Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Shatyn tymczasowy

Kaczki na taczki.... WYBORY WYBORY 2

Polecane posty

Gość gość
Shatyn, szkoda Twojej tutaj obecności. Widzisz kto tutaj bywa. Iftara jakiś zryty ma beret kompletnie, choć z sentymentu do niej, nie przyznasz tego. Otulona, z rozumkiem wielkości orzecha. Laskowego, dodam. Tej jej przydupas. Jeden zbaraniały osioł. Wawcia, pedauek, który jakoś też przestał mordą brechać. Warto tu zaglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Andrzej Duda stanie przed Trybunałem Stanu "He he he .Już Ziobrę chcieli postawić i co ? Kto postawi prezydenta Dude przed Trybunałem ? Zdychajaca i placząca PO czy nowoczesny Rysiek ? He he he he he.A może PSL ? x x Następny Parlament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salon miota się w ostatniej walce o nienaruszalność własnych interesów. Nie baczy na koszty, na zachowanie pozorów wiarygodności, nie liczy się z demokratyczną wolą Polaków, ani ze świadomością społeczną. x x Nie. W walce o przestrzeganie Konstytucji i prawa polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto bo tutaj shatyn ma chociaż jakichś przeciwników a na podziemnym forum się tylko liżą po jajkach więc nuda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO złamała konstytucję. To jest fakt którego nie podważa żaden prawnik a nawet Trybunał Konstytucyjny. Może kogoś z PO postawić pod Trybunał Konstytucyjny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale sie czyta ten lament POwskich kundli typu szmatan czy inne g****o co oni moga zrobic procz lamentu ?? g****o zesrali sie i tyle moga zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{ I teraz też tak jest. Wystarczy, że za zmianą będzie (chyba) 3/4 parlamentu i można zmienic Konstytucję. Czyli gdy większosć będzie "ZA". To się nazywa większość konstytucyjna, gdybyś nie wiedział. Plus jeszcze referendum... } o No czyli nie ma mowy o demokracji. Ktoś (no wiemy kto) zabezpieczył się prawnie że wystarczy mieć 41% by blokować zmiany, a więc rządy mniejszości, nie demokracja. No i konstytucją to się też i w PRLu władza cały czas zasłaniała, zupełnie jak teraz. To też dowód że mamy kontynuacje tamtych układów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "W pierwszym szeregu "demokratów" z KOD znalazł się Marek Barański - prezenter Dziennika Telewizyjnego w czasie stanu wojennego i współzałożyciel tygodnika "Nie". Barański został zauważony wśród osób manifestujących poparcie dla Trybunału Konstytucyjnego na zdjęciu zamieszczonym na pierwszej stronie przez „Trybunę”." } o No i broni tego całego układu TK, organ też jak najbardziej polityczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn tymczasowy dziś p kiedys wklejalam artykul z Polityki,gdzie redaktor, ktorego zupelnie jak tygodnik,w ktorym pisuje nie mozna nazwac prawicowym,lub sprzyjajacym prawicy,wyraznie udowodnil teze,ze dane tego czegos sa niewiarygodne i sluza jedynie rzadowej propagandzie,ty sie shatyn czesto danymi GUS-u posilkowales,zatem temu komus( jak mniemam),chodzilo o kolejne wykazanie jak zaklamywana jest rzeczywistosc,a jak wygladaja realne warunki zycia w PL,no ale ci co maja ochote zyc w wybajdurzonym swiecie,niechaj zyja ich prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrzeźwieliście już i od razu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czyli nie ma mowy o demokracji. Ktoś (no wiemy kto) zabezpieczył się prawnie że wystarczy mieć 41% by blokować zmiany, a więc rządy mniejszości, nie demokracja. No i konstytucją to się też i w PRLu władza cały czas zasłaniała, zupełnie jak teraz. To też dowód że mamy kontynuacje tamtych układów. x x Przestań bzdurzyć. Tak jest w większości krajów, że do zmiany ustawy zasadniczej potrzebna jest, określona, duża ilość "chętnych" w parlamencie. Gdyby było inaczej to Konstytucje zmieniano by co chwilę a co za tym idzie wszystkie ustawy pod nią "podpięte".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie shatyn czesto danymi GUS-u posilkowales x x Bo to podstawa gospodarki. Te dane. I wszystkich innych gospodarek świata. Ty skończyłaś liceum? Masz maturę? Dane GUS to dane uśrednione a nie faktyczne. Dane dla kogoś kto je rozumie a nie dla kogos takiego jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś PO złamała konstytucję. To jest fakt którego nie podważa żaden prawnik a nawet Trybunał Konstytucyjny. Może kogoś z PO postawić pod Trybunał Konstytucyjny ? x x Nie pierwszy i nie ostatni raz ustawy wychodzace z Sejmu są cześciowo niekonstytucyjne. Ale nigdy tak nie było, żeby z całą świadomoscia łamac Konstytucję, olewac wyroki TK, jak to się teraz dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
Shatyn tymczasowy dziś p w przeciwienstwie do ciebie mitomanie,to nawet promotora posiadam,ba ktory do tej pory jest czynny zawodowo i ktorego nazwisko bez problemu z duma tu nie raz cytowalam i chetnie zacytuje ponownie,ale wracajac do sedna,ty jak mowie po raz kolejny nie rozumiesz co sie do ciebie pisze,i to niezaleznie czy to orange,czy ja czy ktokolwiek inny,skoro jak sam piszesz nie sa to dane faktyczne,to badz uprzejmy( chociaz watpie by cos to dalo),jeszcze raz przeczytac moj post i goscia,ktory odniosl sie do ciebie wczesniej,moze cos blysnie pod czerepem, jakas nikla iskiereczka zrozumienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Po pierwsze... oczywiście możesz uważać że piszę bzdury, nic mi do tego, ale to jest argument rodem z przedszkola. Ja również mogę tak uważać. Dwa, jak ja mam sprawdzić ( mnie się nawet by nie chciało) czy w większości 194 krajów jest TK. Może i Shamane się chciało, ale to dla mnie też argument z przedszkola. Przecież w większości krajów przy mrozach poniżej 15 stopni Celcjusza mogą nagle zacząć chodzić w sandałach. No i co mnie wtedy to będzie obchodzić. To jest smutne że mamy takie autorytety co używają gówniarskich argumentów, a potem takie Shatyny to powtarzają. Trzy w Szwajcarii zmiana konstytucji to żaden problem, przy woli narodu, a jednak nie jest ciągle zmieniana. Tego nie wiemy co by było gdyby u nas można było zmieniać ją demokratycznie, czyli większością a nie komunistycznie, musi być mniej niż 41% przeciw tym zmianom, czyli dyktat mniejszości. No i cytaty z konstytucji Szwajcarii. Np: { 1. Konstytucja Federalna może być w każdym czasie całkowicie lub częściowo zmieniona. } Pisałem nie tak dawno, wystarczy inicjatywa 100 000 obywateli, ale dość o tym. No i Pierwsze zdanie preambuły... :D Shtynowi, jeśli czytał musiało ciśnienie skoczyć. { W imię Boga Wszechmogącego! } :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Shatyn tymczasowy dziś p w przeciwienstwie do ciebie mitomanie,to nawet promotora posiadam,ba ktory do tej pory jest czynny zawodowo i ktorego nazwisko bez problemu z duma tu nie raz cytowalam x x No to mu przynosisz wstyd nie wiedząc tak podstawowych rzeczy o których pisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jak mowie po raz kolejny nie rozumiesz co sie do ciebie pisze,i to niezaleznie czy to orange,czy ja czy ktokolwiek inny,skoro jak sam piszesz nie sa to dane faktyczne,to badz uprzejmy( chociaz watpie by cos to dalo),jeszcze raz przeczytac moj post i goscia,ktory odniosl sie do ciebie wczesniej,moze cos blysnie pod czerepem, jakas nikla iskiereczka zrozumienia x x To ty nie rozumiesz po polsku i oczywiście nie wiesz co to GUS i jego dane. Dane są UŚREDNIONE i w zakresie płac nie odnosza się do wszystkich obywateli. I takie dane UŚREDNIONE podaje GUS i te dane sa zrozumiałe dla wszystkich którzy chociaż trochę znają sie na gospodarce a nie dla ciebie bo ty się na tym nie znasz. I tyle. Sprawa prosta jak drut. Po prostu sie na tym nie znasz, nie masz o tym zielonego pojęcia. Nie tylko na tym....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Po pierwsze... oczywiście możesz uważać że piszę bzdury, nic mi do tego, ale to jest argument rodem z przedszkola. Ja również mogę tak uważać. x x Tylko że ja, w przeciwieństwie do ciebie, potrafię uzasadnić dlaczego tak uważam. I dlatego to nie jest, jak piszesz, przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy w Szwajcarii zmiana konstytucji to żaden problem, przy woli narodu, a jednak nie jest ciągle zmieniana. x x Wytłumaczę to jeszcze raz mimo, ze juz wiele razy tłumaczyłem. Tam jest stara demokracja a społeczeństwo jest obywatelskie. A tutaj poczytaj sobie o różnicy pomiędzy Polska a Szwajcarią. x http://skroc.pl/ade69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np: { 1. Konstytucja Federalna może być w każdym czasie całkowicie lub częściowo zmieniona. } Pisałem nie tak dawno, wystarczy inicjatywa 100 000 obywateli, ale dość o tym. No i Pierwsze zdanie preambuły... smiech.gif Shtynowi, jeśli czytał musiało ciśnienie skoczyć. { W imię Boga Wszechmogącego! } x x A niby dlaczego miało mi ciśnienie skoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Shatyn tymczasowy dziś p moje watpliwosci jednak mialy realne,a nie usrednione podstawy x x Tak wiem. Realne rodem z twojego omamu i nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włochy... x Projekt zmiany konstytucji musi być przyjęty dwukrotnie przez obie izby parlamentu w odstępie co najmniej 3 miesięcy. W drugim głosowaniu wymagana jest większość bezwzględna głosów członków każdej izby. Dodatkowo ustawa konstytucyjna powinna być poddana referendum, gdy zażąda tego 500 tys. wyborców lub 5 rad regionalnych albo 1/5 członków jednej z izb. Jeżeli jednak w drugim głosowaniu ustawa konstytucyjna zostanie przyjęta kwalifikowaną większością obu izb (2/3), nie przeprowadza się referendum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpania... x 1. Projekty reformy konstytucyjnej powinny być przyjęte większością trzech piątych przez każdą z Izb. Jeśliby nie było zgody między Izbami, należy zmierzać do jej osiągnięcia przez powołanie komisji złożonej z równej liczby deputowanych i senatorów, która przedstawia tekst poddawany następnie pod głosowanie w Kongresie i w Senacie. 2. Jeżeli nie doszło do akceptacji projektu w wyniku procedury określonej w ustępie poprzednim, a tekst otrzymał poparcie bezwzględnej większości w Senacie, Kongres może postanowić, większością dwóch trzecich, o przyjęciu reformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×