Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Popiszę z Panią

Polecane posty

Gość gość
Hej ty stary alfonsie poznałam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz wzrostu? Dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh bo głuchy jesteś, no ale starość nie radość. Albo po prostu uszy se musisz umyć. Idę poszukać jakiegoś młodego, żebym to przez megafon mu nie musiała krzyczeć jak mi dobrze... och...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środek do celu - od literek do realnego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemniczy, słyszysz teraz? Jecze przez mikrofon... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, ale zly kanal nastawilas, bo Twoje jeki do mnie nie dochodzą..idz do Sapersteina25...młodszy, sprawniejszy, idzcie na Skypa się piep...będzie dobrze Ja 7 lat starszy, wredniejszy, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj proszę, sama wybieram. I tylko wśród dających 100% gwarancji. Przecież jesteśmy dorośli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambiwalencja00
Ja muszę przyznać ,że nie rozumiem fenomenu "cyberseksu", przecież to nudy. Ale to pewnie z racji nadchodzącej już starości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama wybierasz a nie wybralas.. Malenka, jesteś za Mloda na to forum...idz i orzystaj z zycia...tacy jak ja mogą Cie tylko zepsuc Możesz napisac na maila, ale nie licz na za dużo..pogadać zasze mozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okej kotku, najpierw pójdziemy po aparat słuchowy dla Ciebie, a później się zabawimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ambiwalencja00 to nie fenoment, to po prostu kolejny substytu seksu, w chwili gdy go nie ma. Tak jak masturbacja, każdy czasem ja uprawia, tak samo czasem cyberseks można uprawiac, ale nie warto doprawiać mu wielkiej ideologii...jest bo jest i tyle, jednym pasuje a drugim nie...proste. Ja czasem lubie, ale musze mieć odpowiednia partnerke ( znalazłem ich przez 8 lat az...6:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aparat słuchowy do zabawy mi nie potrzebny...wystarczy wyraz twarzy kobiety w ekstazie i napiecie każdego poszczególnego mięśnia jej ciala gdy szczytuje.. Ambiwalencja00, abysmmy się zrozumieli, dla mnie cyberseks to seks przy pomocy kamerki i najczescie mikrfonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę nie mylić mnie z 19-ką :-) Sama wybieram... znaczy gdy znajduję w facecie to czego chcę... jest mój...realnie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz miałem w życiu ze starszą sporo (10 lat ale nie jest to dla mnie dużo) i przyznam że tak rajcującej kobiety nie spotkałem jeszcze, bezpuderyjna i chętna, aż mi za nią tęskno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z grzeczności nie dopiszę, że jesteś za młody T31 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, wlasnie przez to ze nie masz stałego nicka, to trudno rozpoznc kot pisze. Tez będę uciekal. Na maile odpisze. Tajemniczy31 @ gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jak oglądać dobry film bez dźwięku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale skoro nie uważasz tego za coś fajnego to nie do końca rozumiem po co się wykłócać, każdy robi to na co ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, bywa...choć szkoda. Z drugiej strony dobrze slsyzec, ze jeszcze jestem za młody, to znaczy ze dużo jeszcze przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambiwalencja00
A dla mnie seks, to tylko w realu. Przez całe moje życie, a trochę już chodze po świecie, jednemu ,jedynemu mezczynie udało się doprowadzić mnie do stanu podniecenia przez maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie o to chodzi, ze każdy robi co lubi. W każdym razie nie można cyberseksu traktować jako cos super z***biustego, to po po prostu jedna z kolejnych zabaw, a samego seksu nic nigdy nie zastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×