Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolantha Fashion

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość elira
Online tak naprawdę kupuję wszystko, ostatnio w sferisie zamówiłam szybkowar, jeśli chodzi o ubrania to wolę kupować w sklepach stacjonarnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję w internecie dość często, polecam sklep www.unicatshop.com tanie produkty w niskich cenach, na pewno znajdziecie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StokrotkaMola
Ja bardzo często zamawiam online bo dużo bardziej się opłaca. Przede wszystkim cenowo, a oprócz tego można dostać produkty, które niedostępne są w stacjonarnym sklepie. Korzystam z : http://zakupowydoradca.pl/zakupy-przez-internet/promocje-w-internecie-wyprzedaze-sezonowe-czyli-jak-kupowac-tanie-ubrania/kcu_vcqv gdzie znajduję najlepsze okazje na dany moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matixlde
Ja ostatnio kupiłam drona w Teletorium, jestem zadowolona i z drona i ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie , ze robie zakupy przez internet, tak jest najwygodniej. Na przykłąd rzeczy do domu zamaiwam ze strony http://www.homedome.pl/. Zerknijcie tam sobie, bo mają naprawde bardzo fajne rzeczy i w dobrych cenach, a wybór jest też całkiem spory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimina
mój ostatni zakup online to pościel w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuela
Ja kupiłam ostatnio drona w Teletorium :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet zdarzyło mi się ostatnio zamówić sandałki na lato, ciekawa kolekcję znalazłam na www.Alfasan.pl i mogę polecić, są bardzo wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, polecam robienie zakupów przez stronę dzięki której można otrzymać zwrot kilku % za zakupy zrobione przez Internet https://www.tipli.pl/p/159436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elirka
Nie kupuje obrań online, wole tradycyjnie. Cała resztę zamawiam przeważnie przez internet, moje ostatnie zakupy to zakup prostownicy w sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie odwrotnie- przez internet zamawiam odzież i obuwie, znam swój rozmiar i jeszcze się nie zawiodłam, a z tych dobrych adresów mogę polecić www.DenimKing.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania kilka razy kupowąłam na Zalndo, przekonali mnie darmową dostawą. Z tego samego powodu kupuję perfumy i kosmetyki na https://makeup.pl/ - ceny o wiele niższe, niż w drogeriach stacjonarnych, błyskawiczna wysyłka i mnóstwo niszowych perełek. Mogę godzinami tam siedzieć i przeglądać, czytać opisy (czasem mega zabawne i niesztampowe, zwłaszcza perfum :) ) i wybierać a to nowy zapach żelu pod prysznic, a to słodziutkie masło do ciała o zapachu gofrów, a to znowu jakieś unikatowe perfumy w super cenie. Bardzo przyjemny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniiaa
Też jakoś wolę kupić ubrania tradycyjnie, ale sprzęt agd do nowej kuchni zamówiłam w sklepie internetowym sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelseya
Lubię zakupy przez internet, ostatnio nawet zamawiałam sobie nowe etui w teletorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy w internecie to chyba najlepsza forma zakupów, szybka i przyjemna. Ostatnio właśnie zakupiłam na PREZENT ciekawy stojak na wino w internecie , nawet nie wiedziałam że coś takiego jest :) www.pl.ericolusso.com . Chyba NAJWIĘKSZY zbiór stojaków, barków czy wieszaków na alkohol,- świetne na dekorację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię zakupy online co prawda ja najwięcej kupuję przez avans.pl a nie od nich, no ale jednak online. Nie mówię że wszystko bo są rzeczy które online nie kupuję. Zakupy w sieci są wygodą, ogromna wygodą. Polecam jeśli jej nie praktykujecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez Internet zazwyczaj kupuje rzeczy do sprzątania - wygodna opcja szybka dostawa - moge polecić sklep - perfekcyjnaczystosc.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamin
Nigdy nie chce mi się biegać po sklepach.Kupuję na sferis.pl ,rozsądne ceny i szybka wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eunika_1994
Zakupy przez Internet to bardzo dobra opcja! Zawsze kupuje w Internecie. Szczególnie materiały biurowe - jest to wygodne. Moge polecić sklep www.DlaBiuraZakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze sklepow internetowych moim zdaniem multu.pl tez jest fajna opcja - zamawialam tam juz buty kilkukrotnie i jestem mega zadowolona :) fajne wygodne i tanie buciki, a do tego najwyzsza jakosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie mamy, ostatnio trafiłam na sklep Voip 24 w poszukiwaniu projektora dla synka i nie wiem czy tam nie kupić. Słyszałam nieraz o cyrka z zakupami online i chciałabym poznać wasze opinie. Czy warto? Czy ktoś już tam kupował i może podzielić się opiniami na temat sklepu lub może polecacie inne sklepy z elektroniką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olameka
Ubrania niemowlęce - długo szukałam sklepu z ciuszkami dla mojego synka. Polecam szipszop.pl szybka i darmowa dostawa, body z napisami, ktore akurat kupilam na prezent dla bratowej - oryginalne! Adres to https://www.szipszop.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greg_ba
Osatnio kupiłem żonie bransoletkę z dedykacją na rocznicę w sklepie https://lian-art.pl/ - była zachwycona, a ja nie zrujnowałem naszego budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetth
Zakupom w sieci mówię zdecydowanie TAK. Jestem w trakcie remontu kuchni i cały sprzęt zamówiłam na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×