Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DariuszAB

jaki kurs angielskiego wybrać?

Polecane posty

Gość agacia

Polecam skorzystanie z kursów online oferowanych przez szkołę języków obcych Tutlo. Logując sie na nowoczesnej platformie językowej jesteśmy w stanie, w szybkim tempie podszlifować swoje umiejetności językowe lub zacząc nauke angielskiego od podstaw. Bardzo sobię cenię Tutlo, za to, że tak naprawdę wszędzie - czy to w domu, w pracy, czy też na wakacjach mogę odbywać lekcje z native speakerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja też byłam na Angielskiej Wiosce, bardzo fajny obóz, ciekawa metoda nauki - rozmowa non stop, bez żadnych książek czy zeszytów, myślę ,że coś takiego jest lepsze niż jakieś kursy przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

oczywiście Angielską Wioskę! jeżeli oczywiście zależy Ci na mówieniu a nie tylko rozumieniu angielskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też polecam wyjazd z Angloville! super przygoda i efektywna nauka! 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

najlepiej taki z native speakerem! przejrzyj ofertę Angloville pod tym linkiem, sama byłam z nimi na Malcie i polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja się uczę angielskiego online z pomocą super Pana Krzysia www.linguaboutique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja się uczę angielskiego online z pomocą super Pana Krzysia www.linguaboutique.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Zapisz, się do Kearning Center. Tam mają różne poziomy nauki. Czesne jest bardzo korzystne. Nie będziesz żałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika

również polecam Angloville, bardzo fajnie, że na ich obozach są ludzie z różnych krajów anglojęzycznych! jest szansa posłuchać różnych dialektów, nigdy nie wiadomo z kim się będzie rozmawiało, a do tego bycie "zmuszonym" do rozmowy z native speakerem niejako zmusza nas do przełamania swojej bariery językowej! a to działa naprawdę dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

taki gdzie Twoim nauczycielem będzie native speaker i będziesz z nim rozmawiać tylko w języku angielskim! tylko w taki sposób można przełamać barierę językową i nabrać pewności siebie - przez rozmowę! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

polecam wyjazd na obóz językowy Angielska Wioska, najlepszą sprawą tam jest nauka z native speakerami, czuć jakby się było za granicą, wszędzie otaczał nas język angielski i tylko w tym języku rozmawialiśmy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kursy konwersacyjne w szkole Chatschool 🙂 Nic tak nie pomaga w nauce jak praktyka ! Dla mnie największym problemem było pokonać własne bariery, żeby nie bać się mówić. Jak trafisz na super lektora/native speakera to zajęcia będą czystą przyjemnością,  język cały czas praktykujesz, no i przed wszystkim oswoisz się z rozmową. Mnie takie praktyczne lekcje bardzo pomogły przed wyjazdem na Erasmusa do Anglii 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kursy konwersacyjne w szkole Chatschool 😄  Nic tak nie pomaga w nauce jak praktyka ! Dla mnie największym problemem było pokonać własne bariery, żeby nie bać się mówić. Jak trafisz na super lektora/native speakera to zajęcia będą czystą przyjemnością,  język cały czas praktykujesz, no i przed wszystkim oswoisz się z rozmową. Mnie takie praktyczne lekcje bardzo pomogły przed wyjazdem na Erasmusa do Anglii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku języka typowo biznesowego najlepszą opcją jest Language Business. Szczególnie polecam takie rozwiązanie firmom - można zorganizować świetne kursy dla pracowników. Inwestycja w kompetencje językowe pracowników to jedna z lepszych inwestycji, jakie można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam kursy angielskiego na lekcjeonline.pl. Sama korzystam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×