Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Jak wielu znacie metalowców i czy ich lubicie?

Polecane posty

Gość gość
Grubo kolega pojechał, ale myślę, że ma sporo racji.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam gnije na forum więc pewnie wie o czym mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubo pojechał,bo cham prymitywny i prostak:-PPo cholerę wdajesz się w dyskusję z kimś,kogo nie znasz i mu nie wierzysz?To jest zachowanie psychola.Wściekasz się jakby to była sprawa życia i śmierci,weź na wstrzymanie koleś,z jakiej racji ktoś ma się tłumaczyć i płaszczyć przed tobą czy był na koncertach i jakich.Wyżywasz się jak każdy cham,którego dziewczyny nie chcą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu komuś tak zależy,żeby jej dokuczać?Zarywał i go olała,bo był głupi i nie miał długich włosów.Nie inaczej;-):-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaczynajcie z tymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Moi rodzice nie byli zachwyceni zmianami w systemie edukacji,ale ja też uważam,że to jakaś tragedia." Bo to po prostu kiepski system. "Naprawdę ktoś skupuje stare bilety z koncertów?" Są ludzie, którzy płacą niemałe pieniądze i to nie tylko tyczy biletów na koncerty metalowe, czy koncerty ogólnie. "Jak sam był na koncertach to ma,a jak nie był to po co mu bilet?" Trudno powiedzieć. Jeden dla szpanu, inny chce mieć pamiątkę po czasach, w których albo nie było go na świecie, albo był jeszcze za młody, by chodzić na koncerty. bo ludzie każde g****o kupią, dlatego usmiech.gif "W czym koleś ma rację? Ano w tym, że szanujący się fan metalu kolekcjonuje bilety, a czy każdy, to kwestia już indywidualna. "Może niektórzy kolekcjonują, ale najwyraźniej nie wszyscy." A czy ja gdzieś napisałem, że wszyscy? Większość kolekcjonuje, a przynajmniej dawniej kolekcjonowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanujący się fani...raczej pretensjonalne dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzydziesto- i czterdziestoparolatków nazywasz pretensjonalnymi dzieciakami?:D Bo to głównie dla tych pokoleń bilety mają wartość sentymentalną. Młodsi też zbierają, ale czy stanowią większość, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy wielbicie moor
Moorland jesteś pysiu?❤️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah, rozumiem...pamiątki z młodości i infantylne podejście. Faktycznie, poważni metale z kieszeniami pełnymi papierków. Co jeszcze? Rachunki za płyty? Naklejki z cenami za koszulki? Ja sobie wolę kupić koszulkę (i wyrzucić metkę) albo złapać kostkę niż zbierać bilety - dla mnie to są śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kolekcjonowanie biletów było normą, więc czemu tak Cie to dziwi? I nie porównuj tego do zbierania paragonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIEDYŚ, więc nie prowónuj tego do tego co jest normą 30 lat później. Kiedyś dużo było norm które są teraz. Dla mnie bilet to nic innego jak paragon za zapłacenie wstępu. Są ludzie zbierający wszelkiego rodzaju śmieci takie jak kapsle od piwa. Co nie zmienia faktu, że to są śmieci dla większości ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, weź leki :D Po drugie, przecież to jest normalny bilet, wydrukowany w Empiku :D Widziałeś/łaś kiedykolwiek jak wygląda bilet kupiony w Empiku? Mam wrzucić dokładne zdjęcia? :D spoko, nie ma problemu, kilka/kilkanaście minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak teraz spojrzałam na półkę i przyznam, że mam jeden bilet. Który zachowała moja siostra i mi go dała...w ramce...z trzema kostkami jako tło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MizantropiaOdraza1994 dziś Dawaj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko rudy diable bo oko mi leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiecie,że jest ruda?Fajnie mieć rude włosy,ale własne.Farbowane to już nie każdej pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jest ruda i ma brata Marcina.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rudych włosam sama mówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupowałam bilet w Media Markt to mi go drukowali na poczekaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamilka pisała, że farbuje na rudo, pewnie każdy sobie pomyślał, że to taki rudy jaki mają setki lasek na ulicy. Tymczasem nie. Kamilka jest naturalnie, płomiennie ruda.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale numer!Ja też mam brata Marcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego to się nie robi dla trolli internetowych: D Zabrze, moje miasto ojczyste, i Kat. Troche czasu mi zleciało na pokoślawienie cyfr(próbowałam kilkanaście razy coś stworzyć, co nie przypomina moich cyfr), aby nie przypominały mojego charakteru pisma, i troche czasu zleciało na obróbke zdjęć. http://pokazywarka.pl/34jsvk/ Tak wiec trollu, własnie się dowiedziałeś, jak wygląda bilet na impreze masową kupiony w Empiku/Eventim. Dziwne jak można tego nie wiedzieć, ale nie wnikam. Nie wszyscy ludzie wychodzą z domu. :D Przy okazji innych metali z tematu prosze o potwierdzenie autentyczności biletu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem prawie pewna, że mówiła o farbowanym rudym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem tym "trollem", chciałem tylko zobaczyć czy masz bilet.:D Oprócz biletu masz też pismo 12-latki.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lepiej za dużo o sobie nie pisać,bo nie wiadomo z kim piszesz.a niektórzy są tu znani z imienia,nazwiska,gdzie mieszkają,po co to komu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazwałam trollem tego psychola z 20:59 :D Swoją drogą niezły jest, ma jakąs obsesje na moim punkcie, co zresztą mu wytknełam, a on nadal nie próbuje nawet udawać że nie ma, tylko piekli się że lepiej zna moje życie ode mnie :D Ciekawe co odpowie odnosnie tego biletu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty się Kasia dajesz podkręcać...a niech sobie myśli, że nigdy nie byłaś na żadnym koncercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kolekcjonowania biletów, nie zgadzam się z tym, że tylko pretensonalne dzieciaki tak robią. Niektórzy ludzie lubią mieć jakąś pamiątke, coś w rodzaju trofeum z "zaliczenia" kolejnego zespołu na żywo. Ja tak nigdy nie miałam, ale nie wiem gdzie tu pretensjonalność :P Ludzie którzy nie potrafią zrozumieć czyjegoś hobby są dziwni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie zależy na tym, co on sobie myśli, ale skoro tak bardzo wierzy w swoje urojenia na mój temat, i tak obsesyjnie się wścieka to może warto mu pokazać jakiś namacalny dowód, ze sie myli, i zobaczyć jak zareaguje :D Zauważ, że nawet nie próbowałam dyskutować z tym, że "dyskutuje sama ze sobą i sama podbijam sobie tematy", on najwyraźniej myśli że ty i cała reszta, włącznie z adidasem to tylko moje posty na forum, bo pisze sama ze sobą, tak daleko sięga jego paranoja :D To jest tak idiotyczne, że aż zabawne. To jest naprawde jakiś chory człowiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×