Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość magdaaa1987
Milka po cichu Ci gratuluję! :-) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki :) Jeśli owulację miałam najwcześniej 25.12 a najpóźniej 31.12 to kiedy najlepiej iść do lekarza, żeby coś zobaczył? I jak się liczy wiek ciąży? Raz mi mówią ze od dnia ost. Miesiączki a potem, ze od owulacji i zglupialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka można liczyć i tak i tak. ja byłam jak mi się skończył 5 tydz i już widziałam pęcherzyk z ciałkiem żółtym. A na betę się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale 5 tydzień od dnia ostatniej miesiączki czy od owulacji? Jutro jadę na betę, ale nie wiem na kiedy umówić się do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od miesiączki. Zrób betę powtórz za dwa dni jeśli przyrasta prawidłowo to wtedy bym się umówiła. Ale decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię, jutro beta i odrazu się umowie na środę do lekarza, przed wizytą zrobię drugi raz. Mam nadzieje, ze będzie przyrastac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka gratuluję :), mi się wydaje, że powinno się liczyć od daty ostatniej miesiączki, wszędzie gdzie musiałam określać wiek ciąży proszono mnie o podanie terminu ostatniej miesiączki. Jeżeli chodzi o kwestie pierwszej wizyty u ginekologa to mój mówi zawsze na koniec, że widzimy się 2 tygodnie po pozytywnym wyniku testu (gdzie test w terminie miesiączki, czyli w sumie w 6 tc) jeżeli wcześniej nie będzie się działo nic niepokojącego. Myślę, że to zdrowe podejście - wcześniej może być tak, że będzie widać tylko pęcherzyk i będziesz się niepotrzebnie denerwować do następnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobię te badanie jutro, sprawdzę betę i hormony tarczycowe na wszelki wypadek, kiedyś miałam podwyższone tsh; wiec wole upewnić się ze nie mam niedoczynności. A do ginekologa pójdę w środę, żeby chociaż sobie porozmawiać, ciaza to dla mnie kompletna nowość :) trzymajcie kciuki, bo bardzo się bojez ze czar może prysnac! NIECIERPLIWA, robiłaś badanie dziś? Daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiak621
Milka gratulacje!! Dziewczyny mam troche metlik w glowie mam cykle zazwyczaj regularne 27-28 dni ostatni jednak byl krotszy 25 dni w tym cyklu zgodnie z mierzona temp myslalam ze mam owu w 13 dniu cyklu, wczoraj tj 24 dzien cyklu zrobilam test owulacyjny wyszedl pozytywny do przewidywanej @ mam 3 dni, test ciazowy dzis negatywny, juz sama mam mentlik czy mozliwe ze to jednak pozna owulacja pomimo ze nigdy tak nie mialam?? mialyscie podobnie ze cykle nagle wam sie wydłużyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny :* Kasiak, testy owu często pokazują ciążę! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey ja już po wizycie, dziś tylko mnie badał, bez usg, jak na razie wszystko ok, jutro jadę na prenatalne, to będę miała dokładne usg, to już poważniejsza sprawa, więc trzymajcie mocno kciuki. Oprócz usg chyba jeszcze testy pappa, bo widziałam że mają to w pakiecie. Co do testów owu to na dwoj***abka wróżyła, mi w cyklu w którym zaszłam nie wyszedł przed ovu taki 100% pozytyw, zaś to później jak już wiedziałam że jestem w ciąży zrobiłam i wyszedł pozytywny, więc różnie z nimi bywa. Tylko że wtedy test ciążowy też był pozytywny. Co do tych testów nie mam 100% pewności, ale też rzadko je używałam. Milka ja byłam w 42 dc i wtedy było widać tylko pęcherzyk, nie zakładał mi jeszcze karty. Ale przynajmniej sprawdziłam, czy nie jest pozamaciczna. Na następną wizytę poszłam w 9 tc i już był zarodek i serduszko. Liczyłam od 1 dc, czyli od początku miesiączki i o to też pytał lekarz. Później na usg wyszła niewielka różnica, chyba 4 dni, ale to często się zdarza, bo owulacja rzadko jest tak jak piszą w podręcznikach. Masz rację że dla pewności warto iść i chociaż porozmawiać, szczególnie na początku. Bo po co się niepotrzebne zamartwiać, dbaj teraz o siebie i o fasolkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka gratuluję i życzę aby wszystko przebiegało książkowo :) Atomka cieszę się, że wszystko ok, oby tak dalej :) Ja jutro w przerwie w pracy jadę po wyniki prolaktyny i progesteronu, może znajdę odpowiedź na moje problemy z plamieniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niecierpliwa26
niestety rozczarowanie, test na krew negatywny. Milka gratuluje Tobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 1985
Hej. Jestem tutaj nowa i tak jak większość z Was staram się o dzidziusia. Moje cykle są zazwyczaj regularne co 31 dni. Ostatnią miesiączkę miałam 12.12.15 i trwala 6 dni. Kochalismy się z mezem w dni plodne i owulacje. Okres powinnam dostac 13.01.16 jednak od 7.01 mam skape krwawienie. Nie wyplywa na zewnątrz. Praktycznie cale dnie mam czysta podpaske. Czy moze to byc plamienie implantacyjne? Jest koloru jasno czerwonego w sumie wyglada to jak sluz z krwią. Robilam 2 dni temu test i wyszedl negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emi, moim zdaniem to ewidentnie implantacja;) test nie wyszedł, bo za pewne stężenie hormonu jest jeszcze za niskie, zrób w dniu spodziewanej miesiączki. Niecierpliwa, bardzo mi przykro, ale nie poddawaj się, za miesiąc na pewno będziesz mogła pochwalić się 2 kreseczkami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi życzę ci aby to było co myślisz, ale musisz też mieć świadomość że dziewczyny też często miały w drugiej fazie cyklu różne lakiernia itp i to jednak nie była ciąża, tylko np problemy z hormonami. Poczekaj z testem do terminu @, wtedy będzie już w miarę wiarygodny. No i powodzenia :-) Niecierpliwa szkoda, a @ jeszcze nie ma? Trzymaj się, każdy nowy cykl to nowa szansa i nadzieja. Justyn88 daj jutro znać jak tam wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika moje gratulacje! Justyn88 moze sie wyjasbi jak odbierzesz wyniki kobiecznie napisz jak wyszly. A masz problem dalej z palmieniami? W 2 fazie? Emi witaj hm moze to implantacja a moze plamienie ja mialam czasem tez dziwne plamienia to moze byc tak naprawde wszystko jesli termin masz na jutro to testuj jutro. Atomka powodzenia na badaniach daj znac jak bylo! Co tam u ciebie Blodyneczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Witam Was dziewczyny :-) Tym którym się udało gratuluje a tym co czekają to życzę 2 kreseczek ;-) Któraś pytała z skąd wiedziałam że miałam owulację w 14 DC wiedziałam bo mam zawsze ból owulacyjny a tym razem był mocny i do tego czop owulacyjny który miałam po raz pierwszy w życiu i gdy bym nie przeczytała to nawet bym nie wiedziałam że coś takiego jest a mam już dzieci. Od 4 dni wrażliwe sutki na dotyk i brodawki a na nich krostki od wczoraj ból lewego jajnika że musialam nospe brać by funkcjonować a w piątek mam dostać @ więc się dowiem czy przyjdzie @ czy jednak się udało za 2 razem i jej nie będzie każdej życzę tego by @ nie przyszła i zobaczyły upragnione 2 kreseczki.Każda ciąża jest inną i każda ma inne objawy w ostatniej ciąży nie miałam żadnych objawów prócz braku @ i myslelismy że to przez torbiel na jajniku który cały czas mi powraca i teraz też mam a tu była niespodzianka 3 testy i pozytywne ;-) Ostatnio budze się w nocy i mam tak głupie sny że głowa mała ha ha ha ;-)Staram się nie nakręcać ale się kurna nie da oby do piątku i rano test no chyba że @nie uprzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Milka z tym zimnem to i ja tak miałam a stopy miałam tak zimne że nawet dwie pary skarpet i kolderka nie pomagaly mi więc zobaczymy co bedzie u mnie zwiastować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25lenka nie chcialabym cie martwic ale ja tez mialam bole owulacyjne, sluz owulacyjny, wszystko owulacyjne a owu nie bylo. i tez mam dziecko. oczywiscie zycze ci aby objawy mialy wyraz w pozytywnym tescie. milka gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Moje wyniki, badanie w 23dc: -progesteron 16,94 ng/ml (więc chyba dobrze) -prolaktyna 37,0 (normy na wyniku 5,0-35, na necie czytam że max to 29, więc nie wiem) Wizytę u lekarza mam w lutym. Dziewczyny znacie może jakieś domowe sposoby na zbicie tej nieszczęsnej prolaktyny? Lekarz pewnie mi coś przepisze, ale chciałabym się naturalnie wspomóc. Agnieszka w tym cyklu jeszcze gorzej niż w tamtym, najpierw różowy śluz, a później żywoczerwona krew kilka razy dziennie. Nic mnie nie boli, usg miałam jakieś pół roku temu i niby wszystko było ok. No nic, zobaczę w lutym na wizycie. A co u Ciebie?? Wszystkim dziewczynom oczekującym na brak @ życzę cierpliwości i mam nadzieję że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25lenka
Kamyczek ok bóle owulacyjny zawsze miałam i lekarz powiedział że to moja natura i wiem kiedy owulacja jest tylko nigdy nie miałam tego czop owulacyjny ego do tego teraz zauwazylam na papierze spory kawałek śluzu białego a tak przed @ nie miałam dzine rzeczy się że mna dzieją :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane nie odzywalam sie bo mialam pogrzeb babci mojego M poza tym przechodzimy ciezki czas postaram sie niebawem nadrobic czytanie. Sciekam Was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn prolaktyny sama nie zbijesz. Chyba ze nie bedziesz sie stresowac bo to hormon stresu a to niemożliwe. U mnie wpprzadku żadnych plamien nie mam jak narazie. Do okresu jakies 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Justyn, ja miałam prolaktynę na poziomie 36,5 (norma dla mojego laboratorium to też 35) i lekarz powiedział, że nie ma bata, trzeba zbić, przepisał bromka, męczę się na nim przepaskudnie ale co poradzić. Nie wiem czy są jakieś domowe sposoby na zbicie ale to hormon więc nie sądzę żeby działały na niego takie, że tak to nazwę, lajtowe sposoby :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po badaniu krwi, hcg mam 140 co mnie martwi, bo tam było napisane, ze to dla 4 tygodnia, a w rzeczywistosci mam 5t2d licząc od miesiączki, wiec ten poziom jest za niski jak na moje oko:( Poza tym mam podwyższone tsh (ft w normie), jutro idę do endokrynologa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga u mnie nic sie nie dzieje dlatego sie nie odzywam, jutro mam wizyte u mojej gin i zobaczymy co mi powie... no i dzis zalal mnie sluz plodny :-) Ja nie wiem jak sie prolaktyne zbija bo akurat to jest chyba jedyna rzecz z ktora nie mam problemu :-P Aga to czekamy z Toba :-) juz nie wiele zostalo do terminu@:-) 3mam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×