Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popiszę z Panią

Polecane posty

Gość gość
Ja mam 19 lat i wiem czego chce! Wszystkie "dojrzałe" przy mnie wymiekaja. Jestem stanowcza i konkretna! Chcę Ciebie Tajemniczy! Chodź tu do mnie ogierze mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, wiem... uwielbiam swój wiek, temperament i dobry seks. Czytać o nim lubię tylko, gdy mam pewność, że tego co czytam doświadczę na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, zupełnie rozumiem ale przecież w każdej chwili można przerwać jeżeli to się Pani nie spodoba, nie można nikogo zmusić, ja tylko zachęcam do odezwania się. Co z Panią 34 i z Panią 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ostatnia napisała wyżej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o to, ze Ona może w każdej chwili to przerwac, Ona chce mieć pewność, ze spotkasz się z nia kiedyś na zywo i wypie... tak jak jej to czesniej napisales.. Widzisz, tu jest roznica miedzy 19 lataka a ta kobieta 30+, 19 latka tez jes na pewno super dziewczyna, ale po czasie dcohdozszi do wniosku, ze jednak wolisz ta 30+, bo nie będzie Cie nazywać "ogierem" ale będzie wiedziała czego chce, jak chce i potrafi to wyrzi, co sprawai ze za każdym razem będziesz chciał więcej.. TAkie proste,a trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mieć gwarancję że to się wydarzy w realu tak na 100%, nawet poznając kogoś poza internetem nie masz tej pewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saperstain25...nie nie, ja jestem wredny, bezpośredni i nie warto ze mna na dluzsza mete się zadawać...taka czysta prawda... Sapersteain25, nie od razu Rzym zbudowano, pobędziesz trochę an tym forum a zobaczysz ze poznasz bardzo dużo ciekawych kobiet..nie tylko w konetkscie seksualnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogierze i jak? Przestraszył eś się? Twoja kicia czeka nagiutka miauuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy masz rację, to się po prostu nazywa doświadczeniem, i to jest coś co mnie pociąga, jednak każdy się uczy i każdy miał te 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 czy 25?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość...nie wiem o czym piszesz i w jakim celu piszesz, ale przykro mi bo to pomylka, jestem bywalcem tego forum od jakiś 5 lat ( zarejstrowany nick) i odzywam się raz na miesiąc..sorry, ale zawiodę Twoje przypuszczenia. I nic więcej w tym temacie nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Tajemniczy31 jest kreską :-O, w co wątpię...to przyznaję, że prywatnie ciekawie pisze, ale na tym koniec. Gawędziearz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, Widma pewnie tez nie kojarzysz, tylko perełki łowisz na zdania złożne :D Heheheheh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagiutka? o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy, ja nadal pozostaje niezaspokojona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że temat schodzi na bok, tzn zamiast rozmawiać żeby się z kimś dogadać to zaczyna się rozwodzenie nad czyjąś tożsamością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam zaproszenie dla pań - unknownxxstranger@gmail.com :) zostawcie rozwazania nad personaliami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saperstein25 wiesz, to tylko forum..teraz jestem gawędziarzem,a za chwile mogr być skur.......zycie gość, nie mas znicku stałego, nie wiem wiec kim ejstes...w razie W masz maial..możesz się odezwac rozmowa, zeszla na zle tory, bo być mzoe ja za dużo napisałem i przez to tak poszlo.. Sorry saperstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy, czemu jesteś głuchy na moje jęki i stęki? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat? Napisz cokolwiek poza mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby to powiedzieć...Twoje jeki i steki nie dochodzą do mnie...bo kurcze widzisz niby piszesz ze taka doswiadczoan jesteś...a nie wiesz gdzie się odezwac.. Dlatego jak cos to 30+ Wredny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia w polowaniu literkami :-) Dla mnie to tylko środek do celu, więc nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×