Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tego ze więcej zarabiacie w UKa, skoro wszystko jest tam o wiele droższe.

Polecane posty

Gość gość
Gołodupny wuefisto, skorow Pl wszystko jest tak tanie... po co wyjezdzales do Uk ?:D Ciulales przez 5 lat w Uk by kupic kawalerke w Pl.. Czemu nie ciułales w Pl te 5 lat by kupic te kawalerke ? :D No czemu gołodupny wuefisto ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ciebie kurefko w PL nawet w biedronce nie chcieli zatrudnić, aż musiałaś na zmywak wyjeżdżać. Pieprzony dziurawiec, przerochany przez Timorow. Gnij w uka syfie emigracyjny. xxx Wal się na ryj, cwelu, kur/wi/ synu, przerochany przez Timorów, syfie umysłowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, dobra. Przyznaj sie kurefko ile juz fiutow obsłużyłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Uwielbiam obsługiwać timorskie fiuty , jestem niezłym cwelem i synem kur/wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam że w PL jest bardzo tanio i że Polskie ceny są dostosowane do polskich zarobków. Jak narzekasz to widocznie jesteś niewykształconym, leniwym bucem, ale przecież taki nie zasłużył sobie na dobrobyt. Nareszcie kapitalizm ustawił Polaków na właściwym miejscu. Nie o to chodzi żeby każdemu Polakowi było dobrze. I To jest piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to, to, to. Sciery podniecają sie ze moga więcej szmat sobie w H&M kupić. Jednak jak dyskusja schodzi na poważne wydatki typu dom, wykształcenie, usługi czy ubezpieczenia to śmiecie odrazu nabierają wody w usta i piszą, ze to nie potrzebne jest w życiu. O to chodzi skurfysyny, ze was na takie luksusy jak własny dom czy porządne wykształcenie w uka po prostu nie stać. Rozumiecie to. Jesteście biedakami, ukowskim marginesem społecznym, zwykłymi dopomyjami które pokończyły WSBzdety w PL i zgrywają wielkich kurfa wykształconych. Na AWFie śmiecie nie zaluczylibyscie nawet jednego semestru. Gnijcie w uka, to jest wasze przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest dobrobyt, kraj pięknieje a Polacy obrastają w piórka. Nie rozumiem po co tyle ludzi wyjeżdża, przecież tu na miejscu w kraju można dostatnio żyć. Zarobki bardzo się ostatnio poprawiły i idą cały czas w górę. Podatki są niskie a państwo dba o obywatela. Daje po 500 zł/dzieciara/mies. Czyż to nie jest piękne? Dobrobyt panie, dobrobyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu autor wątku
Jestem skurfysynem i śmieciem po AWF-ie, kurfa, rozumiecie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buc po AWFie ale za to dumny, butny i honorowy. Żyje w dobrobycie tak jak 38.000.000 polaczków za 40 zł/dziennie. Tylko pogratulować i tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie szmato 40 złotych dziennie to marne pieniądze, bo w przeliczeniu na ceny obowiązujące w uka, to faktycznie dziadowskie pieniądze. Tylko zrozum dziurawcu przerochany przez Timorow, ze u nas w PL wszytki jest o wiele tańsze. Rozumiesz to śmierdząca murzyńskim potem sciero. Wszystko jest o wiele tańsze. Ty skurfiala łachudro gnij w uka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stać na wszystko, ale szkół się chyba żadnych nie skończyło? Słownictwo ubogie rodem ze slamsów zza popegeerowskich wsi. Moje kondolencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 "Dla ciebie szmato 40 złotych dziennie to marne pieniądze, bo w przeliczeniu na ceny obowiązujące w uka, to faktycznie dziadowskie pieniądze. Tylko zrozum dziurawcu przerochany przez Timorow, ze u nas w PL wszytki jest o wiele tańsze. Rozumiesz to śmierdząca murzyńskim potem sciero. Wszystko jest o wiele tańsze. Ty skurfiala łachudro gnij w uka" x do swojej starej tak gadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawik26
Każdy Polak w UK kiedyś usłyszy "Jak się nie podoba to wracaj skąd przyszedłeś" lub "Asymilacja albo wypad" ale to nie wina emigrantów oni jadą tam ciężko pracować żeby coś osiągnąć bo w Polsce ktoś ich blokował i nie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nawet wyjscie na miasto w UK jest bardziej pasjonujace niz w PL nie wspominajac o innych rozrywkach." - wychodzę wieczorem na krakowski Rynek i mam na miejscu UK...w najgorszym możliwym wydaniu :( Jednak mam nadzieję, że kiedyś im się znudzi przyjeżdżanie tutaj i swoje "pasjonujące" rozrywki będą uskuteczniać w innym kraju :p A my będziemy mogli żyć naszym "nudnym" polskim życiem i nudnymi polskimi rozrywkami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto niby chce do Pl przyjezdzac? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby ja zepsuta emigrantko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu , jak bysmt skonczyli wsbzdety to akurat w Biedronie by nas do roboty przyjeli; Ale moze komus to nie pasuje, pomyslales ze w Polsce nei tylko chodzi o prace, ale tez o traktowanie ludzi, o beznadziejna sluizbe zdrowia, korupcje , polityke? Dom posiadamy w Polsce wiec po co mamy kupwac drugi, ubezpieczenie w kraju w ktorym zyjemy tez mamy ale po co o tym pisac? Jedno jest tansze , drugie drozsze. Wielkie co, a ty mimo zakupu nieruchomosci debilu dalej jestes nikim i neiszczesliwym tlukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na krakowski rynek wychodzisz? Stac cie na bilet z Trojmiasta? No wlasniei komunikacja w PL droga jest w chuj poza tym co jest w Polsce tanie? Wylicz to. Przeciez jest drogo , jedzenie ejst drogie co ty za 40 kupisz kretynie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Ciuchy markowe tansze, jedzenie ceny podobne. Kawalerka z oplatami o 500 zlotych drozsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak takiemu zbokowi, który powtarza w kółki 3 wyrazy można odpisywać. Nie czytalibyśmy, nie musiał dalej by się wysilać. Olać naćpanego przymuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i emigracyjne przygłupy. Dobrze ze was zle traktowano w PL. Takich nieudaczników trzeba pozbywać sie z kraju. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 40 zł przygłupie zrobię zakupy na cały dzień. Drogo to jest w uka bo tam nawet chleb jest trzykrotnie droższy. Pieprzone niemoty. W PL chleb kosztuje 2 zł, wędlina na cały dzień to wydatek rzędu 7 zł, obiad max 20. Sobie policz smieciu. Ja wydaje mniej niż 40 zł dziennie. Tygodniowo idzie nam na zakupy około 250 zł. Zarabiamy 5 tys. Wiec na zakupy wydajemy tysiaka miesięcznie, wszystkie rachunki kosztują nas drugi tysiak. Zostaje nam 3 tys zł na przyjemności. Rozumiesz to zdziro. Nigdy nie będziesz żyła na takim poziomie na jakim żyje ja w PL. Pieprzona niemota. Gnij w uka syfie emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo to jest w uka bo tam nawet chleb jest trzykrotnie droższy. xxxx trzykrotnie droższy??? kosztuje ok 1 funta! ja zarabiam 10-12 f na godzinę więc za godzinę pracy mogę kupić 10-12 chlebów a ty? mogę tez kupić ok 10ciu litrów benzyny (wczoraj tankowałam cena 1,03 f za litr!) jesteś w stanie kupić w Polsce 10 litrów paliwa za godzinę swojej pracy??? chwalisz się że skończyłeś studia - przecież ty nie znasz matematyki na poziomie podstawówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zryj pohebany wuefisto chleb z watrobianka, no wierze że cue stać.w swoich obliczeniach zapomnosles o środkach czystości, kosmetykach, lekach i paliwie a to kolejny tysiąc .gowno cię stać na cis .a jeśli ktoś by rysiaka wydawał nna żarcie a zarabia najniższa to faktycznie król życia. Ciekawe po vo ty eyjecgakes, a jak wrociles popatrz to się okazuje że niepotrzebnie wyjechała no w Polsce tak super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zł na dziecko to obuexanki.tylko patologią skorzysta.a wracając do super zakupów poheba ronols eyefisty, 7 zł za wedlinke na cały dzień? To chyba howno zresz, to nie dobra wedlina.obiad za 20 ? Czyli kartofle i wątróbka? A surówka?bajkopisarz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy kurfy wiecie najlepiej ile co w PL kosztuje. Pieprzone żygowiny. Surówkę to wy macie w tych waszych zakutych łbach. Ja żyłem w uka i zarabiałem 2 tysie funtów, teraz żyje w PL i mam smiecie porównanie. W dope możecie sobie wsadzić ten wasz ukowski dobrobyt. Żyjecie tam jak Cyganie na granicy ubóstwa, w wynajmowanych flatach. Jesteście tam społecznym marginesem i problem, z którym boryka sie tamtejszy rząd.Juz wam smiecie pisałem, co z tego ze możecie sobie kupić więcej chleba, jak go kurfa nie potrzebujecie aż tyle. Tak samo jak paliwa. Mi na wszystko w PL starcza, rozumiecie to skurfysyny. Tylko, ze ja żyje u siebie w kraju, a wy jesteście wygnańcami, których tubylcy nienawidzą. Gnijcie w uka wy śmierdzące przybłędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"na krakowski rynek wychodzisz? Stac cie na bilet z Trojmiasta? No wlasniei komunikacja w PL droga jest w ch*j" - yyyy...no tak się składa, że mieszkam w Krakowie, więc nie muszę z Trójmiasta dojeżdżać. Aczkolwiek zdarzają mi się wypady weekendowo-imprezowe do Sopotu i owszem, stać mnie na bilet, nie uważam, żeby to był jakiś nadzwyczajny wydatek (przy czym zarabiam poniżej średniej krajowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zasada jest prosta. Nie jest ważne, czy coś jest drogie, czy takie. Ważne, czy masz wystarczające dochody, żeby cię na to było stać. A z tysiuncpińcet w Polsce, to nawet jak jest tanio, nie zaszalejesz za bardzo niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tysiąc pięćset to zarabiają tylko takie nieudaczniki jak ty. Ja juz 6 lat temu wyciągałem ponad 2 tys zł. Gnij w uka pachole emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wam smiecie pisałem, co z tego ze możecie sobie kupić więcej chleba, jak go kurfa nie potrzebujecie aż tyle. Tak samo jak paliwa. Mi na wszystko w PL starcza, rozumiecie to skurfysyny. xxx no i gadaj tu z debilem! ja mu piszę o proporcji zarobkowej a on mnie pyta po co mi tyle chleba wg ciebie jak ktoś przez miesiąc zjada 10 bochenków chleba to powinien zarabiać tylko tyle, żeby kupić te 10 bochenków bo i tak więcej nie zje? idź w końcu paroowo do jakiegoś psychiatry bo naprawdę bardzo źle z tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×