Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie chce się ze mna kochać wieczorem tylko rano.

Polecane posty

Gość gość
Zawsze świetnie dogrywaliśmy sie w seksie. Tak jak teraz jest od hmm...3 miesięcy. Z jednej strony jest czuły i kochany ale wieczorny seks to klapa. Zmieniło się tak od kiedy poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kiedy byl w pracy wyslalam mu linki z artykułami czym jest dla kobiety seks i jak go odbiera, ze dla niej jest to okazywanie miłości i nie jest zadaniowy jak u facetów. Kazalam mu to przeczytać i powiedziałam ze mnie to frustruje i chce zeby byl taki jak jeszcze kilka miesiecy temu.Kiedy przyjechał z pracy było mu wstyd i byl miły aż do bólu. Stwierdził ze sobie wszystko komplikujemy a faceci sa prostsi i niby rozumie i caly czas próbował sie do mnie dobierać bo miał w dzień ochotę na seks tym bardziej ze od kilku dni go nie mial natomiast ja odchodziłam albo olewałam to. No i wieczorem juz poszłam pod prysznic. Kiedy wyszłam na podłodze bylo ułożone serce ze świeczek i lezaly rozsypane platki róż które oczywiście wyrwal z kwiatków które dostałam na imieniny ale to szczegół. Puścił tez jakies romantyczne piosenki. Troche wydawalo mi się to sztuczne bo dawno sie tak nie staral ale doceniam to ze tak się zachował. Musze byc tylko konsekwentna i dalej zero seksu rano a jak ma być to z uczuciem wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ma problem z potencją ? Spróbuj podać mu lub niech sam poczyta o tym co robi z członkiem erekton fast . Ja gdy moj facet go weźmie od razu mam mokro bo wiem , ze to bedzie genialny seks . I tak zawsze ale to zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×