Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jolantha Fashion

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość gość
Ja z kolei wreszcie przekonałam się do zakupów spożywczych online - zamiast biegać z listą po Lidlu, zamawiam w Lidlu zakupy z listą dzięki szopi.pl :) działają w większych miastach, super opcja w sezonie chorobowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o spożywcze - polecam frisco, odradzam tesco. Jeśli chodzi o przyjemności polecam minti oraz renee i born2be!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElPako
Mam kilka sprawdzonych sklepów online, z którymi nigdy nie miała problemów. Są to między innymi etam.pl, born2be.pl i iperfumy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też robię zakupy na minti :) Oprócz tego jakiś czas temu zupełnie przypadkiem trafiłam na stronę gdzie kupiłam krem Vialise na cellulit. Skusiłam się, bo miał bardzo dobry skład, same naturalne składniki a jestem maniaczką kosmetyków naturalnych haha jestem mega zadowolona z tego kremu bo ujędrnił mi ciało a nie wierzyłam, że to może się faktycznie udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy w Poznaniu szaleje szopi.pl, od czasu do czasu korzystam z ich pomocy przy zakupach spożywczych - takich większych, żebym nie musiała sama dźwigać :) to jeden z największych plusów. Drugim jest niewątpliwie to, że mogę zrobić zakupy w Biedronce czy Lidlu bez wychodzenia z domu - czyli tam, gdzie kupuję najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cieplutko polecam renee, kupiłam tam 3 pary butów. Trochę przyszalałam, ale warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xulla
Też zaprzyjaźniłam się blisko z szopi.pl, tyle że w Warszawie, i to już kilka miesięcy temu. Z wygody, tak po prostu :) I dlatego, że robią za mnie zakupy w Biedronce i Lidlu, czyli tam, gdzie wcześniej sama kupowałam całą "spożywkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiałam ostatnio monocykl elektryczny na prezent dla brata, dokładnie na stronie www.AirWheel.pl i polecam, mia obsługa, szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@xulla a korzystałaś może z pomocy szopi przy zakupach w Rossmannie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka34
Ostatnio bardzo polubiłam rossmanna. Możliwość zamówienia zakupów i odebrania już gotowego zestawu jest super! Jeśli chodzi o buciki to ostatnio z dezee przerzuciłam się na renee :) Mają o wiele korzystniejsze ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja najczęściej zamawiam na www.Bravis.pl i jak do tej pory jeszcze się nie zawiodłam, niższe ceny oraz szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertie77
W miarę często robię zakupy w internecie, kupuję całkiem różne rzeczy. Ostatnio zdecydowałam się kupić polaroida, znalazłam całkiem fajny model w teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bertie77
W miarę często robię zakupy w internecie, kupuję całkiem różne rzeczy. Ostatnio zdecydowałam się kupić polaroida, znalazłam całkiem fajny model w teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z odzieży to bardziej buty kupuje i ewentualnie rajstopki jak potrzebuje. Jest w sieci wiele sklepów online oraz Allegro ale ostatnio fajnie robi mi się zakupy https://kokietki.pl/106-szpilki/ .. Jeśli chodzi o spodenki zdecydowanie wole stacjonarnie bo mam problem z doborem rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię zamawiać przez internet, wolę zobaczyć i przymierzyć.. Ale ostatnio przekonałam się do strony renee mają dosyć tanie rzeczy i modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszuujecie okazji w sieci http://okazjonerzy.pl to wydaje mi się że jest to jeden z najlepszych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw trzeba mieć kase, jak mi wstrzymali na miesiąc wypłatę to brałam z www.vivus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ralfik098
No teraz tak wygodniej, musialam wyprawic urodziny corki w ten weekend to troche nakupilam i bardzi pomoogl www.vivus.pl - wyplata niestety pod koniec miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amilla
Zdecydowanie jestem za taką formą zakupów. Sporo oszczędzam czasu, pieniędzy i mozna upolować prawdziwe perełki, a i powiem szczerze, że jakość jest zdecydowanie lepsza. Ja mam taki jeden sklep, gdzie często i z ochota zaglądam. A to jeden z moich dzisiejszych zakupów http://www.jagodowykot.pl/shop/kosze-na-zabawki/zestaw-pojemniow-na-przybory-blue-sky-sml/ są naprawdę świetne i moim zdaniem lepiej sie sprawdzą niz jakieś tam koszyczki, na których tylko kusz się zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosiaa1207
Lubię robić zakupy przez internet, perfumy, bieliznę, ubrania, buty. Najczęściej zaglądam na etam.pl z bielizną i na stronkę born2be.pl jak mam ochotę kupić sobie ładne ubranie, bądź stylowe buty! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zamawiałam kwiaty przez internet na www.AzaliaOnline.pl i polecam bo bukiet naprawdę piękny i dostawa na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet- czemu nie. My to nawet większośc prezentów tak właśnie kupiliśmy. W tym roku co prawda postawiliśmy na zakupy elektroniczne. Prawie wszsytko kupiliśmy na avans.pl Synowi pendrive'a, córce słuchawki o których już dawno marzyła… Moim zdaniem takie zupy tez sa i łatwiejsze, bo w dzisiejszych czasach nieraz zwyczajnie brakuje czasu na takie bieganie po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet materiały kupuję przez internet, nie mam czasu na chodzenie po sklepach przy trójce małych dzieci, a ze wieczorami jak spia lubię sobie szyć to i ten sklep http://tkaninki.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×