Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2712

pomocy co jeść karmiąc piersią niemowlę ze skazą białkową

Polecane posty

Gość gość
Zadnej margaryny. Wiecej dziecku zaszkodzi niz mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same śluzowe kupy nie są objawem skazy. Na mleku z piersi kupy mogą takie być. Uklad pokarmowy dziecka musi dojrzec. To tylko objaw niedojrzalosci przewodu pokarmowego a ze mleko kobiece jest lekko strawne to ten sluz jest bardzo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomidory? mozna? czytaam tez o brokuach i kalafiorze ale prezciez mama karmiaca nie powinna tego jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brokuly to jedne z pierwszych warzyw dla niemowlaka to jak mama ma nie moc jesc? Ja pomidory jadłam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to warzywo wzdymajace a kaczup musztarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego jeszczev nie mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta mamy karmiacej piersia to jedno, a oprocz tego warto wprowadzic do diety dziecka dodatkowo probiotyki na alergie Latopic, co nie tylko lagodzi objawy alergii ale pomaga w wytworzeniu sie tolerancji pokarmowej, wiele ciekawych informacji na ten temat mozna znalezc tutaj: http://www.latopic.pl/Alergia-pokarmowa/Probiotyki-a-alergia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, jak długo dajecie rade karmić maluchy? bo ja skończyłam 3m i mam od wczoraj kryzys.. synka wysypalo ostro po pestkach dymu, zmiany atopowe ma ostre.. jest placzliwy bo pewnie go swędzi a ja używam już któregoś rodzaju kremu.. kiedy to się polepszy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego synka przy swędzących zmianach skórnych pomogły emolienty. Kup w aptece krem z latopic, zawiera on substancje które zmniejszają świąd. Krem nawilża i łagodzi zaczerwienienie oraz podrażnioną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×