Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolantha Fashion

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość gość
Okej,dzięki za namiar. Dla mnie zakupy w sklepie internetowym to czysta przyjemność,wiele rzeczy mogę kupić taniej,jak np: dobre kosmetyki na stronie HurtowniaKarolina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że to dobre rozwiązanie. Ostatnio zakupiłam nawet dywan na jednej ze stron internetowych(http://dywanstyl.pl) i pomimo początkowych obaw, że dywan może przyjść uszkodzony lub zdjęcia były przekłamane to wszystko ostatecznie było ok. Także polecam zakupy w internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dywanu jeszcze nie zamawiałam,natomiast chemię gospodarczą jak najbardziej,z reguły jest to strona Euro-zakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w necie można wszystko kupić. nie tylko dywany i chemię gospodarczą. ja się przerzuciłam teraz na kupowanie online bo jest wygodnie i oszczędzam czas. a wiem,że na platformie arena.pl sprawdzają wszystkich sprzedających, także bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nigdy nie chce się biegać po sklepach,a już tych wszystkich galerii to nie znoszę.Kupuję na ekstraciuszek.pl ,rozsądne ceny i szybka wysyłka,jeszcze się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię robić zakupy przez internet, jest to ogromna wygoda i do tego można ciekawe rzeczy upolować. Ostatnio zamówiłam sobie piękną torbę za niewielkie pieniądze ze sklepu z dodatkami damskimi www.lavaii.pl. Duży wybór i jakość bardzo wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o szpilki a tym bardziej wysokie to gorąco mogę polecić mój ulubiony. Jest tania wysyłka kurierska oraz dostawa na następny dzień http://kokietki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad mam internet z www.pxs.pl/ i zaczelo mi dorbze i szybko dzialac to wszysgtko kupuje w internecie i naprawde jest super. uwielbiam kupowac przez internet i ubrania i wielew innych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep.www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w roznych sklepach kupuje ubrania online. chociaz ostatnio czesciej zaglądam na strone denley, bo spory asortyment i ceny mnie przekonują. a teraz jak jest wyprzedaz to moge szaleć na calego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMaria201
Ja często kupuję on-line bo to jest po prostu wygodne,szczególnie kiedy człowiek nie ma za wiele wolnego czasu na latanie po sklepach... Ze swojej strony polecam porównywarkę cen cozacena, porównuję tutaj ceny kosmetyków, ubrań, biżuterii - dobre ceny i łatwe zakupy, dla przykładu, fajna biżuteria i to w szerokiej ofercie: www.cozacena.pl/bizuteria-i-zegarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia2222
Potwierdzam słowa AnnyMarii, że strona http://www.cozacena.pl/ jest świetna, ja tutaj zaglądam szukając pomysłu na prezent i przy okazji porównuję ceny. Dodatkowo jes czytelna, więc zakupy są tu przyjemnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w sieci zawsze wychodziły o wiele taniej, bez względu na to, jakie zestawy się kupowało. W necie nie brakuje okazji, łatwiej można szukać towarów, nie ma takich problemów z wyborem, zawsze można znaleźć to, czego aktualnie szukacie. Nie ma jaj z promocjami. My ogólnie wolimy kupowanie w sieci - nawet po to, żeby nie stać w kolejkach, w korkach, nie odpalać auta. Tak wszystko o wiele łatwiej można ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam zakupy przez internet :) Szczególnie ubrania,czy buty które na spokojnie mogę przymierzyć w domu i dopasować do reszty garderoby a w razie jakichkolwiek zastrzeżeń zawsze istnieje możliwość zwrotu lub wymiany. Moim ulubionym sklepem jeśli chodzi o ubrania jest www.mosquito.pl, zawsze szybka wysyłka i aż 30dni na zwrot lub wymianę. Mają super ciuszki i zawsze znajduję tam coś dla siebie, czy to sukienka na wesele, czy ciepła bluza do chodzenia na co dzień :) Ważne jest dla mnie, że wszystko szyte jest w Polsce z bardzo dobrych jakościowo tkanin :) Zawsze mają jakieś super rabaty, czy darmową dostawę, więc nie dość, że oszczędzam czas to jeszcze pieniążki :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo polecam zakupy przez internet. Zwłaszcza sukienki ponieważ jest ogromny wybór. Czarna suknia jest bardzo praktyczna bo możemy dopasować do niej niemal wszystkie buty. Polecam tą, która jest na jedno ramię. Produkt dostępny jest w CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabbka
Ja często zamawiam ubrania, czy książki przez internet. Ale też ostatnio odważyłam się i zamówiłam kurtkę zimową z Goodlookin, sklep ogólnie znałam, bo juz tam kupowałam, ale to jednak kurtka... Ale kupiłam, jestem zadowolona, kurta jest piękna, ciepła i nie była droga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djancia
Ja często kupuję przez internet. Czasami można coś upolować na aukcjach ale zazwyczaj kupuję na stronach producentów albo multibrandów. Ostatnio kupiłam nowe garnki na stronie gerlacha i bardzo szybko mi doszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszaa_877
Aukcje to nie dla mnie. Ja jak siadam do zakupów to chcę zazwyczaj na już miec wybrane. I właśnie z goodlookin ostatnio kurtkę zimową zamawiałam, zdecydowałam się szybko, mój rozmiar był dostępny, zapłaciłam i jeszcze w tym samym tygodniu kurtka była u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulinna
W goodlookin maja duży wybór kurtek, różnych, ja dla siebie nawet tam upatrzyłam jedną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele rzeczy zamawiam w sklepach internetowych, łącznie z artykułami do wyposażenia domu czy zabawkami dla dzieci, a najczęściej zakupy robię na stronie Alledinge.com mogę polecić, bardo szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dośka573
Zdecydowanie wolę zakupy w sieci, niż chodzić po sklepach i marnować czas, pieniądze i nerwy. Jeśli chodzi o mnie to nawet meble wolę w ten sposób kupić, dwa dni temu też zamówiłam na olamebluje.pl piękny stół z krzesłami i to z drewna i wiecie co wyszło mnie to dużo taniej niż w jakimś sieciowym salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka1098
Ja szczerze mówiąc w internecie kupuję nie tylko odzież. Ostatnio zakupy online robię coraz częściej bo to szybkie i wygodne rozwiązanie. Plusem jest także to, że dzisiaj w sieci można znaleźć praktycznie wszystko. Ostatnio przeglądałam nawet części do Enduro na http://enduro7.pl/sklep/ . Swoją drogą bardzo fajny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Ja też bardzo lubię zakupy w sklepach online, szczególnie teraz w okresie przedświątecznym kiedy to nie ma na tyle czasu aby biegać po zwykłych sklepach w poszukiwaniu prezentów, ostatnio zamawiałam kosmetyki na Sabell.pl i polecam, szybka wysyłka, wysoka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyna001
ja online kupuje zazwyczaj jakieś akcesoria do domu i elektronike, choć w sferisie jest tez sporo akcesoriów domowych ;d zamawiam do salonu i nic nie płacę za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×