Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Gość Doris32
Amini straszenie nie było moją intencją, być może u Ciebie były jakieś wskazania do tego, że miałaś robioną drożność zanim zbadano Ci hormony, nie jestem lekarzem, po prostu z tego co słyszałam standardowa kolejność jest inna - wydaje mi się, że łatwiej pobrać krew w określonym czasie i ewentualnie przepisać leki niż kierować pacjentkę na zabieg (który i tak się na niewiele się zda jeżeli w hormonach jest burdel). Aga mam nadzieję, że będzie, jeżeli nie to będzie za miesiąc, czekam już tyle, że mogę jeszcze jeden cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Tagrze wczoraj od 9 do 14 miałam kroplowke oxy,skakalam na piłce,lekarz zrobił masaż szyjki różne cuda wianki robiłam i co nic,zero skurczy i rozwarcia.Urodziłam dzięki cesarce godz 15.15 córeczka 3860 i 54 cm 10 punktów jest cudowna,kocham ja nad życie,mam nadzieję że każda z was dozna tego wspaniałego uczucia aj coś niesamowitego :-* :-* :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia84
Blanula87 ja jak zaciazylam to mój mówił podczas przytulanek,ze jestem bardzo ciasna i mokra bardziej niż zwykle i zapytał mnie czemu tak jest a ja jeszcze nie wiedziałam że zaciazylam i tak bylo do konca,więc jest to jak najbardziej możliwe :-) Kamila pisałaś że @ spóźnia Ci się o 4dni a teraz piszesz,ze @przyjdzie w terminie co do dnia więc jak to jest z tym testowaniem twoim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia gratulacje!! Oby Malutka zdrowo rosła, a Tobie życzę żebyś szybko doszła do siebie :) Dziękuję Dziewczyny za słowa otuchy, poczytałam wczoraj w necie co to jest ten cały gruczolak i spokojniej podchodzę do tematu, grunt to regularne kontrole i będzie dobrze, mam nadzieję ;) Doris czyli póki co wszystko ok, daj znać jutro jak się sytuacja rozwija :) Dziewczyny oczekujące wkrótce @ lub jej braku, co u was, jak nastawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renia 84 gratulacje! Zdrówka dla malutkiej i szybkiego powrotu do domu :) justyn 88 jak to mówią - najważniejszy jest spokój! A ja niby czuję, że w tym cyklu znów się nie uda, jakieś takie dziwne przeczucie. I chyba naprawdę nigdy nie miałam tak mało śluzu. Żadnych objawów nie mam, chociaż co chwilę sprawdzam, czy piersi nie zaczęły boleć. No i weź tu człowieku nie zwariuj! Nerwowa jestem od zawsze, ale w ostatnich dniach chyba wszyscy mają mnie dość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudaAnia a na kiedy masz termin @? Blanula, Kamila co u was? Blondyneczka i jak sytuacja? @ się rozkręciła czy to jednak nie było to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Renia gratuluję z calego serca!!! Duzo duzo zdrowka!!! Widzisz u Ciebie ciasniej u mnie M stwierdzil, ze luzniej ;-). Koncze sie nakrecac bo zrobilam dzis test i jedna krecha i piersi zaczynaja dokuczac wiec pewnie @ coraz blizej. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Renia! Gratulacje!! Cudownie, że wszystko w porządku:) i juz jestescie razem. no to teraz moja kolej:) dzis 34 td maluch ma juz 2 kg i pcha sie na swiat, wiec ciagle musze lezec.. Atomka gratulacje synka, macie imie? Dziewczyny staraczki mocno, mocno trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyn a no powoli sie rozkreca bo juz coraz wiecej krwi ale jak narazie glownie na papierze:-) ale to jest poczatek @ Aga no wlasnie wiem ze zanim inseminacja to droznosc a zanim droznosc to cytologia... ojjj duzo tego Reni gratuluje!!! niech zdowo rosnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Gratuluje Renia :-) super wiadomosc :-) Xxx Doris,dalo mi to do myslenia,ale patrzac na to z innej strony to gdybym nie byla drozna,to niezaleznie od tego,co bysmy nie robili,to i tak by sie nie udalo. Zobaczymy,jaki bedzie efekt. Zrobie te hormony dla wlasnego spokoju. Xxx Dziewczyny robilyscie wrogosc sluzu? Myslicie,ze to badanie ma sens i warto je robic? Xxx Baletko,jestes jeszcze? Czytasz nas czasem? Xxx Aga,dlaczego myslisz,ze bedziesz miec inseminacje? Sprawdzalas wyniki lubego po leczeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia gratulacje, cudownie że mała jest już z Wami i że wszystko ok. Szybkiego powrotu do formy i dużo zdrówka dla Was. Nitka to teraz będziemy trzymać kciuki za Ciebie. Nad imieniem cały czas myślimy, czekam jeszcze na usg połówkowe, które mam nadzieję potwierdzi płeć i to że wszystko z maluszkiem ok. Mnie jakiś katar dopada... :-/ Kamila jak tam u Ciebie, czekasz na brak @ , czy robisz jeszcze test. Gowsik to już Ci niewiele zostało tej nauki, trzymaj się, na pewno się opłaci jeszcze trochę wysiłku. Owocnej nauki życzę i powodzenia na egzaminach. A może w ramach przerwy w nauce uda się Wam znaleźć trochę czasu dla siebie :-) Aga do ślubu coraz bliżej, piękny czas, zazdroszczę tych emocji cudownych i przygotowań. Może w całym tym zamieszaniu sprawicie sobie wyjątkowy prezent. Blondyneczko szkoda że ta wredota znowu się rozkręca. Tyle co ty już przeszłaś badań, to mogłabyś sama w jakiejś poradni wykładać. Ale na pewno już niedługo ujrzysz upragnione dwie kreseczki. Co do tego jak zareagował mój mąż na wieść ze będzie syn. Bardzo się ucieszył, ale pewnie tak samo by się ucieszył na dziewczynkę. Sam powiedział że płeć nie ważna tylko było zdrowe . I ja jestem tego samego zdania. A ja leżę w łóżku i pije herbatę z cytryną i miodem. Może się nie rozłożę na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renia przede wszystkim gratuluje!!!! Chodziło mi o to że jesli ta @ się tyle spoznia to nastepna pewnie będzie dokładna,czasem tak bywa.Atomka może to głupie ale zastanawia się nad drugim testem chociaż brzuch czasem mocno boli aż sprawdzania czy nie nadeszła.Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Atomka polecam imbir do herbaty (korzeń) cytryna i miód, ja jade na tym juz pare miesięcy i na razie odpukać nic mnie nie bierze:) masz racje oby było zdrowe:) połówkowym sie nie martw, na pewni bedzie ok. U mnie wyszły jakies nieprawidłowości ale kolej***adania nie potwierdziły na szczęście... Kamila a ile po terminie @ jestes? Czytałam, ze ostatni test robiłaś popołudniu, moze teraz warto ale z samego rana:) Aga na jakim etapie z przygotowaniami jestescie? Fajny czas..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Reni no w koncu moja droga wielkie gatulacje! Amimi wyniki po leczeniu sie lekko poprawily teraz po kolejnych 3 miesiącach nie robiliśmy bo nie mamy narazie kasy zbytnio sami wiecie slub i te sprawy. Ale moj luby mial slabe wyniki i naprawde zeby byly w normie to albo dugie leczenie albo moze nic nie pomoze. Wiec nie chce dluzej czekac bo ile mozna. No co ale to po slubie. A przygotowania po mali do przodu. Rozwozimy zaproszenia obecnie. Nauki i poradnia zaliczone. Suknia gotowa. Garnitur lupimy tak w kwietniu . Ogolnie wszystko juz prawie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nitka jestem tydzień po terminie @,mam wrażenie że ona przyjdzie a tu nie ma.Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Renia gratulacje:) to cudownie mieć już przy sobie taki wielki Skarb:) Nitka jeszcze troszkę i będziesz szczęśliwą mamą:) Jejku Dziewczyny tak Wam pozytywnie zazdroszczę:) Kamila rób test z porannego moczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Reni gratulacje !!!! Kamila testuj po co czekać jak jest tydzień po terminie będziesz miała jasna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hej dziewczyny, ja na chwilke. renia wielkie gratulacje, bylas bardzo dzielna. niech skarb rosnie zdrowo i nie dawal za duzo popalic. odzywaj sie czasem. nitka kochana teraz czas na ciebie. trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie. ja moje drogie od wczoraj juz sie intensywnie staram. juz myslalam ze clo nie zadzialalo bo moj gin cos tak nie batdzo byl zachwycony rozwojem sytuacji ale teraz juz jest efekt. pecherzyk juz jest duzy i lada chwile peknie. trzymam za wszystkie kciuki, za siebie tez. blondyneczko przylazla@? kamila powtarzalas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pęcherzyk jednak się ogarnął i nawet przyrasta prawidłowo po 1,5mm na dobę -wczoraj miał już 18mm i nieregularny kształt więc ginekolog mówił, że wygląda jakby niedługo miał pękać i kazał brać się do roboty. Co prawda wczoraj się nie udało ale dzisiaj były starania i taki jest plan na najbliższe 2 dni :). Teraz zostało tylko ostatnie USG za tydzień, przed wizytą mam jeszcze zbadać progesteron i to chyba na tyle jeżeli chodzi o ginekologa na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
reni gratuluje :) niech malenstwo zdrowo sie chowa :) blondyneczko zycze Ci duzo wytrwalosci i sil na ten cykl, badz dobrej mysli i nie poddawaj sie 🌻 kamyczku, Doris zycze Wam udanych staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annamaria, sarilec, evi, justyneczka, nitka, nelina, maniula, GabiGie, iczozord, atomka jak sie macie? :) agnieszka moze w tym natloku zajec przed slubem zapomnicie troche i zaskoczysz :) blanula, blondi, scarletkate, kamila, ruda, rudaania, baletka jak sie u Was zapowiada ten cykl? :) u mnie po staremu :) mala zdriwa, czas bardzo szybko leci i pewnie ani sie obejrze a bedzie grudzien i pewnie do Was znow dolacze :) pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymam kciuki za powodzenie Waszych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Maomi kochana jestes niesamowita :-) Ja w srode powinnam dostac @ i na piatek jestem umowiona do kliniki mam nadzieje, ze tam znajda przyczyne naszych niepowodzen zamiast faszerowac mnie hormonami... Kamila robilas test? Dzis zajmowalam sie 3 tygodniowym szczesciem... Ehhhh jakie to cudowne uczucie, te stupki, te raczki... Pozdrawiam wszystkie i dobrej nocy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jeszcze nie zrobilam testu,nie byłam w mieście( mam ok 12 km) ciągle coś..jak tylko będę dam znać. Muszę wam powiedzieć po pierwsze - cisza,wielka cisza,@ nie daje znać,po drugie ciocia dzisiaj " dziwne masz oczy,błyszczące,to początek ciąży,jak mowilam tak dziewczynom to były ".pozdrawiam Kamila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cie Kamila ze nie poszlas jeszcze na bete ja to bym nie wytrzymala. U mnie dni plodne po malu sie koncza powiem wam ze mamy z narzeczonym powoli dosc celowania w te dni bo ile mozna przez tyle czasu eh. No coz jak sie nie uda w tym cyklu to ide do gina na monit. I wtedy znowy "atak " w jajeczko hehe. Moje koleżanki juz planują drugie a ja nawet nie mam pierwszego. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam cie Kamila ze nie poszlas jeszcze na bete ja to bym nie wytrzymala. U mnie dni plodne po malu sie koncza powiem wam ze mamy z narzeczonym powoli dosc celowania w te dni bo ile mozna przez tyle czasu eh. No coz jak sie nie uda w tym cyklu to ide do gina na monit. I wtedy znowy "atak " w jajeczko hehe. Moje koleżanki juz planują drugie a ja nawet nie mam pierwszego. Smutne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka trzymam kciuki żeby były to owocne już starania!!!! Powiedziałam mężowi bo zauważył że okres się spóźnia,kupie niedlugo test a na bete raczej nie pójdę bo do szpitala mam 30km. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×