Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosczdrowygosc

Czemu karmicie dzieci gównem z marketu

Polecane posty

Gość gość
10.33 To żryj korzonki k****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy dalej nie rozumiecie... Z jednej skrajności w druga-a pomiędzy nic nie ma?? Jest! Wszystko jest trucizna i nic nia nie jest-zalezy jedynie od ilości. Jesli robisz zupy zawsze z dodatkiem kostki rosołowej to moze Ci zaszkodzić ale jesli zjesz taka zupe raz na czas to od tego sie nie umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywna istoto, korzonki też są skażone, bo gleba jest skażona. Tak Ci smakuje trujące żarcie ? Większość ludzi je więcej niż potrzebuje - przejada się. Stad też choroby. Dla mnie jedzenie trucizny dla przyjemności/z nudy/w nagrodę to pomyłka. Często jemy właśnie z tych powodów, nie z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat zupy łatwo gotować bez mięsa i bez kostek rosołowych. I to jest właśnie ten środek, ten kompromis, bo dobrej zupy nie ugotujesz - nie masz z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namawiam też do ograniczania zjadanej żywności. Właśnie po to aby ograniczy ilość przyjmowanych toksyn. Jemy tylko wtedy gdy jesteśmy głodni, nie z innych powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bijcie się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol nikotyna jest ok ,ale jedzenie musi być eko :-o tylko co to jest to eko ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotki wypicie wina czy piwa jest zdrowe,bo Dobrze działa na nerki,ale jedzenie powinno być jak najmniej trujące,czyli najlepiej samemu robić dżemy,majonezy i peczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa ale dyskysja. Lepsza niz tao fejbukowej zdradzie. Lece po popcorn. Oczywiscieekologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy bierzecie pod uwagę wypowiedź osobnika który pisze tylko przyimkami pi/erd/o/ln/ięt y czidiotki :-o po czym przekonuje że alkohol jest ZDROWY a na koniec wpiera mi że je eko :-o jak na kilometr czuć po pisowni że to patologia pijąca pifko z biedronki nie no :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co pije butelke wina co wieczór to już alkoholiczka! Nie ilość wypijanego alkoholu czyni z człowieka alkoholika a częstotliwość spożywania. Także chyba masz zonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skory my i nasze dzieci jedzące syf umrzemy na raka, to wytłumaczcie mi dlaczego na raka umierali ludzie juz lata temu, kiedy wszystko było eko, nie było mgo, pescytydów, ulepszaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bo kupuję w almie zakupy to będę miała raka hit :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie ma czasu odpisać wyskoczyła na ekologicznego papierosa :-D KTÓREGO popije pfifkiem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam że nie da sie całkowicie wyeliminować szkodliwych substancji z żywności. Nie jestem eko świrem, unikam tylko sztucznizny typu kostki rosołowe, słodyczy i slodkich napojów. Reszte jem normalnie. Kupuję w markecie. Jak jest okazja kupic np wiejskie jaja to kupie ale nie mam na tym punkcie swira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego że kupujesz w Almie? Myślisz ze makaron firmy A kupiony w Almie jest z innej mąki niż makaron tej samej firmy w Kauflandzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz widzę te eko uprawy, gdzie rolnik na kolanach zbiera ręcznie stonkę z 20 hektarów. Ja mam 3 grządki truskawek i codziennie musiałam zbierać z nich ślimaki i nie wmówicie mi ze jak ktoś ma hektary pól to nie używa żadnych środków do zabijania szkodników, to nie realne, zatem te wszystkie uprawy niby-eko to ściema!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja napisałam tylko nazwę marketu o co ci chodzi :-o ja nie napisałam nic o makaronie ?? umiesz czytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej chodzi o bol dooopy ze w ALMIE i dlatego w zamian musiała Cie uświadomić iz to te same produkty co w innych marketach a z Ciebie to burżuazja przepłacająca za towar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha to w almie to burżuj bo ? no bez przesady market jak market :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe maciory gdzie autorka napisała,że pali czy pije alko.:O Jak zwylke polaczkowe mamusie nie umieją czytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia i alkoholiczki wynika z rynsztoku jaki tu się wypowiada w dyskusji myślisz że normalne kobiety używają takiego slangu jak tu :-O przekonując że pfifko i winko i fajka jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praktycznie wszystkie produkty z supermarketów są dziadostwem.Najgorsze sa gotowe dania,takie dzemy czy kremy czekoladowe,bo to sama chemia i mic zdrowego.Danonki czy jogurty to juz taki syf,ze ja bym tego nogdy mie tknela,a co dopiero dac to dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak mozna zrobic dziecku do szkoły kanapke z syfiasta szynka napompowana chemia i dac do tego batona czy inne takie gowno.Rownie dobrze moglybyscie dac dzieciom kanapke z cyjankiem.Chemiczne wedliny ze sklepow dzialaja jak powolna trucizna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemem jest nie tyle co ludzie jedza,ale ilosc jedzenie.Polacy zra za duzo miesa ,ktore jest mega niezdrowe,slodyczy chemicznych i gazowanych napojów,ktore niszcza zoladek i powoduja czeste biegunki i wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D a ty co jadłaś że tak pepszycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmcie dalej swoje dzieci tym sztycznym syfem a za 10 lat będziecie żebrać w telewizji o datki na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mamą 2 letniej Zuzi i 3 letniego Alanka :-) Moje dzieci od początku są uczone zdrowych nawyków żywieniowych oraz tego,że cukier szkodzi na zdrowie.Zamiast slodkich napojów daje moim maleństwom wodę lub wodę z cytryną,moje dzieci nie znają smaku żadnych słodyczy,bo uważamy z mężem,że słodycze są człowiekowi zbędne.Alanek na przekąski dostaje orzechy albo jagody goji,a Zuzia owocki :-) Nigdy nie dawałam dzieciom słoików czy gotowych kaszek,zawsze wszystko robiłam sama,a produkty brałam z eko sklepu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak można karmić dziecko badziewiem ze wspomniego marketu :O Czemu fundujecie tym biednym małym raka na samym początku ich życia.W diecie dziscka zbędne są zapychające jelita bułki,tłuste fast foody,obrzydliwe chemiczne słodycze :O I absolutny HIT-mleko,idiotki nie wiecie,że żołądek człowieka a zwłaszcza dziecka nie jest przystosowany do trawienia mleka.To właśnie od mleka biorą się te wszystkie biegunki i wymioty waszych dzieci :O.W diecie dziecka niezbędne są OWOCE,WARZYWA,od czasu do czasu jakieś kasze i ryby i rzadko jajka.Moje dziecko od początku było karmione prawidłowo czyli żadnych słodyczy i cukrów,mleka krowiego,oblepiającego jelita glutenu,sztucznego mięsa z antybiotykiem i jest zdrowe,ani razu nie chorował,a ma 3 lata i chodzi do żłobka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja karmie swoim gownem , bezposrednio z o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×