Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
atomka83

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja c.d.

Polecane posty

Dzięki dziewczyny:-) ale test nie był potrzebny. Przyszła w nocy @. A to oznacza ze owu się.przemknęła i była wtedy kiedy mojego M nie było w domu. Dlatego właśnie wolałam poczekać te dwa dni. No cóż... walczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No az nie wierze :( bylam pewna, ze skoro Ci sie spoznia i czujesz sie lekko inaczej.. ehh:( przepraszam Blondyneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq no coś Ty... nie przepraszaj:-) Kochana gdyby nie te doświadczenia które miałam to też byłabym pewna ze jestem w ciąży. I zrobilabhm milion testów. Jeżeli okres się spóźnił to oznacza ze owulacja była.później a w tym czasie mój M był na delegacji a wraca tylko na weekendy. Więc nie było szans . Jest jakiś tam żal ale raczej przyjmuję to na spokojnie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,a taka mialam nadzieje,ze sie uda... szkoda. Wiem,ze to marne pocieszenie,ale moze w tym miesiacu sie uda :-* Kurcze,dziewczyny co sie dzieje? Musi nam sie w koncu udac. Tak bym chciala,zeby kazdej sie poszczescilo. Xxx Moniq stresu to ja mam bardzo duzo. I mysle,ze to on doprowadzil m.in. do hashi. Ale juz odpuscilam troche i lepiej mi z tym. A z dieta nie mam problemu :-) jestem miesozerca i nie brakuje mi bardzo macznych rzeczy. Chyba nie wspominalam,ale jestem po wizycie. Srednio zadowolona jestem. Jeden pecherzyk juz ma 15mm a pozostale po 13-12 mm. Pewnie bedzie tak jak ostatnio,ze do jutra zostanie tylko ten najwiekszy. To straszne,ale juz nie mam nadziei na ten cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez ile bylo emocji w ten weekend jak mnie nie bylo. kurcze a juz myslalam Blodyneczka ze zaskoczylo. Ale wiem co czujesz ja pewnie tez dostane w sobote bo mam termin ale nadzieje troszke mam. Dostalam w sobote napadu bolu plecow takiego ze myslam ze to znowu moj kręgosłup ale bol byl troche inny promieniowal na brzuch i jajniki. wzielam tabsa bo nie moglam wytrzymac a w niedziele jak reka odiol nie wiem czy to zapowiedz ze znowu dostane ataku kręgosłupa czy cos zupelnie innego. Bol plecow byl troche inny niz ostatnio.Wolałbym zeby to no byla implantacja niz atak kregoslupa. dokladnie byl to moj 22 dc wiec wszystko mozliwe. Dzis dzwonie i umawiam sie na hsg na wrzesien . a Blodyneczka jakie plany teraz ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, dobrze, ze nie nastawilas sie jakos przez to moje gadanie ..ehh. Amimi, a zeby bylo idealnie to jakiej wielkosci i jaka ilosc pecherzykow bylaby dobra? Nigdy nie monitorowalam i szczerze mowiac sie zbytnio nie znam. Ale nie zniechecaj sie :* jeszcze nic nie jest przesadzone. Agnieszka , to dobrze, ze masz uzgodniony termin,mam jednak nadzieje, ze nie bedziesz musiala korzystac;) oby przeczucia okazaly sie prawdziwe :* trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Super Aga,oby teraz do wrzesnia. Mam nadzieje,ze nie bedziesz musiala isc. Xxx Moniq idealna wielkosc to ok 24 mm. Obawiam sie,ze bedzie tak jak za pierwszym razem czyli jeden wyrosnie duzo ponad a pozostale beda za male. Bo na to sie zapowiada. A chcielismy miec kilka pecherzykow,zeby byly wieksze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Blondyneczko tak strasznie mi przykro... :-( amimi nie wydaje mi sie zeby pecherzyki byly za male duzej roznicy w nich niema wiec moze bedzie wiecej niz jeden - przynajmniej tak mi sie wydaje. Agnieszka fajnie, że konkretnie dzialasz - oby na ustaleniu terminu sie skonczylo. Ja zaraz mam wizyte w sumie nie wiem po co a i tak mam stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Blanula jak po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do badania Hsg jakoś sie przygotowujecie? Mi lekarz nic nie powiedział i nawet nie wiem jak sie ubrać;(. Swoje ciuchy cz takie piżamowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a Ty byłaś na posiewie ze już masz termin droznosci? Ja najpierw muszę się pozbyć tej bakteri i muszę niedługo znaleźć termin żeby się do mojej gin wybrać :-/ a dopiero potem powtórka posiewu i jak będzie czysto to wtedy drożność ..taki.mam.plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Po wizycie po prosstu nie wiem co powiedziec... Cialko zolte piekne po owu i tyle z miłych rzeczy... Endo zmalalo do 7 mm a w lewym jajniku jakims cudem pecherzyk 21 mm... Takie rzeczy niby sie nie zdarzaja bo Tydz temu chwilę przed owu nie bylo jego sladu... Ale ja zawsze bylam inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanula no to faktycznie dziwne ale przecież jest dobrze. Owu byla:-) więc jest szansa;-) a Endo też nie zmalalo jakoś tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka mi ginekolog nie zlecil posiewu przed Hsg wjec go nie robię. Dziwne co lekarz to inna opinia. Gosciu po co ciuhy pizamowe jak przeciez idziesz zrobia ci to ze znieczuleniem ale doraznym ja takie dostane poprostu leki n tramalu. ciach pach i po badaniu odpoczywam z jakies 20 min i do domu. wiec ubieram sie normalnie jak zawsze. Blanula to rozumiem ze u ciebie zapowiada sie podwójna owulacja podobno jest to całkiem możliwe. Trzeba sie cieszyc ze jest cialko w sumie endo jest troche cienkie ale z tego co wiem mozna je odbudowac i sa na to leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula to faktycznie dziwne rzeczy sie dzieja. Czy to z powodu hormonow? Powiedzial Ci cos lekarz? I co dalej masz robic? Masz szanse jeszcze z tego pecherzyka zajsc w ciaze? Dobrze,ze poszlas na ten monitoring. Przynajmniej wiesz co i jak Xxx Aga mi lekarz tez zalecil,ale jak widac co inny to inna opinia. Ja tez leczylam bakterie,ale po badaniu i tak dostalam antybiotyk. Xxx Gosciu,ja mialam hsg w szpitalu i nusialam miec pizame. Zapytaj najlepiej jak to praktykuja w miejscu,w ktorym bedziesz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi moja gin też zleciła posiew i powiedziała że to ważne dlatego że można przez wprowadzenie tych bakteri do organizmu narobić sobie większej szkody . A ja w zasadzie się zdziwiłam ze coś tam jest skoro nie mam żadnych objawów. Ale wiadomo co lekarz to opinia. A samo badanie to chyba zależy godzie kto robi. Bo moja gin mówiła że zrobi to na wizycie , więc nie ma mowy o żadnych pizamach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Lekarz nie wykluczyl ciazy powiedzial ze z takich cudow zdarzaja się blizniaki jako ze ten cykl był bez lekow to dalej jest bez zbadalam tylko progesteron czy brac dupfaston czy nie wyszedl 17 wiec bez lekow czekam na @. Nastepny cykl ma byc stymulowany ale to czas pokarze bo nie wiadomo co z tego pecherzyka wyjdzie w 3 dc wizyta chyba ze test pozytywny i brak @ to po 2 tyg od pozytywu. Zakrecilam sie tak ze prosilam lekarza zeby powtorzyl jeszcze raz i wolniej wiec rozrysowal mi wszystko na kartce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do baktetii kazal mi tylko brać 2 dni przed antybiotyk na infekcje i 2 dni po hsg. Blanula faktycznie juz ja nawet sie zakręcilam jesli chodzi o twoj cykl skad takie zawirowania ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga skoro Twój gin praktykuje taką zasadę i nic się nie działo to znaczy ze jest okej:-) u mnie by się nie udało tak bo jeden atybiotyk podzialal tylko na jedna bakterie :-( boshe ciągle mam pod gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Aga bedzie dobrze :-) Twoj lekarz na pewno wie,co robi. Xxx Blanula w takim razie moze parka sie trafi ;-) Fajnie byloby. Ja raz mialam dwa jajeczka i bylam strasznie nakrecona. No ale niestety sie nie udalo. Xxx Blondyneczko jak samopoczucie? Juz niedlugo zaczynasz znowu starania :-) Xxx Moniq a co u Ciebie? Dalej musisz lezec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
No wlasnie jednego nie rozumiem. Przewertowalam internet i fakt moze dojsc do podwojnej owu ale max w przeciagu kilku godzin a nie tygodnia. Po owu wzrasta progesteron ktory blokuje pecherzyki a u mnie... Nie zablokowal??? A teraz jakby cud sie zdarzył i Bozia dala by mi blizniaki to jeden byl by starszy od drugiego o tydzien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blanula,moze jestes jakas wyjatkowa :-) Nigdy nie wiadomo,co matka natura postanowila wymyslic ;-) Strasznie jestem ciekawa,jaki bedzie efekt. Chociaz tak,jak piszesz to troche dziwne,bo po owulacji progesteron powinien zablokowac kolejne jajeczka. Tak teraz sobie mysle,czy to nie wynika z problmow z progesteronem? Bedziesz go sprawdzac? Xxx Ja po wizycie jestem i moze beda 2-3 pecherzyki. Jeden jest juz duzy i ma 20mm,a pozostale po 18-16mm. Zobaczymy,co z tego wyjdzie. Oby tylko do piatku dorosly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi no nowy cykl nowe nadzieje ale moje myśli są skierowane na drożność , a starania napewno będą ale juz bez przekonania że się uda. Amimi super wieści u Ciebie, bardzo ladnie rosną pęcherzyki i między nimi jest niewielka różnica, wiec napewno w tym cyklu będzie wiecej niż jeden pęcherzyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam nadzieję że mogę dołączyć do dyskusji i liczyć na wasze rady Co do podwójnych owulacji to ja mam je często w odstępie kilkudniowym A teraz proszę Was o opinię Kochałam się z mężem w 6 dc to był u mnie ostatni dzień okresu a właściwie było już tylko brunatne plamienie 6 dni później zaczęłam czuć ból podbrzusza który trwa już ponad tydzień To jest ból nie taki ciągły coś jakby przed okresem a jestem w 15 dc i sama nie wiem co mam myśleć Napiszcie co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanula87
Amimi cudowna wiadomosc!!! Blondyneczko najwazniejsze, ze jest plan dzialania :-) a ja ostatnio badalam progesteron 17,4 wiec jest ok. Gosciu nie wiem co o tym sadzic poniewaz każdy cykl u mnie jest tak rozny i z tak roznymi objawami, które nie swiadcza w sumie o niczym. Teoretycznie wygladalo by to na implantacje moze owu byla wczesnie - czekaj cierpliwie na termin @ taka jest moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem gościem który pytał niedawno o drożność. Jestem juz po. Miałam wykonywane badanie bez znieczulenia i chciałam tylko napisać ze do przeżycia. Bolało 2 razy, po ok 30 sekund. Przy zakładaniu rurek i 2raz przy podawaniu kontrastu. Ból taki jak przy miesiączce. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi, dziękuję, że pytałaś co u mnie:* jutro dopiero mam wizytę, więc wciąż jeszcze poleguję i czekam.. dziś już okropnie się stresuję. Wzięłam się za parę zaległości żeby czymś zająć myśli. Samopoczucie ogólnie dobrze, czasem czuje jakieś lekkie bóle brzucha czy kręgosłupa, ale jakoś się pocieszam, że w pierwszej ciązy też były no i że nie mam żadnych krwawień. Ale niepokój w głowie zawsze jest jakiś ... Super, że pęcherzyki tak pięknie urosły, trzymam mocno kciuki ;) xxx Blanula hmm kurcze, mam nadzieję, że te anomalia u Ciebie faktycznie okażą się podwójną owulacją ;) xxx Gościu , są chyba przypadki przy krótkich cyklach że owu zdarza się w trakcie @, nie napisałaś jakiej długości są Twoje. Poczekaj do terminu @ i wszystko będzie jasne. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki gosciu za info w sprawie Hsg kazda opinia wazna. Jestem spokojna co do tego badania az tak mnie to nie stresuje. Obecnie czekam na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
Hej dziewczyny słuchajcie okres spóźnił mi sie 10 dni i pierwszy dzien byla krew bardzo jasna pod róż prawie a drugi i trzeci dzień skape brązowe zupełnie wkladka wystarczyła i ns tym się skończyło a zawsze mam 7 dni. I teraz nie wiem czy moze jednak zrobic test czy czekać do nastepnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×