Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie bojcie sie zagadywac do atrakcyjnych osob bo..

Polecane posty

Gość gość
Czy kobiety naprawde mysla, ze sa jakas nagroda dla facetow? Serio? Jakosciowi mezczyzni sa wielokrotnie wiecej warci niz dowolna kobieta, bo oprocz dobrej genetyki musza zapracowac na swoja wartosc ciezka praca. Kobiecie wystarczy dobra genetyka w zupelnosci - faceci zwykle maja wyj****e na ich tytuly i tego typu p*****ly, bo kazdy z nich jest uczony od malego do bycia samowystarczalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nigdy nie zastanawiałam się nad tego typu problemami. Czerpałam z życia garsciami,byłam imprezowiczka,gdy upatrzylam sobie kogoś to był moj. Sama miałam niesamowite wzięcie również u nqjprzystojniejszych. Mój mąż to wyjątkowo atrakcyjny facet, prawie 190cm, szerokie bary, wąska talia, pełne usta, dołeczki i białe ząbki. Gdy go zobaczyłam ostatnie o czym myślałam to to czy mam u niego szanse. Trzeba być pewnym siebie wtedy tak jesteśmy odbierani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.34 a Ty dalej swoje. Uwierz w to o czym My Kobiety w Tym temacie Piszemy. .Bardzo byłoby nam miło a Wy mężczyźni mielibyscie ogromnego plusa na starcie. TAK BYŁO I ZOSTAĆ POWINNO. To , że jest 21 wiek i równouprawnienia nie zawsze oznacza ze my kobiety mamy się o wszystko starać.. Bądź mężczyzna, miej odwagę "upoluj" swoją łanię. My naprawdę tego chcemy, to dla nas ważne by czuć się tą jedyną spośród wielu, tą naj :-) Czego nie łapiesz? Juz prościej się nie da wytłumaczyć naszego punktu widzenia. Tez jestem kobietą atrakcyjna i był jeden pan który zachwycił mnie tak ze wystartowałam ,bardzo się starałam i... kosz. Tak więc nam też się zdarza i jak to okreslacie korona nam z głowy spada, i w tym właśnie momencie moja kobiecość zostaje zachwiana. Zastanawiam się co jest ze mną nie tak? :) ( sytuacja juz jest klarowna ale ja nie o tym) Po takim wydarzeniu, kiedy to ja pierwsza sie odwazylam jestem mniej pewna siebie. Ale w momencie kiedy go zobaczyłam w myślach miałam jedna myśl Albo teraz albo nigdy! Tak mi się spodobał ;) I tego wam brakuje NIESTETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit. ..my naprawdę tego chcemy ,upoluj swoją łanię. Jak myślicie, oo co my się tak stroimy ,pindrzymy i wszystko musi być wow. Właśnie dla Was panowie. Chcemy zwrócić wasza uwagę ,zainteresować was nasza osobą. Jak w naturze.. to się tak samo odbywa. Wiec nie zmieniamy zasad/reguł które są od x lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reguly gry juz zostaly zmienione,niezaleznie od tego czy to sie komus podoba,czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.55 na niekorzyść dla obydwu stron .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:39, a to że patrzy się na mnie przez pare godzin tak że jego znajomi z którymi przyszedł aż się odwracają, na kogo on tak ciągle patrzy, też znaczy że się nie podobam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pewnie jakis zboczeniec,uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:17 dokładnie to, ja również nieraz startowałam, albo robilam wysiłek żeby odszukać kontakt do kogoš kto mieszkał po drugiej stronie Polski, i to spełzało na niczym. Raz bylam tak zauroczona przez dwa lata, ale ten pan ma już żonę, do bólu przeciętną, podobnie jak inni za którymi "latałam". Smutne to, że mężczyźni stali się wygodniccy, cyniczni, przyświeca im maksyma " nie ta to inna", to są czasy małych emocji, jak powiedziała Zadie Smith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.18 . :-) podobne sytuacje. Ten fajny gość dla którego straciłam głowę i dostałam kosza tez okazało się zonaty. .i żona bardzo przeciętna. Wiesz, ja jestem juz w fajnym związku i przed 30stka ale współczuję tym młodszym dziewczynom bo..prawdziwych mężczyzn juz nie ma. Wygineli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, że wyginęli, już się raczej nie rodzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu frustratki i niedorobione baby siedzą :P Bierna niedorozwinięta księżniczka będzie czekać na gotowe a normalna kobieta po prostu się przywita i przedstawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.32 wypad stąd pseudo faceciku :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.30. Ooo to to :-) I tu postawimy kropkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare panny, kawalery przestańcie zakładać takie tematy , zdziczeliście już, czy co?. Do roboty się wziąść, i tak wam tylko praca została, bo i tak będziecie samotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:13 To podejrzanie dużo takich zboczencow zebrało się w tym samym czasie na kilku metrach kwadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już próba wejścia na męskie ego :P Typowa psychologiczna manipulacja kobieca. Jako, że jesteś już po 30 powinnaś wiedzieć, że dzisiejsze kobiety przed 30 nie są już takie jak Ty byłaś a popatrz jeszcze na pokolenie 14-17 lat kiedyś to były dziewczynki lub dziewczyny a dziś bardziej przypominają swoim wyglądem i często zachowaniem zwykłe ulicznice niezależnie od wyglądu. Żaden normalny mężczyzna nie będzie się "starał" o głębszą relację z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.53 moze mieli jakas narade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem przed 30. Ale tak jest, nie twierdzę że to wina wylacznie mężczyzn , to wina czasów, wychowania przez matki, a nawet internetu. I technologii. Bo jak facet ma zauważyć fajna babkę siedzącą obok i przechodzącą, kiedy ma nos wlepiony w najnowszego iPhonika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski lubia miec wianuszki pajacykow co kolo nich skacza i sie staraja. A potem same daja temu co sie nie stare i same sie staraja o niego.:(Sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - żadna szanująca się kobieta z klepkami na miejscu nie da niczego facetowi, który ją notorycznie olewa i nie wykazuje minimum zaangażowania. To tak nie działa bo normalna babka oczekuje partnerstwa a nie chamstwa czy latania za kimś kto ma ją gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny facet tez oczekuje partnerstwa a nie pustaka kolo ktorego ma skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFacet
czytam i czytam i wierzyc mi sie nie chce, ze facet moze kobiecie wysylac smsy typu "sperma mi cieknie" albo zdjecia swoich penisow... Ta kobieta na serio dostawala takie wiadomosci? Jesli tak, to znaczy, ze ja chba jestem zbyt staromodny, jesli chodzi o zdobywanie kobiet...... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski, które dostały tylko jednego kosza w życiu, już robią z tego straszną tragedię i piszą potem, że nie warto ryzykować. Ale przecież jest też i tutaj na forum mnóstwo dziewczyn, które przyznają, że nie czekały aż im manna spadnie z nieba, tylko same działały, "wyrwały" same świetnego faceta i są dzisiaj bardzo szczęśliwe. I nie mają w związku z tym żadnych kompleksów, a teksty o tym, że trzeba zawsze czekać biernie na ruch faceta, bo to on ma działać i kropka, kwitują śmiechem. Bo mogłyby tak czasem czekać do czterdziestki w imię głupich co tu dużo mówić pseudozasad. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Lepsze wasze wygodnictwo, próżność i przerośnięte ego, ale i równocześnie samotność i puste narzekanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbytDuzoWidze
Mówią ze atrakcyjna- chciałbym Cię blizej poznac, gdzie Cie mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówiążeatrakcyjna
ZbytDużoWidzę - to zależy, a cóż Cię zainteresowało w mej skromnej osobie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
myślę że zainteresowała go twoja fałszywa skromnośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówią że atrakcyjna
nie wiem po czym wnosisz ze jestem falszywie skromna , nie znasz mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
po temacie i nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×