Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Milka może owulacja była wyjątkowo późno i stąd ten niski poziom? Miałaś monitorowany cykl? Bo nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 1985
Niestety to nie bylo plamienie implantacyjne. ..wlasnie dostalam okresu. ..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doris, owu nie miałam monitorowane. Jedni według moich objawów mogę stwierdzić że miałam najwcześniej 25.12, a najpóźniej 31.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka to daj koniecznie znac. U mnie jest cos dziwnego mecze sie juz 2 dzien moze to glupie ale mam wrażenie ze mam duzo wiecej sliny w ustach musze caly czas przelykac meczy mnie to już? Moze macie jakieś sposoby na to? Od czego to moze byc ten slinotok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może miałaś bliżej 31.12, mi się wydaje, że nie wartość jest najważniejsza bo jak sama piszesz nie wiesz kiedy dokładnie była owulacja tylko to czy przyrasta i czy jest to przyrost prawidłowy. Powtórzył bete za 48 godzin i zobacz co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka Doris ma racje liczy sie przyrost 140 to juz ladna beta. A podaj jakie były zakresy w laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anilorak123
Hej zadka cos pisze ostatnio ale czytam was. Ja wg @ mam 13 tydz, jutro mam wizyte i troszke mam stresa. Justyna88 ja leczylam prolaktyne i to musisz tylko lekami. Ja bralam dostinex nie ma skutkow ubocznych ale jest drozszy. W pazdzierniku kupilam nowe opakowanie ale tylko jedna tabletke bralam, bo po 1/2 na tydz. Jak cos to moge ci dac reszte bo szkoda zeby sie zmarnowaly. Lekaz ci moze zaproponowac te lub bromergon czy jakos tylko po nich sa skutki uboczne. Pamietaj jak cos to pisz, lub ktos jezeli ma potrzebe. Ja mam chyba 7 tabletek. Pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak powodzenia jutro, nie martw się wszystko będzie dobrze. Ja dziś byłam na usg genetycznym, wyszło dobrze, za tydzień będę miała wynik testu pappa. Ale najwspanialsze jest to że maluch ma już ponad 6cm, widziałam główkę, nóżki, rączki, podstawowe organy wewnętrzne, słyszałam bicie serduszka. Cudowne uczucie. Co do wyników krwi lekarz powiedział że nie mam się co martwić, że hematokryt poniżej normy, bo zje nie jest, ważniejsza hemoglobina, a ona na razie jest w normie. Zalecił brać folik1 i za ponad 2 tygodnie sprawdzić morfologię. Włosy farbować można, na basen chodzić można, odwiedzać znajomych co mają kota też można, tylko się z nim nie całować. Piszę o tym jakie miałam wątpliwości i dzielę się tym co się dowiedziałam, może komuś ta wiedza się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi przykro mi, ale głowa do góry, oby to był pierwszy dzień Twojej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka nie martw się wysokością bety, wiek ciąży wg ostatniej @ a wg usg prawie zawsze się różnią. Powtórz betę, tak abyś miała przyrost po 48 godzinach i daj znać jak tam jutro po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula trzymaj się kochana, oby wszystko wróciło do normy. Co do wyników prolaktyny i progesteronu nie pomogę, bo nigdy nie miałam takich badań. Życzę aby udało się wam szybko dojść do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka jeszcze kilka dni i wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki za brak @ i dwie kreseczki. Nie wiem co może oznaczać ślinotok, pewne jak z innymi objawami, może oznaczać wszystko albo nic. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Dobry wieczór! Dziewczyny, mało piszę, dużo Was czytam :-) Atomko, super że tak badania prenatalne wyszły :-) ja miałam wczoraj, też ok. Przezierność karkowa - 1,60; kość nosowa widoczna, serce, nerki, pęcherz, mózg, czaszka, brzusio, rączki, nóżki, płyn owodniowy - ok :-) Mój maluszek mniejszy - 5,64 cm. Krew też pobrano i za tydzień wynik. Niestety, mój brzdąc był wstydliwy i uparty więc nie pokazał kim jest, także płeć nie potwierdzona.. Ale najważniejsze że jest zdrowy! :-) Zzz Milka, pierwsza beta potwierdza ciąże. Nie może ci dac powodu do niepokoju! Najważniejszy jest jej przyrost a nie wartość po pierwszym badaniu. Ja zaczęłam od 8 iu :-) Gratuluję!!! Zzz Maomi ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no to super że u ciebie też wszystko do tej pory dobrze się układa. U mnie lekarka powiedziała że na płeć jeszcze za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Atomka83, Dziewczyny..bylam u lekarza. Całe szczęście. Okazało się, że są bardzo małe szanse na naturalną ciążę. Mam jeden jajnik i jajowód bardzo podejrzany i skierowanie na laparoskopie do kliniki i to jak najszybciej. Lekarz BARDZO konkretny, tak jak pisałam wczesniej profesor i to naprawdę widać po krokach jakie podjął i wywiadzie jaki zrobił. Dobrze nie jest :( Jak któraś by potrzebowała super endokrynologa i ginekologa w jednym to dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Digital podejrzany w jakim sensie?? Powiekszony? Atomka ja oczywiście nie wiaze zadnych objawow z ciąża. Jakos starcilam jak narazie wiare. Pytam tylko czy ktos zna sposoby jak złagodzić ten ślinotok. Dziewczyny bardzo sie ciesze ze wasze maluszki sa zdrowe milo czytac takie rzeczy . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Wodniak na jajniku i postrzępiony jajowod. Dziś 26dc, wymiotowalam cały poranek...ale to raczej przez wodniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DigitalGril to brzmi powaznie, i jaki jest teraz plan dzialania? Aga ja to nie wiem jak to jest z tym slinotokiem ale ja tez czasem miewam :-/ wkurzajace to jest:-/ a wizyte mam na 13:30 i dam znac co i jak ale na bank bede endo szukac chyba ze moja gin sie podejmie... Kamyczku jak tam u Ciebie? jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie slyszlam nigdy o takim czym od czego to moze byc co powiedzial lekarz? Kurcze jakie paskuctwa moga sie tworzyć. Jak to leczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Hej! Gratuleuję nowych kreseczek:) Atomka, Madzie fajnie, że badania są ok. Oby tak dalej! Blanula, milcz ile potrzebujesz, zycze Ci duzo sil, dacie razde choćby nie wiem co! Ja bylam wczoraj u lekarza. wyglada na to ze wszystko ok, Maluszka gin tylko podejrzala i sprawdzila serduszko. U mnie 28 tydzien, w 32 tygodniu trzecie usg i ostatnie, badajace parametry wszystkich narządow. Niestety przyplatala mi sie jakas nadzerka, wiecie moze czy moge uprawiac sex? Kurcze wyszlam od gin i zapomnialam spytac:( pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Tak właśnie myślałam, że tylko leki pomogą. No trudno, ale przynajmniej znalazłam możliwą przyczynę problemów z zajściem w ciążę, lepsze to niż taka walka z nie wiadomo czym. Tak poza tym to dostałam dziś @, 2 dni przed terminem. Faszeruję się witaminami ;) i staram zdrowiej odżywiać, może w przyszłym cyklu nie będę plamić, oby. Atomka, Magda, Nitka super że u was ok :) Milka tak jak radzą dziewczyny powtórz dla pewności betę czy przyrasta i się nie denerwuj (łatwo powiedzieć, wiem ;) ) Doris a badałaś prolaktynę czy spadła po braniu bromka? Słyszałam właśnie że jest wstrętny, ale mojej siostrze dość szybko pomógł. W którym dc badałaś gdy wyszło 36,5? Agnieszka na ślinotok wypij wodę z duużą ilością cytryny ;) DigitalGirl dobrze że trafiłaś na dobrego lekarza, przynajmniej się Tobą zajmie jak trzeba. Życzę powodzenia i spokoju, chociaż pewnie Ci teraz trudno. Blondyneczka jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Justyn nie badałam jeszcze, biorę go od 8 dni więc pewnie ciężko byłoby spodziewać się poprawy póki co. Zbadam w następnym cyklu. Robiłam badania w 21dc ze względu na progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris jak robiłam badania to babka w laboratorium mówiła, że jak jest nieznacznie podwyższona (czyli tak jak u nas), to można dzięki lekom skutecznie zbić i nie powinno być z tym żadnego problemu. Tego Tobie i sobie życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko u mnie bez zmian. w poniedzialek koncze tabs, mam nadzieje ze wroce do staran i ze torbiel zniknela. nawet jak jeszcze jest to nie biore wiecej anty. to co przezylam przez te dwa miechy to masakra. a jak tam twoja wizyta? dziewczyny czytalan ze po zbiciu prolaktyny szybko zachodzi sie w ciaze bo to ona blokuje, wiec trzymam kciuki. ciezarne fajnie ze wszystko u was gra, szybko czas leci, nim sie obejrzymy zaraz bedziecie mamami. aga czekasz czy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Nitka miło, że dzieciątko zdrowo rośnie. Ja też miałam nadżerkę, gin. pobrała wymaz do sprawdzenia czystości pochwy i okazało się, że mam niewielki stan zapalny, zapisała mi globulki dopochwowe (8szt.) i podczas ich brania odradziła współżycie ale poza tymi 8 dniami mogłam uprawiać sex, więc myślę, że nie masz powodu do obaw. Milka gratuluję i nie stresuj się betą, jest ładna :) Atomka, Magda cieszę się, że badania ok oby tak dalej :) Ja mam wizytę jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn dzieki moze ta cytryna pomoze. Raczej nie testuje przed terminem. Chyba ze testy przyjda z allegro ale w sumie nie wiem kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga , Justyn, Kamyczku no ja już po wizycie i w sumie odetchnęłam... Moja doktor powiedziała że nie jest źle, i że tarczyca mało spadła dlatego podała mi swojego znajomego endo z którym konsultuje pacjentki i on ma mi dobrać dawkę leków a potem ona później będzie mi przepisywac:) przy mojej tarczycy ktora jest w normie to dawka nie będzie duża, ale powiedziała że tarczyca lubi być uparta i że w ciązy będzie trzeba ją u mnie mocno mieć pod kontrolą... a co do cholesterolu to powiedziała żeby zdrowo się odżywia ale i że on jest powiązany z tarczyca i dlatego może być podwyższony, a na cholesterol dostałam ziólka;) na estradiol ktory się wzbił się troszke do góry dała mi lek który mam sobie spokojnie łykać... więc nie jest strasznie i naprawde dała mi nadzieję :) i dodała że przy takiej tarczycy nie jest niemożliwe zajście w ciąze więc mamy się przytulać :) a wiztę u endo mam w piątek :) więc ruszam z tym wszystkim:) ojj strasznie sie rozpisałam ... kamyczku ja to ciąge czekam aż ty skonczysz te tabletki wkoncu i bedzie wiadomo czy ta wstretna torbiel zniknęła:) a zniknęla napweno:) justyn podobno prolaktyna ładnie spada po bromku więc głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
DigitalGirl - uff.. najważniejsze że znalazłaś odpowiedzialnego lekarza, który wyprowadzi Cię z problemów.. Brzmi poważnie, ale skoro lekarz kieruje Ci na zabiegi i badania to wierzy w to, że się uda i ty także nastaw się pozytywnie i walcz! Droga do macierzyństwa często jest kręta, ale doprowadzi nas do celu.. :-) Zzz Blondyneczko czekam na dobre wiadomości od ciebie :-) Zzz Nitka, świetnie że Maluszek ok. Już 28 tydzień.. :-) leci szybko. Na temat nadzerki nie wypowiem się, bo nie wiem.. :-) pozdrawiam Zzz Kamyczku, widzę że nie ja jedna tak reaguje na tabletki.. Ja przy antykoncepcji plamiłam całe 2 miesiące, torbiel zniknęła. Ale dam Ci przestroge: ja brałam tabsy marzec, kwiecień. Po czym poprzedni lekarz dał zielone światło do starań. W maju zaszłam w ciążę - nie doczekałam pierwszej @ po zakończeniu leczenia. Cieszyłam się ogromnie że tak szybko poszło. Co się okazało była to ciąża pozamaciczna, jajowodowa. Po badaniu histopatologicznym okazało się, że po stronie byłej torbieli w jajowodzie były jej resztki co uniemożliwiło przedostanie się zapłodnionej komórki do macicy.. Wówczas powiedziano mi że po rozbiciu farmakologicznym torbieli miałam odczekać bynajmniej do pojawienia się 1 miesiączki. Trzymam kciuki za Ciebie :-* Zzz Nelinko to jutro od razu napisz po wizycie co u was słychać :-) Zzz Agnieszka - nie znam nic na ślinotok.. hmm.. ciekawe skąd to u Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Blondyneczko wyprzedziłaś mnie :-) fajnie, że w końcu lepsze nowiny u Ciebie. Będzie dobrze, robisz wszystko co tylko możliwe więc w końcu musi się udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×