Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy tesciowa jest normalna????

Polecane posty

Gość gość
O autorka jeszcze tutaj poucza kto ma i co pisać?Weź się dziewczynaoogarnij. Sama zadałaś takie pytanie: "powiedzcie, czy ja przesadzam..." Tak przesadzasz i to grubo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ladnie jest puszczac dziecko w obsranych majtkach ? :/ heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czego chce?Przytakiwania, tylko i wyłącznie.inneopcje to atak, nagonka itp,jedyna słuszna, to zgadzanie się z autorką. Jak każda jęczy/dupa chce tylko pojęczeć a tłum ma potakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesadzam-ok dziekuje za komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos inne potrafia napisac zgodnie/niezgodnie z moim przekonaniem, ale mnie nie obrazaja i nie czepiaja sie glupot w stylu-twoje dziecko za czesto choruje, albo myjac je tak czesto nabawi sie grzybicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trudno jest podetrzec dziecko tak zeby nie pobrudzilo majtek po kupie. Nie dziwie sie ze tesciowej sie to nie udaje, bo mnie tez nie. Ja swoje dziecko czyszcze mokrymi chusteczjami bo mi sie go nie chce rozbierac do mycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu nie mam wciaz odpowiedzi na pytanie-czy normalnym jest puszczanie dziecka w obsranych majtkach? czy same tez tak robicie albo pozwalacie innym? nooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest normalne, idż już stąd bo strasznie nudzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ale z Ciebie beton hehe Na miejscu twojej teściowej miałam w d***e wasze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba nie znasz tematu, corka puscila baka ale takiego "mokrego"-pobrudzila majteczki, coz zdarza sie... a tesciowa wiedzac gdzie sa swieze, ubrała jej te same majtki majac swiadomosc ze sa brudne i jeszcze gdy weszlam do domu "chwali" mi sie tym faktem i przyznaje do totalnej glupoty i flejostwa... cokolwiek mowia kafeteryjne psycholzzki uwazam ze to nie jest normalne. w miare mozliwosci bede czesciej zostawiac małą u mojej mamy jesli ta da radę. ale czasem jestem zmuszona skorzystac z dobrej woli tesciowej-za co jestem jej wdzieczna-zebyscie nie myslały, ale to nie upowaznia jej do tego by nie dbac o wnuczke i tak postepowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czemu nie masz odpowiedzi? A) nie widzisz niektorych wpisow - dlaczego to nie wnikam, nie jestem Toba by wyzywac ludzi b)Bos chamska osoba, a takiej nie chce sie 3 razy tlumaczyc c) i nie odpowiadałas na wiele pytan - wymagając od inych wymagaj od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama stad idz skoro nudzę, siedzisz tu - d**e trujesz ze narzekam ale nie umiesz opuscic tematu ktory ci sie nie podoba? sadomasochizm czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedzialam prawie na wszystkie-a jest ich wiele, a jak odpowiadam to zarzuca mi sie ze nudze, zdecydujcie sie matoły. wyzywam bo mnie sie wyzywa... oko za oko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktoreczko ty masz jaka obsesje na tle srania , śmierdzących majtek , mycie dupska ...pewnie lubisz seks analny co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jednym zdaniem czego ty chcesz autorko? Zaiast bredzeic****isać jakieś pierdy, napisz krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewiantka analna jak nic, aby 5 stron o obsranych gaciach klepić, i cały czas podkreśłac mokrego bąka, trzeba mieć coś nie tak z garem. Moze to obratcia dziecka mają inny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie betonie napisz w jednym zdaniu czego ty chcesz . P********z jak potłuczona o mokrych baczkach(hehe) i nikt juz nie wie o co chodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczona kobieta, przykro czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokry bączak na 5 stron:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już chyba bezpieczniejsz dla dziecfka jest babcia fleja niż zboczona amtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś w tym jest, cały czas tylko mokry bączek, słowa TAM i mycie du/py, przecież normalma matka tak by nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jara się mokrym bączkiem, jeszcze ludzi wyzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 12.43 w dól, poziom: bagno, tona mułu i wodorosty, nie bede odpowiadac.... nie bede pisac o kwiatkach jak temat o majtkach. idzcie sie leczyc, kafeteryjne chamskie nasienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, prosze cie odpusc, bo z nimi nie pogadasz, mozgi wielkości orzeszka, IQ pantofelka, dyskusja cie tu do nieczeog nie zaprowadzi, twoja tesciowa zachowuje sie zle i porozmawiaj z nią, to nie powod by szukac opiekunki. a te glupie wypowiedzi olej. pozdrawiam !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja odpuszczam, bo to nie mój poziom, za kilka madrych odpowiedzi dziekuje, nawet jesli nie do konca byly mi przychylne, te ublizajace, glupie,nie na temat zostawiam juz bez dalszego komentarza. slowa w stylu: jara sie, lubi anala itd swiadcza o tym ze po drugiej stronie siedza glupie panienki z poziomem inteligencji najglupszych gimnazjalistek.az strach pomyslec na kogo wyrosna ich dzieci-jesli je maja, skoro matki dadzą im taki przyklad. bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie autorka poszła w piz/du, trzeba była trochę chamskich prowokacji, aby j nie truła dalej d**y, bo kulturalnie nie potrafiła zrozumieć. Na chama najlepszy jest 2 cham, jak widać podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko uważam, że Twoja teściowa to flejus. Zapytaj się jej czy też chodzi w obsranych majtach. Przecież Twoja córka mogła dostać od tego jakiegoś zakażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nareszcie autorka poszła w piz/du, trzeba była trochę chamskich prowokacji, aby j nie truła dalej d**y, bo kulturalnie nie potrafiła zrozumieć. Na chama najlepszy jest 2 cham, jak widać podziałało. aha potwierdzilas tylko tym wpisem, ze wiekszosc chamskich odp tu to wlasnie wredne prowokacje, ktorymi taki trole jak ty sie karmi.a, ale masz pusto we łbie idiotko, brak slow. autorko jesli to czytasz, to wiedzze madre osoby sa po twojej stronie, a reszta to nawiedzone wariatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie wutorko, zapytaj jej czy jak ma brudne majtki to tez w nich chodzi??? kwestia mycia.chusteczek to twoja sprawa,nie oceniam-nie mam dziecka. moja siostra uzywa tylko chusteczek, ale mala tez czesto jest czerwona w okolicach siuski. natomiast brudne majtki to inna kwestia, taka sytaucja nie powinna mieć miejsca,co innego jakby tesciowa nie zauwazyla a ty bys mała rozebrała i to ujrzała. w takiej sytuacji pretensje bylyby nieuzasadnione. tu wina tesciowej ewidentna. dziwna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×