Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

byłeś dzisiaj.... :)

Polecane posty

Gość gość
Autorko jesteś blondynką brunetką szatynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś pomiędzy 2 a 3, na pewno nie blondynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, jak długo jeszcze chcesz uciekać, udawać przed samą sobą naprawdę sądzisz że udaje Ci się pewne rzeczy ukryć, to jak patrzysz jak się zachowujesz przed nim może ale przed osobami które znają Cię dobrze? nie chcesz psuć mojego spokoju, skąd wiesz jak wygląda moje życie ułożone szczęśliwe pytałaś kogoś czy to tylko Twoja wyobraźnia na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jesteś szczęśliwy z nią, tworzycie fajną dla oka parę trzymając się czasem za ręce. Masz pewnie wszystko o czym w życiu marzyleś, osiągnąłeś sporo, stąd moje wnioski, że jesteś szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to coś pomiędzy? :-) a w dniu kiedy zakładałaś temat? też odpowiedziałabyś coś pomiędzy? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo mimo iż jestem kobietą to nie potrafię dokładnie określić swojego typu urody.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałaś nas trzymających się za ręce? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj autorkę o wzrost, kolor oczu czy coś takiego co nie zmienia się jak kolor włosów ( zwłaszcza w przypadku kobiet ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówimy o kolorze :-) to farba czy naturalny kolor? widziałem Cię w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cieplejszych miesiącach roku, gdzieś w mieście, koło pewnego parku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor ciemny, zdecydowanie. Widziałeś mnie w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc nadal będziesz się ukrywać, uciekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz kim jestem i wiesz, że spowodowałeś w moim życiu takie zamieszanie? Widzisz moje dziwne reakcje na Twój widok? A jeśli przestanę uciekać to co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że nie wiem kim jesteś, pewnie mamy tylko bardzo podobne sytuacje choć kilka wpisów bardzo charakterystycznych, przyjmijmy że to nie my, no i właśnie czy to ja spowodowałem zamieszanie, bo widzisz u mnie bardziej to jest tak że to ja sam sobie zamieszałem na Twoim punkcie, do niczego nie doszło żadnych wyznań zobowiązań oczekiwań więc jak mogłabyś coś mi zamieszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zamieszałeś w mojej głowie, jednym gestem, jednym słowem"..Teraz już wiesz w jaki sposób zamieszałeś? Coś kiedyś powiedziałeś, potem coś innego, potem jakiś usmiech, inne spojrzenie, inne traktowanie, to znaczy lepsze, potem jakieś zaczepki, przypadkowe dotknięcia i bach! Zamieszałeś. Wyznań nie było, nie było wzniosłych słów, nie było zobowiązywania się do czegoś, a i tak się stało. A ja w jaki sposób zamieszałam w Twoim życiu? Pojawieniem się w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie to nie jest tak że Ty coś zamieszałaś czasem myślę że to moje urojenia, spojrzenia niby przypadkowy przelotny dotyk ale z mojej strony nie przypadkowy, nie muszę przynosić Ci fiołków i bzów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nie musisz, ale jakbyś chciał i w środku zimy zdobył je dla mnie to byłabym pod wrażeniem.:) Zart, jakich wiele między nami. Potrafię odróżnić prawdziwy przypadkowy dotyk, od tego zamierzonego, a mającego wyglądać na przypadkowy. I wiem, że kilka razy posunąłeś się za daleko i powinnam się odsunąć, a jednak nie zrobiłam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ja nigdy nie odważyłem się posunąć za daleko, i nigdy nie musiałaś się odsuwać chociaż mam wrażenie że parę razy to zrobiłaś na wszelki wypadek, jakby myśląc co mi chodzi po głowie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałeś, ze moja interpretacja mogła być inna? Może Ty uważasz, że nie posunąłeś się za daleko i owszem niby wszystko w granicach normy. Molestowania nie było. Ale może dla mnie niektóre gesty i przypadkowe dotknięcia to już przekroczenie pewnej granicy? Może innemu facetowi nie pozwoliłabym nawet na takie "nic"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście możemy się różnić w rozumieniu 'za daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś nieletnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie. Bardziej dojrzała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm... dziwne fajnie mi się z Tobą pisze całkiem jakbyśmy rozmawiali właśnie ze sobą niby o niczym żadne nie powie nic co wykraczałoby poza pewne ramy, coś wisi w powietrzu pełno różnych podtekstów i dwuznaczności ale każde z nas trzyma dystans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W realu też dziwnie fajnie nam się rozmawia i jak przebywam w Twoim towarzystwie to czuję się bardzo dobrze, spokojna i wyluzowana, poza początkiem, gdy ukrywam zdenerwowanie. Pewnie i tak nie jesteś nim, chociaż parę szczegółów brzmi znajomo. I to, że wtedy byłeś, w tym miejscu, gdy zakładałam temat i spotkałeś ją, a ja jego. Zbieg okoliczności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to było wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz, to jednak nie my, bo ja spotkałam go rano.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz proszę, czym jesteś zdenerwowana w mojej obecności, bo ja nie dostrzegam powodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciśnienie mi skacze na samą myśl, że jego zobaczę, że zaraz pogadamy. nie ma racjonalnego powodu, tylko skok ciśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
👄 dla Ciebie, na dobranoc znaczy chciałbym dla Niej, wiesz że o Niej myślałem pisząc z Tobą, ale dla Ciebie za czas który mi poświęciłaś, poszukam fiołków może gdzieś znajdę :-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, i dziękuję za rozmowy, czasem fajnie mieć złudzenia i pożyć przez chwilę w innym świecie, tym lepszym. :) dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×