Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paniprokurator

moje myśli utkwione.

Polecane posty

Gość adwokat    diabła
W grudniu po południu jestem umówiony z kolegami z poprzedniej instytucji na wspólną dezynfekcję narządów wewnętrznych. Pewnie, jak zwykle, nie padnie ani jedno słowo na temat kobiet. Jestem bezpartyjny i tak już zostanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź mnie w tłumie
adwokacie - oj tam no wyluzuj, jesteś na forum erotycznym, zaintrygowała Ciebie Panieprokurator, opowiedziałeś swoja historię ( i super) , wg mnie ale mogę się mylić, patrzysz z nadzieją na kobiety że poznasz taką dla której zdrada i nie wierność będzie złym wspomnieniem, bo dla Ciebie to najważniejsza część związku. ... ja bym wolał zaryzykować rum z nieznajomą niż super alko z tz facetowymi przyjaciółmi;) haha dlatego jestem abstynentem hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat    diabła
Mylisz się w dwóch pierwszych kwestiach. Co do rumu i alko...jedno nie wyklucza drugiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniprokurator
Mezczyzno z tłumu. Czy teraz tego nie robimy?:) Czy nie dzielimy się tym co dobre a co zle? Czy 60 lat nie pokryje nas kurzem zapomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź mnie w tłumie
dzielimy się, dobrym i złym, jeżeli przekroczymy granicę anonimowości to nasze słowa nabiorą cech osobistych, bo tak pozostaje nutka rezerwy, możesz być np. utalentowanym więźniem poprawczaka;)) zaproponowałem spotkanie kawowo -realne, po co? nie wiem, to instynkt, tez trochę samoobrona przed "uczuciami" rodzącymi się ze słów, z idealizacji postaci. i tez z pragmatyzmu jestem nie przyzwoicie starszy od Ciebie;) i to też dowód na to że nabieram rozumu z wiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lamentuje ye bede sama po rozstaniu a ty taka wyksztalcona a taka ponizona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniprokurator
To wszystko teraz wydaje mi się czymś dziwnym. Temat, który miał być moim monologiem stał się dialogiem Rozmową trzech osób sobie obcych, które mają wspólny mianownik. ' Być, żyć, pragnąć" Może każdy z nas pragnie czegoś innego? na przykład ja, jestem świeżo po rozstaniu. Zaledwie parę dni, uczę się życia będąc samej. Ale to co mnie zaciekawia, nie czuję potrzeby zaspokajania się, nie czuję potrzeby współżycia... Ale rum z kawą doprawiajac rozmową, jest na tyle ciekawe, aż zastanawiam się nad przychylnościa ku temu.Spotkanie w trójkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniprokurator
Zdania ostatnie i czas usiąść do pracy. Praca nocą mnie wycisza, ktoś wspomniał o wyciszeniu się. Mezczyzno z tłumu. Adwokacie Diabła. jesteście fascynujący. Czytam Was po kilka razy i wyobrażam sobie, kim i jacy jesteście.. Jedno chcę tylko dodać. Nie odchodzcie. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat    diabła
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Paniprokurator pisze o sexie a na kawe sie umawia. To czego Pani chce? sexu czy kawy wreszcie czy przyjaciela?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat    diabła
Wszystkiego, proszę Pani. Kawy, seksu, przyjaźni. Wszystkiego, bo wszystko jest dla ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź mnie w tłumie
idę w tłumie, zabiegani ślepi ludzie trącają mnie w pośpiechu nie odwrócę się do Ciebie może kiedyś, wejdziemy na siebie? Pani widać że funkcje społeczne wróciły, pracujesz nocami, nie używasz słów powszechnie uważane za wulgarne, nawet proponujesz klub ZiZ ( zdradzanych i zdradzających), myślę że może to być super idea..coś na kształt AA, Osobiście wolę rozmowę z patrzeniem w oczy a o to trudno w 3;) powodzenie, dziękuję za inspirujące spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniprokurator
I ja Tobie dziękuję Mężczyzno z Tłumu. Nadal jesteś obcy a jednak tak bliski. Byłeś ze mną od początku i jak nikt, Twoje słowa mi pomogły. Nadal będę do nich wracać i tęsknić po cichu. Nie myśl, że Cię wykorzystałam w chwilowym załamaniu. Poznanie a niepoznanie Ciebie, rozmowa z Tobą..Przywrociles mi wiarę w mężczyzn. Dlaczego? Propozycja spotkania byla chwilowym impulsem. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że takiego spotkania nie byłoby. Nie potrafilibysmy być i funkcjonować przy jednym pokerowym stole we troje. Może za jakiś czas wpadniemy na siebie w tym tlumie Mezczyzno, szukając czegoś, kogoś. Dobrego dnia. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniprokurator
Kawy, seksu czy przyjaciela? W tym momencie czasu na kawę w samotności. Czasu na orgazm i rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już koniec tematu Pani Prokurator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani   Prokurator
Zapragnęłam przywitać się z osobami tj. Pan Znajdź mnie w tłumie, oraz Pan Adwokat diabła. , z którymi miałam szczęście wymienić doświadczenia i przemyślenia. Jeśli przejrzycie pobierznie forum, mam nadzieję, ze traficie na moje pozdrowienia. Byłoby mi bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź mnie w tłumie
jak miło, też zaglądam tu z sentymentu, miałem satysfakcje z naszej rozmowy, i z radością Ciebie pozdrawiam... z Twojego postu emanuje spokój i radość, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak chłopaki boją się prokuratora, pewnie mają coś na sumieniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie trolla zagiela P Prokurator:D Brawo dla niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani  Prokurator
Nie Mężczyzno ponad tłumem, to nie spokój i radość a zmęczenie. Zmęczenie biegiem życia i ciągłym byciu w pośpiechu. Choć, nie zaprzecze, taki bieg uspokaja, nerwy napięte z lekka opuszczają wiecznie spieta d**e i jakoś lżej, lepiej. Dziś mam chwilę oddechu dla siebie, być może też i dla Ciebie. Dziś po prostu odpuscilam. Przestałam myśleć o tym......o czym myślałam. Nie uwierzysz jak miło jest czytać i wiedzieć, że czytasz. dziękuję Czy coś się stało? Czy zdążyłeś odetchnac pełną piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani   porkurator
Dlaczego ktoś ma się mnie bać? Nie gryzę. Moze ranię , ale kto nie rani choćby niechcący? Zaznaczam, że nie mieszam życia prywatnego z życiem zawodowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ty jesteś prokuratorką, to ja jestem księdzem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani    Prokurator
Jestem taką jak Ty. Człowiekiem, zawód jest wyuczony jak i księdza tak i prokuratury czy nauczyciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za różnica? W sądzie nie jesteśmy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan   i prokurator
Piszę, czy wpływa to jakoś na Twoje życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co że w sądzie nie jesteśmy, pies to pies nawet po pracy. Ale wątpie aby prawdziwa prokuratorka obnosiła sie ze swoim zawodem w dodatku na forum o kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekaw jestem jak sie rzucą na Ciebie hejterzy czy jesteś w stanie coś z tym zrobić, może porządek tu zaprowadzisz i dobiorą sie do d**y portalowi kafe bo jakby nie spojrzeć to kafe jest nośnikiem wszelkiego skurfysyństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani   Prokurator
Jeżeli coś narusza godność i nazewnictwo. Dane osobowe, oskarżenia bezpodstawne. Tak, wtenczas tak. Każdy wtedy może zareagować. Jeśli mamy do czynienia z cyber przestepstwem i stalkinguem używając Danych osobowych bądź doprowadzając Ofiarę do samobójstwa, bądź do wtargniecia na swoją osobę. Wtenczas sprawa idzie na wokande.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto o czym Ty mi piszesz. W praktyce to wyglada tak, że troll jest bezkarny, a portal kafe umozliwia hejterom na przemoc psychiczna. Czyli portal kafe hoduje tutaj ludzi którzy łamią nagminnie prawo. Co można z tym zrobić wg.litery prawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani    prokurator
Czy wiadomym jest Tobie coś o odebraniu sobie życie przez użytkowników? Czy Wiesz coś o okaleczeniach bądź innego rodzaju działaniom, które doprowadziły do niepoczytalnisci cielesnej bądź umysłowej użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×