to robiłam to tylko raz widziałam pozytywny test owulacyjny. Nie wiem kiedy była w tym cyklu. A co u Ciebie? Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczął sie najgorszy do wytrzymania czas w cyklu czyli czekanie :) - owulacja chyba była, starania też były, została mi tylko sobotnia wizyta u ginekologa żeby potwierdził, że owulacja sie odbyła i badanie progesteronu czy jego poziom jest ok, jeżeli wszystko będzie w porządku to pozostaje mi tylko czekać na rozwój sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki !!! czekam na rozwój sytuacji, musisz wytrzymać:)K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
No to jestem już w domu :) zabieg nie był taki straszny, cała otoczka już tak..w poniedziałek badania, krew, rozmowa z lekarzem, anasteziologiem, lewatywka :P, i brak jedzenia od 16stej. We wtorek jakoś ok.9tej dostałam"głupiego Jasia" i do 12stej czekałam na zabieg...to było straszne bo 1000mysli przechodziło mi przez głowę, niekoniecznie pozytywnych. Potem przszla pielęgniarka, cewnik, na wózek i pojechałam na sale. oczywiście nie mogli się wbic w żyłę wiec mam caly lewy nadgarstek i dłoń pokuta ale w końcu się udalo i zasnęłam. Po zabiegu bolało, ale da się wytrzymać :) okazało się że nie mialam wodniaka i nie wycieli jaowodu :D za to w zatoce Daglasa mialam skupiska endometriozy..wyczyscili co trzeba i teraz mam czekać aż się zagoi i umawiać wizytę u profesora zeby potwierdzić dalszy plan działania. Cięli nad pępkiem i po lewej stronie brzucha. Teraz mam leżeć i odpoczywać a w poniedzialek iść na ściągnięcie szwów. I tak to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Digital jak twoj gin mogl sie tak pomylic w diagnozie? Ciesze sie ze u ciebie sie dobrze skonczylo teraz tylko czekac na poprawe i normalny cykl. Dlugo będziesz musiala odczekac ze staraniami? Doris znam to czekanie właśnie tez jestem na tym etapie :-( do okresu jakies 8 lub 9 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
digitalgirl świetna wiadomość :) ciesze się, że już wszystko dobrze. blizny będą bardzo widoczne? na ile właśnie masz zawieszenie starań? dziewczyny ja tez jestem po owu, taką mam przynajmniej nadzieję. dzis jadę ja potwierdzić.brzuch mnie bolał ze 3 dni, staranka były. i też czekam... postanowiłam zmienić podejście, i tak jak nelina pisze będę wierzyć , że się uda :) trzymam za nas kciuki, niech wiosna bedzie dla nas radosna :) chociaż to samo pisałam rok temu, bo tyle już jestem na forum. zleciało.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny baaardzo trzymam za was kciuki:) Digital wypoczywaj, super, ze juz po wszystkim i jest wszystko dobrze:) Blanula jak sytuacja?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kobietki. Aniala Sytuacja standardowo test negatywny @ jeszcze niema ale lepiej zeby dzis przyszla przed wizyta u lekarza... Brzuch boli cholernie ale to juz trzeci dzień taki wiec nic mi to nie mowi czy @ idzie czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula u mnie to samo. Ale ja nie wytrzymałam i pobiegłam na betę. Wyniki pewnie pod wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziewczyny jutro zaczynam 11 tydzień a już 3 razy miałam opryszczkę ( dziś mi znów wylazła) przeszłam już porządne przeziębienie znacie jakieś sposoby na opryszczkę oprócz czosnku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DigitalGir dobrze że już po wszystkim i że sprawnie poszło :) Ruda31 przykro mi :( Aniala niestety nie znam żadnego sposobu na opryszczkę Blanula, Kamila ja mam cały czas nadzieję że @ się u was jednak nie pojawi. Trzymam kciuki :* Doris a na kiedy masz termin @? RudaAnia napisz wieczorem jak beta, trzymamy kciuki! Kamyczku, Agnieszka ja też czekam. 25dc, w poprzednich dwóch @ przyszła w 27, wcześniej w 29, kilka razy w 30. W tym cyklu do dziś nie mam żadnych plamień co mnie bardzo cieszy :) Biust pobolewa też dopiero od kilku dni, ale nie jakoś tak okropnie. Jedyne co mam inaczej niż zwykle to to że kłują mnie na zmianę jajniki, raz jeden raz drugi i mam wrażenie jakbym w pachwinach coś miała. Mierzyłam w tym cyklu temperaturę, dziś 11 dzień wyższych z jednodniowym spadkiem 2 dni temu. Pobolewa mnie trochę brzuch, zwłaszcza rano. Mam nadzieję że mi szybko najbliższe dni zlecą, czego również wam tu wszystkim czekającym życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn moje 3 ostatnie cykle to 27, 26, 25 dni, w tym cyklu owulacja była dopiero, mniej więcej, 16-17dc (tak wychodziło z monitoringu, dodatkowo 17dc miałam plamienia owulacyjne) więc wydaje mi się, że cykl powinien mieć nie mniej niż 28-29 dni, biorąc pod uwagę te wszystkie wyliczenia zostaje 8-9 dni do @. Póki co plamienia tylko w okolicach owulacji, od wtorku czysto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris i oby tak dalej :) Jeszcze trochę czekania przed Tobą, u mnie już na szczęście się niedługo wszystko wyjaśni, strasznie mnie to dużo nerwów kosztuje w tym cyklu, sama nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyn byłam dziś na becie, zdecydowałam się pójść bo @ nie ma, a mam bóle podbrzusza i piersi, dziś zabolały mnie plecy u dołu. Nie chcę się nakręcać ale @ nie ma. Jutro o 11 wyniki. Tak bardzo byśmy chcieli dziecka... Jakby się nie udało, cóż.. trzeba próbować. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyn zapomniałam dodać, nie dziwię się że się denerwujesz, znam to doskonale. Myślę że wiadomość o dziecku już jest coraz nam bliższa!!! Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo dzis mojego gina kurde wiec nie mam potwierdzonej owu. powiedzcie czy usg tydz po domniemanej owu ma sens? potwierdzi? czy to za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku ja mam właśnie przyjść tydzień po domniemanej owu - mam zbadać progesteron i potwierdzić owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak byłam w sobotę tydzień temu to zdziwiłam się, że kazał przyjść za tydzień a nie za 2 dni tak jak przez cały monitoring ale zakładam, że wie co robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×