Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zastanawiam się nad aborcją

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem po zabiegu. Kupiłam tabletki wczesnoporonne na stronie Women on Web, ale nie zażyłam ich po się przestraszyłam, że pójdzie coś nie tak. Pojechałam na zabieg do Niemiec zrobiłam aborcje i od razu zabieg podwiązania jajowodów, aby w przyszłości nie było już takich niespodzianek. Minęło już 2,5 roku od zabiegu - nigdy nie miałam i nie mam wyrzutów sumienia. Twardo stoję na ziemi i wiem czego chcę, a mam już dwoje dzieci w wieku 21 lat i 6 lat. Trzeciego dziecka już nie chciałam, ze względu na to że już z mężem nie jesteśmy za młodzi a po drugie dla wygody. Moja córka jest już młoda kobietą ma zapewniony start w życiu studiuje, kupiliśmy jej mieszkanie i wiemy że póki się usamodzielni trzeba jeszcze jej bardzo pomóc i zostaje jeszcze 6-latek na którego przyszłość już odkładamy. dzisiaj są już takie czasy że nie sztuka dzieci napłodzić sztuką jest je wychować i dać porządny start w dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź już się zamknij, bo jedyną patologia jesteś Ty o czym dobitnie świadczy Twoje wulgarne słownictwo prosto z rynsztoku. Nie wiem z której mojej wypowiedzi wywnioskowalas, że wzięłam escapelle po terminie miesiączki? Jesteś chora na głowę? ?? Darujcie sobie frazesy o Bogu jestem niewierząca. Cały czas to rozważam i nie wiem czy jestem na tyle silna by dać radę usunąć ciążę, a potem jak gdyby nigdy nic opiekować się pierwszym dzieckiem. Muszę jeszcze porozmawiać z mężem, poradzić się mamy. Nie chcę czegoś potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, nie rozmawiaj z mężem, a tym bardziej z mamą - żadne z nich nie znajdzie się w Twojej sytuacji, nie weźmie tabletek za Ciebie, ani nie urodzi dziecka. Decyzja o aborcji ma być wyłącznie Twoja, nie podejmuj jej pod wpływem argumentów innych osób. powiem tak: ja byłam pewna że wykonam aborcję, od momentu gdy tylko dowiedziałam się o ciąży. Nie pytałam nikogo, bo szczęśliwie mieliśmy z mężem to samo zdanie na ten temat, nie zakładałam topików, kupiłam tabletki i je wzięłam. Jeśli Ty nie jesteś pewna, czytasz historie kobiet i one cię przerażają, nie wiesz czy dasz radę, to aborcja nie jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:34 proszę nie wysyłaj mi tego, myślisz, że żyje od wczoraj ? Jeśli donoszę ciążę to na pewno nie z powodu tego filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WAŻNE, jestem lekarzem. Aborcja farmakologiczna jest dopuszczalna medycznie do 8-9. tygodnia ciąży.Już jest za późno na aborcję farmakologiczną, teraz to już tylko skrobanka czyli WYRYWANIE rączek, główki, nóżek. Poza tym przerwanie ciąży za pomocą środków farmakologicznych, czy też mechanicznie jest w Polsce nielegalne, być może już ktoś zgłosił Twój post Autorko na policję i jesteś teraz na cenzurowanym. Swiadectwo kobiety https://www.youtube.com/watch?v=513otrR07gw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -zacznij MYŚLEĆ. To nie jets tylko jej dziecko, ale tak samo i męża!!!! A gdy się kiedyś dowie jak go okłamała, to być może rozwód. Takie decyzje podejmuje się wspólnie, od tego się jest małżeństwem! To nie kumpel od piwa, ale MĄŻ, OJCIEC DZIECKA, tak samo jak ona jest jego MATKĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki z Ciebie lekarz , jak z koziej d**y trąbka. Ja robiłam aborcję w 13 tyg farmakologicznie i żyję. i co więcej - nikt mnie nie zamknął :P Zestaw od womenek usunie nawet wyższą ciąże, tylko nieznacznie rośnie ryzyko komplikacji. A w Polsce kobieta nie jest karana za wykonanie aborcji na sobie, tzw kompromis aborcyjny. Karze podlega tylko osoba pomagająca, czyli np. lekarz, mąż, który kupił tabletki. Więc nie rozpowszechniaj takich bredni proszę Cię bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autrorko. Obiektywnie napiszę. Osobiście jestem przeciwna aborcji, ale jeśli matka ma być później okrutna dla dziecka, to może lepiej aby się nie narodziło. Moim zdaniem jeśli to zrobisz, będzie Ci trudno poradzić sobie emocjonalnie. Słyszy się o przypadkach kobiet, któren bzikują po aborcji, czasem nawet kilka lat po. Chyba, że jesteś taką zimną suką bez uczuć, ale o to akurat Cię nie poodejrzewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -konował za pieniądze wykonał aborcję. Ciesz się, że po farmakologicznej aborcji na takim etapie ciąży nie przekręciłaś się. Bo mogłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale jaki konował ? nie wiem co masz na myśli, sama zamówiłam tabletki od WOW i zrobiłam aborcję w zaciszu własnej łazienki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejciu dziewczyno, tak mòwisz jakby to był pryszcz do usunięcia a to jest dziecko już żywe. Nie myślisz w ogóle jak będziesz umierać, jak staniesz przed Boskim Majestatem ubrudzona krwią niewinnego dziecka? Już lepiej oddaj to dziecko, nie patrz że wygodniej by Ci było usunąć, twojemu dziecku wygodniej by było się urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gościu z boskim majestatem, ale się uśmiałam, You made my day :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sama sobie zabiłaś własne dziecko. Potrafisz z tym żyć? Morderczyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem niewierząca, więc Twoj boski majestat nie dla mnie :(. To akurat nie jest dla mnie żaden argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jestem niewierząca, więc Twoj boski majestat nie dla mnie smutas.gif . To akurat nie jest dla mnie żaden argument. x ty może w Boga nie wierzysz ale Bóg wierzy w ciebie - taka mała róznica . Czy chcesz czy nie chcesz jestes Jego dzieckiem ty i te dzieci które zabiłas . Poźniej bedziesz sie z tego tłumaczyc - nam nie musisz . Potem juz nie powiesz : jestem niewierzaca . Ktos niewierzacy nie oznacza unikniecia odpowiedzialnosci za swoje czyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ekspertek od wszystkiego
gość dziś gość dziś WIDAĆ!!! Tylko zardek jest tal maluteńki, że musiałabyś patrzyć w powiększeniu, a nie gołym okiem. Ale na USG już bardzo dobrze widać rączki, paluszki, nózki, wszystko. I serduszko też już bije. xxx Wskaż w którym miejscu na poniższym zdjęciu 7-tyg. płodu są rączki, nóżki i paluszki. Ja ich nie widzę https://parenting.pl/portal/rozwoj-zarodka-7-tydzien xxx gość dziś być może już ktoś zgłosił Twój post Autorko na policję i jesteś teraz na cenzurowanym xxx Czym niby policja miałaby się zająć? Namierzyć autorkę i prewencyjnie ją zamknąć za ZAMIAR usunięcia ciąży? Toż to Orwell i karanie za 'myślozbrodnię' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 77
DLA WSZYSTKICH CO CHCA USUNAC CIAZE Ja usunelam ciaze 19 lat temu. Bylam bardzo mloda i myslalam ze to bedzie najlepszym dla mnie i dla dziecka wyjsciem. Usunelam ciaze w Angli gdzie jest to na porzadku dziennym i legalne. Dzis moje dziecko mialo by 18 lat. jak jest sie mlodym lub jak nie ma sie warunkow to sie mysli ze tak bedzie najlepiej. Ale to nie prawda. Zastanowcie sie za nim to zrobicie. minelo prawie 20 lat a ja nadal zaluje swojej decyzji i tego ze to zrobilam. nie mysli sie o tym na poczatku, ale z wiekiem jest coraz gorzej. Jest wiele kobiet co nie moze miec dzieci , nie usuwajcie , jak nie jestescie w stanie tego dziecka wychowac z roznych powodow , pozwolcie mu zyc i znajdzcie dla niego dobra rodzine, ta co pragna dziecko a nie moga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam zakładaną tabletkę dopochwowo i poroniłam robił mi to lekarz w polsce 10 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie normalne wypowiedzi, decyzja podjęta. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można wiedzieć na co się zdecydowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzę to dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat to podszew, ale tak, postanowiłam, że urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem autorko czy to ci pomoże ja ostatnio na kawie u znajomej (oj znamy się od lat ,ale tego że usunęła ciąże nie wiedziałam ) zetknęłam się z dziwną sytuacją ona zrobiła się tak dziwna w pewnym momencie ja się autentycznie przestraszyłam dopiero po zażyciu jakiś leków się opanowała i uspokoiła po czy mi powiedziała że dokonała aborcji i od tamtej pory ma sen z dzieckiem w roli głównej zachowam go dla siebie jednak mimo to przeraziło mnie to również bo mówi że to jest takie autentyczne jakby było na prawdę a nie sen :-( ale nie widocznie jednym to ryje psychikę a innym dopiero z czasem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasę to zawsze się dorobić można jak się jest zaradnym mądrym i rezolutnym a życia już się nie wróci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydygała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no też znałam taką dziewczynę mówiła że po tym jak usunęła bliźniaki do tego :-o te dzieci przychodziły do niej w nocy i mówiły że ją kochają :-o i pytały dlaczego nie wiem ak teraz ,ale kilka razy była w psychiatryku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko topiku mocno Cię ściskam :-D. Będzie dobrze, na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ja, autorka...nie wiem, kto się pode mnie podszywa, ale ja już zamówiłam tabletki , zamierzam usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×