Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popiszę z Panią

Polecane posty

Gość gość
O matko! Piszę, że za młody..., A jeśli byłam w tej szóstce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambiwalencja00, nie neguje tego ze tylko na zywo, ale widzisz ze przez maial tez raz się podniecilas, wiec być mzoe przez kamerki i mikforon potrafilabys dojść..oczywiście to tylko gdybanie... Wiesz, nie ma co się o tym rospizywac, albo trzeba sprobowac, albo olac temat, nie ma sesnu ciagnac długiej rozprawki na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerost formy nad treścią, gdyby tylko chętne Panie miały ochotę się tak rozpisywać jak te które się z tym kłócą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambiwalencja00
W takim razie uciekam,bo to nie moja bajka.Moze jestem dziwna ,ale wolę zwyczajna "rozmowę" od tych zabaw. Ale życzę owocnych poszukiwan:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylas w tej 6, to jeszcze będziesz, bo raz na jakiś czas z kazda z nich/Was się znowu spotykam...to sa wyjątkowe kobiety Dobra, trzeba uciekać stad...jakby co to na maila, na wieczor zawsze odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambiwalecnja00, tak jak pisałem wcześniej ze cyberseks to dla tych co tego chcą, a zwyczajenj rozmowy nic nigdy nie zastapi. Powodzenia Ambiwalecnja00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie do mnie :P z automatu staniecie się gejami, wasze głosy zrobią sie dziewczęce i wypadna wam włosy łonowe :P tak jest, w sumie to już zaszczepiłem w was gejowski pierwiastek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×