Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zastanawiam się nad aborcją

Polecane posty

Gość gość
Droga Anno mam pozwolić by moje dziecko, które już jest na świecie egzestywało i jadło tylko kluski z masłem i chleb ze smalcem ? Naprawdę nie stać nas na kolejne dziecko, ja nie pracuję, w przyszłym roku będę bronić magistra, nie dam rady. Nie mam nikogo do pomocy, na opiekunkę nas nie stać, do przedszkola się dziecko nie dostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez robia zabiegi trzeba wiedziec do kogo udezyc . ja bylam z kolezanka kilka lat temu placilaa wtedy 1500 zl. Wczesniej wizyta prywatna i powiedziala jaki ma problem. Wszystko bylo ok dostala jeezcze po tym antybiotyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja handluje?normalna jestes?niczym nie handluje a forum ktore polecilam jest czysto informacyjne i tam tabletek tez nie sprzedaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym usunęła ,mam już dwójkę nie wyobrażam sobie przeżywanie tego koszmaru ciąża-poród-dochodzenie do siebie ani koniec darcie się dzieci do 2 roku życia do tego zła sytuacja finansowa...nie nie nie gumka pęka najpierw tabletka po..później farmaceutyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzetelne informacje na temat aborcji farmakologicznej : womenhelp/./org womenonweb/./org i polskie forum : maszwybor/./net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Anno mam pozwolić by moje dziecko, które już jest na świecie egzestywało i jadło tylko kluski z masłem i chleb ze smalcem ? Naprawdę nie stać nas na kolejne dziecko, ja nie pracuję, w przyszłym roku będę bronić magistra, nie dam rady. Nie mam nikogo do pomocy, na opiekunkę nas nie stać, do przedszkola się dziecko nie dostało. żałosna pisda to na temacie szp tak się śmiejecie z dzieciorobów a tu proszę matka polka jedynaka i takie niezaradne biedne zero :-o które nie potrafi utrzymać i wychować dwojga dzieci :-o ja rozumiem te wielodzietne ok ale 1 czy 2 nie potrafić wyżywić dno i patologia rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och autorko. Nie zabijaj dziecka. Jesteśmy na skraju wojny. Światowej. Chcesz popełnić taki grzech przed tak bliską własną śmiercią?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś patologia i do tego chora umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać mnie na utrzymanie dziecka, ale na kolejbe już nie. Studiuję, do pracy nie mogę wrócić bo dziecko się nie dostało do przedszkola i tyle. Rzeczywiście straszna patologia ze mnie. Za to państwa z chorobą alkoholową głaska się po główce. Co za dziwne forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź pisdo w uj niezaradna życiowo kwoko chuć miałaś to trzeba było do kina iść a nie rochać i teraz na dziecko i to 2 cię nie stać patologio rzygać mi się chce jak pomyślę o takich żebrakach jak ty i twój gah bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusie jedynaków to patologia bo nie stać was na drugie dziecko żenada :-D trzeba było się uczyć i do roboty i wtedy by było was stać i na 6 :-D cymbały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie uwierzę, że nie stać cię na drugie dziecko. Zresztą za jakiś czas twoja sytuacja może się odmienić a ty będziesz do końca życia myśleć o tym dzieciątku, które pozwoliłaś zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tą chwilę mnie nie stać a ciąża kosztuje. P.S. Uczę się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest chore, jak ktoś ms więcej dzieci to dzieciorob, matki jedynaków to patologia. Zdecydujecie się wreszcie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to c/h/u/j/o/w /a z ciebie uczennica skoro zabezpieczyć się nie potrafisz cymbałku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ona się zabezpieczała tylko gach prezerwatywę na lewą stronę założył i upss :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki - tabletek wczesnoporonnych nie kupuje sie online, chyba ze na tzw czarnym rynku wiec stanowczo odradzam. Aborcja farmakologiczna polega na tym, ze umawiasz sie na wizyte w klinice aborcyjnej (rzecz jasna nie w Polsce) i dostajesz tam na miejscu tabletke ktora musisz zazyc przy lekarzu. Przynajmniej tak to dziala w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma usunela w ten sposob ciaze bedac w Niemczech, mowila ze czula sie dobrze po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam gacha tylko męża;). Prezerwatywy umiem zakładać, pękła i tyle. Wiedziałam, że mam dni płodne, więc wzięłam escapellę. Czego z tego nie potrafisz zrozumieć? Mam nadzieję, że to, że jesteś taka złośliwa wróci do Ciebie i zawiedzie Cię antykoncepcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POCZEKAJ autorka uczy się czytać :-) dużymi literami patologia z jedynakiem nie potrafiąca utrzymać dwójki dzieci rzyg rzyg masz rację wyskrob się bo kolejnego cymbała urodzisz i od razu jajowody podwiąż bo nie rozmnażaj się dla naszego dobra patolu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tę chwilę cię nie stać????? Kobieta, ty w ciąży jesteś, życie się w tobie rozwija a ty piszesz jakbyś się zastanawiała czy remont mieszkania robić - nie, na tę chwilę mnie nie stać. Brak słów po prostu. Ty zdajesz sobie sprawę z tego, co chcesz zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tu cię zjedzą żywcem. Na tym forum gada sie tylko o dupkach,kupkach,papkach,małpkach,serduszkowaniu ... Poważniejszy temat jest za ciężki dla tych przerabianych pań. A twoj temat to już pokazał pełną żòłć idealnych mamusiek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jak zawiedzie to ja nie zabiję swojego dziecka :-p bo mnie na nie stać patologio z gahem i parówką zamiast mózgu ja cię mam chwalić bo publicznie chcesz usunąć ciąże i nie wiem czy ty się chwalisz czy żalisz że gah nie jest w stanie cię utrzymać z dziećmi :-o ale chuć macie do rochania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jestem mloda gdyz Mam jedybie 18 lat Ale doskonale cie rozumiem i zrobila bym tak samo, wybierz dobra klinike zeby Ci tam krzywdy nie zrobili i nie przejmuj sie zawistnymi komentarzami od kobiet ktore pozostawaly same bo maz wolal zaplodnic inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko PIS Ci da kasę od nowego roku. Czym się martwisz :). A jak masz niski dochód to dostaniesz 1000 zł bo na pierwsze dziecko też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no patologiczne 18 które zamiast się uczyć doradzają jak usunąć ciąże no patologia pełen wymiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście jak ktoś nie zarabia 8 tys./miesiąc to patologia. Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucze sie i to nawet na tyle dobrze Ze prawdopodobnie dostane sie na medycyne A ty kobieto zrozum Ze to nie jest dziecko tylko z biologicznego punktu widzenia to wezel zarodkowy poprostu zlepek komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucze sie i to nawet na tyle dobrze Ze prawdopodobnie dostane sie na medycyne A ty kobieto zrozum Ze to nie jest dziecko tylko z biologicznego punktu widzenia to wezel zarodkowy poprostu zlepek komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×