Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość g86
Blond i jak dla mnie przyrost ok i powoli można zaczynać ci gratulować :) Aga i blondyneczko ja was rozumiem ze nie chcecie zbytnio czytać o objawach które mecza ciężarne. Ale z drugiej strony uwierzcie ze jak to wy zobaczycie wymarzone dwie kreski to zrodzi sie wiecej pytan niz do tej pory. I właśnie to forum będzie dawało możliwość by uzyskać na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja napisalam ze nie chce czytac bo jakis gosc napisal post ktory mnie oburzyl bo napisalam ze same zle wiesci i ze jak ciężarne pisalay dobre to bylo zle. Mi chodzilo o to ze nie zawsze wiadomosci ciężarnych sa dobre. Interesuje mnie co sie dzieje u was po kazdej wizycie. Ale tematy objawow poprostu omijam i tyle. Mozecie pisac co chcecie nie przeszkadza mi to. Wiem wiem ze odchudzanie nie jest wskazane w zajsciu w ciaze ale troche jednak chce zgubic bo moze nie wygladam ale mam lekka nadwage i troche za duzy brzuch. Chcialabym zgubic ok 5kg a 7 kg by było idealnie. Spokojnie nie gloduje sie jem poprostu teraz zdrowiej zero słodyczy fast foodow i obrzerania na noc. A o dzos lecę na targi ślubne bylam w zeszlym roku ale byl szal fajna impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Blondi przysrost chyba w porzadku, bedziesz dalej go sprawdzac? Kiedy masz wizyte? Odpoczywaj ile sie da. Blondyneczko fajnie, ze sie odezwalas, to wracasz do gry, extra! Aga, wazne, żebys Ty czula sie dobrze w swoim ciele, a suknia to zmartwienie krawcowej;) zartuje oczywiscie, ale mysle ze 5-7 kilo nie zrobi jakiejs mega różnicy:) Ja idąc do ślubu wazylam 45 kg.. i naprawde mialam problem zeby kupic suknie, bo wszystkie byly zbyt male:) Renia, tak wlasnie mslalam, ze to lekarz moze sie mylic albo nie byc zbyt dokladny, taki juz nasz los, ze co badanie to analiza wszystkich pomiarow i wynikow.. Ciesze sie, że wszystko w porządku! Anilorak, super, ze wszystko ok. Lezenie na lewym boku bardzo wskazane, czytalam ze najgorzej jest lezec na plecach, bo Maluch ciąży Ci na żyłę główną. Blanula cwiczenia Ci nie zaszkodza, jak bedziesz myslec w ten sposob to nigdy nie zaczniesz cwiczyc, bo co miesiac to nadzieja:) Ja tak samo mialam i gin na mnie nakrzyczal, ze mam sie zachowywac normalnie i powiem Ci ze jak przed ciaza biegalam to jak zaszlam to tez biegalam, bo takie nagle zrezygnowanie z aktywnosci fizycznej jest niewskazane. I gin mowil ze mam robic to co dotej pory, teraz juz oczywiscie nie biegam, bo chyba brzuch by mi sie urwal;) Atomka, ciesze sie ze pappa ok. U mnie bylo z tym sporo problemów, to ze waga spadla to u mnie tez tak bylo, najpierw 2 kg w dol a teraz juz 8 do przodu:) U mnie dzis bardzo snieznie! piekne widoki za oknem, takie oszronione wszytskie drzewa:) AAAA co do pisania ciezarnych, to choćbyscie mnie wyganialy to i tak sie stąd nigdzie nie wybieram:) Bede Was czytac i pomagac w miare mozliwosci i postaram sie nie pisac o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka, jesteś z Sącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane kobietki :-) znow mam urojenia... Boli mnie podbrzusze i jeden sutek... Mialam juz tak kilka cykli temu wiec maszyna nakrecania na maksa nie jest mi obca, ale chyba wole miec cykl z nadzieja niz bez niej :-) a najlepsze jest to, ze ja niesamowity spioch jestem caly czas wyspana i wypoczeta i nastroj tez mi sie poprawil tak jakos sam z siebie a to jest jakby nie bylo tez wazne :-) Pozdrawiam i sciskam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
Nitka, tak bede sprawdzala az do wizyty u gina a mam 10 lutego, czy moge sprawdzac co trzy dni? Czy musze co 48 godzin? Ja Was czytalam od dawna i szczerze moge powiedziec, ze kazda wasza pozytywna wiadomosc mnie motywowala, dawala nadzieje, ze mi tez sie uda ;)) wiec absolutnie mi to nie przeszkadza i nie ma na to wplywu fakt, ze sama zaszlam w ciaze. Dziekuje wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy Blondyneczko jak Ci się uda zajść w ciążę o czym będziesz pisała. Jesteście niesprawiedliwe. Widzę że wiele dziewczyn którym się udało nie piszą bo żeście je jebały. Przypomnę wam wtedy wasze słowa. Tymczasem powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Uff..no w końcu @ przyszła..ponad 4dni opóźnienia co u mnie jest rzadko spotykane. stres zrobił swoje pewnie :/ ale żeby nie było za dobrze, to mam zapalenie oskrzeli :) odpadam na kilka mcy ze starań, wiadomo..zabieg i te sprawy, ale grunt to zrobić ze sobą porządek, a potem może jakoś pójdzie. Muszę wierzyć, że się kiedyś uda bo zwariuję. A co do powyższych dysput to myślę, że "prawda jest jak dupa, każdy ma swoją" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu nie jestem niesprawiedliwa bo ja nie powiedzialam ze pisanie o kolejnych objawach ciazy to cos zlego, to nie jest prywatne forum i kazdy moze pisac co chce a czy druga osoba to przeczyta i bedzie chciala odpowiedziec to juz inna sprawa , a czy ja bede pisala tutaj o moich odczuciach bedac w ciazy to nie sadze, napewno bede sie starala pomoc staraczkom bo mam duze doswiadczenie w tych wszystkich badaniach:-) Kazdy pisze co chce ale nie oszukujmy sie, jednych moze buduja takie wiesci a innych doluja, kazdy jest inny:-) ale nikt nilomu nie mowi ze ma nie pisac i ma sie nie odzywac... justyn a no spadl mi kamien z serca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi możesz sprawdzać co trzy dni ale po co? Jak dla mnie szkoda kasy a wydatków nie będzie ci brakowało. Zrób bete za tydzień i zobaczysz czy jest duza różnica takie moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Ja czytałam z zainteresowaniem objawy i potwierdzenie ciazy ponieważ w czasie starania dowiedziałam się co powinnam zrobić by zwiększyć szansę na ciążę i udało się,więc zaciazone piszcie bo czytam i uwielbiam wasze zdjęcia maluszków :-* A starajacym się życzę cierpliwości i nie poddawajcie się kobiety wam też się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia ja nie mowie ze dziewczyny maja nie pisac:-) Ciebie moze motywowaly takie informacje a mnie na oswrot, kazdy jest inny... mnie bardziej interesuje co sie dzieje u staraczek ale to nie znaczy ze ktos ma przestac pisac:-) wyluzuj i niedenerwuj sie bo to szkodzi na zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal jestem w szpitalu, jutro sprawdzą mi betę, jak znacznie spadnie to mnie w końcu wypuszcza. Od razu po wyjściu pójdę do lekarza, żeby mi wszystko wyjaśnił i pomógł. Mam nadzieje, ze mogę rozpocząć starania 3 miesiące po metotreksacie. Czy wiadomo Wam coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
G86 wiem, ze szkoda kasy, to jutro jeszcze zrobie i potem za tydzien, tak jak mowisz, bardziej bylabym spokojna jakbym to kontrolowala po prostu ;) ale jak mowisz, ze nie trzeba to ok ;) a jeszcze mam jedno pytanie do dziewczyn, ktorym sie udalo, czy 10 lutego bedzie cos u mnie widac na USG? bede wtedy wg OM w 6 tygodniu i 4 dniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi nie musisz mnie słuchać ja tylko mowie co ja bym zrobiła. Ja bylam w 5t2d i bylo widac pęcherzyk z ciałkiem żółtym wiec śmiało możesz isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa1987
Blondi ja po swojej historii medycznej musiałam robić betę aż się pojawi pęcherzyk w macicy.. strasznie mnie to stresowało, zwłaszcza odbiór wyniku ale jak przyrost był prawidłowy to się bardzo uspokajałam na kolejne 48 godzin. Oznaczenie bety daje pewność że ciąża się rozwija w dobrym kierunku i bardzo często pozwala na szybkie zareagowanie w przypadku nieprawidłowości. Ja również badałam poziom progesteronu co w moim przypadku okazało się zbawieniem bo mi spadał. U mnie w 5 tyg nic nie było widać, dostałam tylko luteine i duphaston bo miałam lekkie plamienia, nakaz powtórzenia bety i w 6 t4d zobaczyłam już zarodek z bijacym sercem :-) Jutro zaczynam 15 tydz i w czwartek mam wizytę. Czekam na nią jak zwykle z obawami. Aha, na początku ciąży też mnie bolał brzuch, pachwiny. Nawet w dniu okresu miałam krwawienie jednodniowe. Reszta tygodni była ok. Czasem nie wierzyłam że jestem w ciąży, bo objawy u mnie znikome były i nadal są.. A chce ci napisać że to moja piąta ciąża i strasznie się boję o mojego skarba, leków multum, zastrzyki.. ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej dziewczyny jutro zaczynam z clo. moj pierwszy raz. jestem pelna obaw a jednoczesnie nadziei. bede relacjonowac na biezaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczek co do clo to słyszałam ze dużo dziewczyn zaszło w tych cyklach wiec trzymam kciuki:) Magda szybko minęło te 14 tyg. I nie jestes sama obawy towarzysza chyba każde mi to na pewno. A najbardziej stresuje brak objawów. Ja wizytę mam w środę i to na szczęście jeszcze tylko trzy dni eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny blondyneczko z zastrzykiem sie okaze w praniu, jak bedzie trzeba bo nie pekna to i zastrzyk dostane. mam tylko nadzieje ze nie porobia sie torbiele bo wtedy to juz stol mnie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku czyli Cie czeka monitorowanie ostre w tym cyklu... bedzie dobrze:-) a jaknawet dostaniesz zastrzyk to zwieksza prawdopodobienstwo pekniecia:-) to informuj na bierzaco:-) a po clo to ja czulam bardzo mocna prace jajnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi95
Dziekuje Wam kochane jestescie, ale z kasa faktycznie krucho, tylko tez nie chcemy z mezem oszczedzac na najwazniejszym ;) ja w dniu miesiaczki nie plamilam, moze dlatego ze mam zapisana luteine i tez milion innych lekow ;) a co do poczatkowych objawow, to plamienia implantacyjnego nie mialam, jedynie po ovu mega rozrywalo mi jakby jajniki ale tylko dwa dni, wybuchy goraca, bol piersi i pachwin oraz dwa razy po pierwszej dawce luteiny obudzilam sie z nudnosciami, ktore same mijaly ok poludnia ;) po kawie tez robilo mi sie niedobrze ;) no a teraz brzuszek mnie juz nie boli, czasem cos zakluje, mam jedynie okropne wzdecia. Mam nadzieje, ze zobacze juz maluszka na tej wizycie na USG ;))) Reni, a czy ja dobrze pamietam, ze przeszlas ciaze biochemiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Hej kochane ja juz wariuje :-( mam strasznie duzo sluzu i poranna tempka mi wzrosla drugi raz od owu o kilka kresek i tak bardzo bym chciala zeby to nie byly tylko urojenia... Do @ rowno tydzien... Nikomu nic nie mowie bo nadzieja miesza sie z pewnoscia ze to nie to wiec chociaz tu opisze co czuje Ehhhh... Pozdrawiam Was wszystkie i milego dnia :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Blondi95 tak dobrze pamiętasz przeszłam ciążę biochemiczna beta ładnie rosła i nagle bol brzucha, beta w dół mocne krwawienie i koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justyn88, narazie spokoj. wzielam rano pierwsza tabletke. juz zaczynam sie martwic ze ta cisza zwiastuje brak reakcji na lek, ehhhhh. w czwartek podglad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku spokojnie :) Może jeszcze za wcześnie na jakieś odczucia a może masz po prostu szczęście i nie będzie żadnych skutków ubocznych czego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku spokojnie :) Może jeszcze za wcześnie na jakieś odczucia a może masz po prostu szczęście i nie będzie żadnych skutków ubocznych czego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×