Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paniprokurator

moje myśli utkwione.

Polecane posty

Gość pani   prokurator
Czekając na Mężczyznę, odpowiedziałam. Nie wyłonił się z tłumu, to i mój czas aby udać się do snu. Na marginesie. Jeśli nic Tobie nie wiadomo na temat powyżej podanych spraw . Brak dowodów w szczególności, to nie mamy o czym rozmawiać. Aczkolwiek regulamin Kafeterii jest nagminnie łamany. Portal zapewne ma ważniejsze sprawy choć świadomość posiada. Dobranoc i proszę o jedno, nie zaczynaj więcej ze mną takich rozmów. To nie jest forum prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie muszą sobie życie odbierać i okaleczać sie aby mozna było coś z tym zrobić ? Nie do wiary. Pytanie brzmi czy portal kafe jest nośnikiem łamania prawa jeżeli zezwala i umożliwia trollom na ich działalność stosowania przemocy psychicznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak dowodów,aczkolwiek regulamin jest nagminnie łamany. hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani P
Przepraszam Pana bardzo, ale czy nie pomylił mnie Pan z kimś? Przykładowo z radcą prawnym forum społecznościowego? Tam odsyłam, bądź zasięgnąć porady u własnego adwokata. Przemoc psychiczna? Używają Pana danych osobowych? Wykorzystują wizerunek? Nękają psychicznie, zwracając się do Pana z imienia i nazwiska? Czy też może to Panu pomyliły się światy? Każdy atak odbiera Pan jako atak na wlasne mienie? Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo szaleje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyskałaś sobie dużego plusa u troli tą odpowiedzią :D a jeździć po tobie można do woli bo przecież bez danych osobowych. hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czasu Proszę Pana. Osobiście Panu krzywdy nie zrobiłam, więc proszę zastanowić się nad własnym postępowaniem. A tym bardziej nad zapoznaniem się przemocą w cyberprzestrzeni. Choć mam wrażenie, ze uważa Pan się za najmadrzejszego? Życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy nadal bierze pani łapówki ? Prosze odpowiedzieć "tak" lub "nie" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nad zapoznaniem sie z KK jeżeli już, ponieważ nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności karnej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdź mnie w tłumie
Pani. Jak wiesz uwiodły mnie Twoje słowa, taki monolog, nad wlasnym losem, później delikatny flirt i ewentualność...spotkania, aż 3 dni:) powiedzieliśmy sobie koniec tej reacji, bo zaczniemy zjadać własny ogon, tkwienie w słowach równie niebezpieczne jak inne używki, będziemy tęsknić, co widać na załaczonym obrazku... Tak wytchnąłem, brał udział w pięknym gongowym miostrium i widzialem biorąc czynny udział w innych czary mary:) chodziłem, patrzałem.. przeżywać silnie zmiany na świcie, odświeżywszy sobie "Folwark zwierzęcy" i poczucie że przezywam deja vu:( -myślałem o Tobie jak Twoje odczucie "prawa" możne mieć poczucie gwałtu?... też szkoda że fotel nie pozostał z Tobą, bo fajnie było by , bycie Twoim lustrem;) Jak tam plany świąteczne, bo dla ludzi na zakręcie i singli to czas ...próby/ jak będziesz blisko ,wpadnij na tiramisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gliniarz i prokurator
oj, przez chwilę było ciekawie, małe rozbrykanie, ale już kiczowatość poezji szemranej zaskrzeczała :( a gdzie mnogość stylów, odbicie od ziemskiej pospolitości?? gdzież właściwa podbojom różnorodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×