Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolantha Fashion

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość jozzefina
Ja lubię przez internet robić zakupy bo przynajmniej mam całą ofertę pod nosem. W sklepie jest często to tak porozkładane że potem nie jestem do końca zadowolona z wyboru. Ostatnio kupiłam garnki gerlacha przez ich stronę i przynajmniej wiedziałam jaki mam wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianna3
Jeśli kochacie kupować w sieci (należę do tego grona) to polecam wam porównywarkę cen http://www.cozacena.pl/ Ja w innym miejscu od jakiegoś czasu nie kupuję, tu mam wszystko na miejscu i bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila kajak
Na Allegro są wysokie prowizje i sprzedaż nie jest opłacalna, coraz rzadziej można też kupić coś fajnego…Ja jakiś czas temu trafiłam na inny portal aukcyjny, gdzie kupuję fajne rzeczy i to czasem za grosze, za kilka lub kilkanaście złotych. Mają dogodny system podbijania aukcji, więc można licytować nawet jak nie jesteśmy przy komputerze, polecam sprawdzić - http://www.o10groszy.pl/268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z racji swojego doświadczenia również polecamy zakupy przez internet. RAZ, jest o wiele taniej; DWA, mamy o wiele większy wybór; TRZY, możemy porównywać między sobą ofertę różnych sklepów siedząc w miejscu(!) CZTERY, dowóz pod sam dom; PIĘĆ, możliwość zwrotów i wymian... Ojj moglibyśmy tak wymieniać i wymieniać... warto przekonać się do zakupów w internecie - to wiemy na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my się polecamy jeżeli ktoś szuka wartościowego sklepu z modą męską. Bo odnajdzie się u nas i zwolennik eleganckich zestawów koszula + marynarka i ten, który zdecydowanie stawia na sportowy wygląd. Warto do nas zajrzeć i sprawdzić co jest grane ;) Zawsze służymy pomocą i radą. Śmiało zaglądajcie -- > www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz i lubisz produkty FM World, ale denerwuje Cię czekanie na dostarczenie ich przez dystrybutora? Zgłoś się do mnie mailowo na adres: zamowienia.fm.world@gmail.com. Dostaniesz krótką i konkretną informację o tym, jak możesz je kupić: szybko, tanio, … jeszcze taniej :) Znajomość produktów, nowości i aktualnych promocji nie będą Ci potrzebne, żeby kupować w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. Zapoznaj się z aktualną ofertą: https://pl.fmworld.com/pliki/presenter/554/ Lub napisz od razu na zamowienia.fm.world@gmail.com. Współpracuję z firmą od kilku lat, sprawnie podliczę Twoje zamówienie, poinformuję o najtańszej opcji wysyłki, znajdę “zapomniany zapach perfum”, pomogę dobrać odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji, makijażu itp. Czekam na Twoją wiadomość! :) Pozdrawiam, Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizytowy
Bardzo lubię zakupy przez internet, bo oszczędza się masę czasu. A zakupy w aptekach internetowych zapewniają dyskrecję. ostatnio znalazłem http://wzaufaniu.pl/pl/p/HUNTER-Na-silna-potencje-ORYGINAL/9442 Jest to suplement na męskie dolegliwości. Poprawia krążenie, ukrwienie i sztywność członka. Jest na naturalnych składnikach i bezpieczny stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monka31
Kupuję bardzo dużo rzeczy online- jest taniej, wygodniej, szybciej. Nie każdy ma czas na zakupy stacjonarne- mi to zawsze ciężko połapać się co jest w jakim sklepie i najczęściej wychodzę z niczym :/ Mój ostatni zakup online to buty Giatoma nicoli- kupione na wiosnę, skórzane, delikatne baleriny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmisa
akurat ciuchów raczej nie kupuję przez neta, bo mimo wszystko wolę jednak najpierw przymierzyć przed zakupem:) ale jeśli chodzi o sprzęt to jak najbardziej przez allegro, sferis, mediamarket bo zawsze wyjdzie troche taniej niż stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thessie
ja gadżety kupuję na Teletorium i jestem całkiem zadowolona z tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś chce kupić fajne edukacyjne zabawki dla dwulatka to powinien zapoznać się z ofertą tego sklepu http://www.zielonezabawki.pl/staticcontent/92/co-kupic-dziecku-na-urodziny- mają tam fajne zabawki edukacyjne, rozwijające zdolości manualne jak i takie klasyczne klocki etc do teg owszystko ekologiczne i atestowane, więc bezpieczne dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przez internet tylko elektronika i różne gadżety, tylko i wyłącznie w sferisie i komptroniku, jedyne sprawdzone sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitnesiara_29
ja przez internet tylko elektronika i różne gadżety, tylko i wyłącznie w sferisie i komptroniku, jedyne sprawdzone sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borssa
Chyba już wszystko kupuje w ten sposób. Ostatnio nawet meble w sklepie domizdrowie.pl kupiliśmy piękną nowoczesną komodę i szafę do naszej sypialni. Przyznam się, że trochę było obaw, ale po złożeniu wszystkiego okazało się, że te moje obawy były zupełnie bezpodstawne. Super meble i już na pierwszy rzut oka widać, że sa bardzo dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z koleżankami kupujemy buty oraz rajstopy w sklepie internetowym Kokietki. Sklep jest pod adresem https://kokietki.pl . Mają ogromny wybór szpilek oraz rajstop.. Innych sklepów asortyment można znaleść na ceneo.pl lub allegro oraz google.. Mamy ogromny wybór w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zakupy przez internet to przede wszytkim oszczędność czasu, gdy pracuję po 12 h już nie w głowie mi zakupy, a weekend spędzam z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, zakupy online to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy, a do tych dobrych i sprawdzonych sklepów zaliczam www.Kawa-kawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez internet zamawiam wiele rzeczy,w tym ostatnio także artykuły spożywcze i kawę na stronie www.Kawa-kawa.pl zawsze miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzebuje sukienki na wyjście albo do pracy to zamawiam z tej strony www.fairy-tale.pl według mnie jakość jest super. W porównaniu z sieciówkami to sukienki tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manta44
Nie znam kobiety, która nie lubi robić zakupów w sieci :) Tutaj mam zamiar upolować http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/k oszule.html#1 kolejny łup usmiech.gif Mąż ostatnio często ubierał się w dres, ja definitywnie chciałaby to zmienić. Dlatego planuje na wiosnę odświeżyć jego garderobę o parę koszul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również prawie wszystko kupuję już przez internet. Ciuchy , meble . Kocham buty więc ich kupuję najwięcej, przeważnie na stronie markoweobuwie. :). Ostatni mój zakup przez internet to pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kupuję przez internet. Ostatnio zamawiałam w sklepie http://pierrerene.com swój ulubiony podkład Skin Balance. Lubię go, bo nie jest drogi, a świetny jakościowo. Dobrze kryje wszystkie niedoskonałości cery, fajnie matuje cerę i trzyma się długo. Rano trzeba go trochę przypudrować, żeby się nie świecił i trzyma mat już cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaramama
Ja sporo kupuję dla siebie, męża dzieci ;) Ostatnio znalazłam sklep psoty.com z ubrankami dla dzieci, też sporo na allegro i zalando. Także mix wszystkiego jak widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zakupy przez internet, przez ich wygodę i szybkość oraz duży wybór. Często zamawiam online. Niedawno kupiłam sobie nowego Windowsa w sklepie kluczsystem. Mam nowego laptopa, więc nowe oprogramowanie jest jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D Aga
A czego sie w sieci nie kupi, tu jest wszystko. Wystarczy tylko trochę czasu i gotowe, tak jak z naszym stołem i krzesłami z Meble Hot do kuchni. Zapewne w środę lub czwartek już nam dojadą i nareszcie będziemy mogli jeść przy nowym stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także bardzo lubię robić zakupy w sklepach online, szczególnie jeżeli ma godne zaufania adresy, jak SuperOkulary.pol gdzie ostatnio zamawialiśmy sportowe okulary na wiosnę i lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem dość tradycyjną osobą i do tej pory wolałam zdecydowanie kupować w sklepach .Wychodziłam z założenia,że nie będę "kupować kota w worku".Jednak po narodzinach mojego synka sytuacja diametralnie się zmieniła.Ciągły brak czasu dosłownie na wszystko i obarczanie kogoś z rodziny aby został z moim maleństwem, aby zrobić zakupy całkowicie odmieniło moje zdanie na ten temat. Mam teraz więcej czasu dla maleństwa. Ostatnio również natrafiłam na stronę internetową, w której można zakupić także wszelkie drogeryjne zakupy: http://www.rossmann.pl/drogeria-online Uważam, że dla osób, które mają mało czasu jest to dobra forma zakupów, czy może ktoś robił zakupy z tej strony?Chętnie o tym porozmawiam na forum.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×