Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tego ze więcej zarabiacie w UKa, skoro wszystko jest tam o wiele droższe.

Polecane posty

Gość gość
wiem jakie sa ceny w Polsce bo po peirwsze czesto tam latam, a po drugie mam internet debilu cieakwe ze ty w Krakowie meiszkasz polmozgu bo pisales ze dom w Gdyni masz klamco p******y a na imorezki jezdizsz do sopotu? Doprawdy, cieakwe gdzie nocujesz? Pociag jedzie 6 godzin i bilet kosztuje 246 z***biscie tanio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pyerdolcu, co to ma do rzeczy. Zobacz ile kosztują nieruchomosci w uka, usługi, wykształcenie itp. Ty skurfiala, przebrzydła sciero. Czym ty mi kurfo imponujesz. To tak jakby Ukrainiec przyjechał do Polski i cwelowal, ze za godzinę pracy w PL może kupić sobie 100 pudełek zapałek a na Ukrainie tylko 25. Co to kurfa ma do rzeczy. Skoro podniecasz sie tym, ze możesz kupić więcej bochenków chleba, to gnij w tym śmierdzącym uka. Pieprzona niemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź leki kundlu i skończ szczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
246 zł to niecałe 50 funtów, za przejazd prawie 800 km, to naprawdę niedużo. Ciekawe ile ty zapłacisz w uka za przejazd tyle km, skoro bilet z Birmingham do Oxfordu kosztuje 30 funtów, a jest to niecałe 150 km. Ty pieprzona ściero, gnij tam w tym uka syfie. Na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i troll po obiadku i kosciolku niedzielnym z nudow zaklada durne tematy, ktore sa dla niego nagroda pocieszenia :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ już z tym "prawdę pisze", wszędzie to klepiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie pojrbie, to może jak żeś taki bogaty w Holandii to kip nieruchomość na Ukrainie .wykształcenie na zachodzie nie kosztuje we Francji szkoły są darmowe, w technikum uczeń dostaje kupe kasy za praktyki a na studiach są stypendia.ale ty howno wiesz .poza tym ją jestem wykształcona w Polsce . studia były darmowe ale reszta droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma szkoł darmowych we francji cymbale z 18 48 hahahaaaaaaaaaaa tepy cebulaku gnij w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykształcona? Marny WSBzdet badz uczelnia krzak. Ciąg pale szmato i zgnij w tej muslimskiej Francji, posrana pokrako .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy mają ryć w PL bo tam jest dla nich najtaniej. Bełkocą wprawdzie o zachodnich stawkach ale my polscy pracodawcy na to nie pozwolimy. Robol ma zapiertalać za 5 zł/godz bo w PL wszystko jest takie tanie. A jak nie to kopas w dooopas i zatrudnimy innego niewolnika. Na całe szczęscie jest w kim wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacu z 21 26 -- bo w PL jest zycie tansze niz w UE, gdzie w uk masz fryzjera za 3f? gdzie w uk masz studio do wynajecia za 250f? gdzie w uk mozesz kupic 50m2 kawalerke za 50tys f? NIGDZIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie draznij mnie kretynie, bo brak mi slow, ciekawe , mieszkam 4 lata we francji, moje dzieci ucza sie tu wszkolach i ja nie wiem ze sa darmowe? moze rachunek przyjdzie co myslisz debilu? Teraz wiadomo zes sobie nie poradzil w UK bo glupis jak but!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam tansza fryzjerke niz w Polsce, robie sobie pasemka i w Gdansku placilam 150, a znalazlam po znajomości Rosjanke, ktora mi zrobi za 40 euro i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształcony wuefisto, nikt tak jak ty nie umie obciągać pały, cwelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 50 ty jestes kretynem tłumoku hehehehehe nie mieszkasz w zadnej francji bo bys na tym forum nie siedzial zap***alasz pewnie za 1500zł w polandeszu złamlasie buahhahaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia, przebrzydla szmaciuro. Podstawowe wykształcenie, wszędzie w Europie jest darmowe, ponieważ jest obowiązkiem każdego młodego człowieka. Rozumiesz to zdziro. Dzieciaki nie mogą nie chodzić do szkoly, wiec dziwne by te szkoły były płatne, Ciekawe zdziro jak przyjdzie ci posłać swoj****chory na studia. Pieprzona, nieudolna kreaturo. Nie tak dawno we Francji jak i w UK wybuchły zamieszki, ponieważ studenci sprzeciwiali się podwyzce czesnego, które jest i tak ogromne. Skurfiala suka. Gnij w tej Francji. Skoro ci tak tam dobrze, to po co wchodzisz dzifko na polskie fora? Widocznie choja tam masz a nie dobrobyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ty paroowo wchodzisz na forum dla tych co mieszkają za granicą skoro mieszkasz w PL ty s/k/u/r/w/i/a/ł/a c/i/o/t/o???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe debilu, ze osoba ktora mieszka we Francji na forum pisac nie moze, skad ta dedukcja? Moj syn jest na studiach, dojezdza kilka km co ty na to? Szkoda slow na twoje ograniczenie umyslowe, Zreszta stac mnie na wydatki, idz po odpowiednie psychotropy i d**y tu nie zawracaj, bo to nie jest forum pt jak sie dowartosciowac osobom z niska inteligencja, ktore nie radza sobie w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie posadzaj sebula o defukcje On wszystko wie lepiej bo w necie przeczytał. Zamiast na internet powinien wydawać na psyychiiatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz inteligencje karalucha, dlatego tak cieżko ci zrozumieć, ze jesteś zwykłym dopomyjem. Pieprzonu osrus emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ty to jesteś ewidentnie niedojrzały . psycholog by ci to wytłumaczył, o ile by miał cierpliwość siedzieć z takim debilem. Chcesz zrobić szum wokół siebie dlatego ciągle tu piszesz. Chyba nigdzie nie pracujesz, bo nprzeciez robotnik czy trener nie może siedzieć ciągle w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma racje i to was uchodźców tak wkurfia :D A tak swoja droga uk. to jeden wielki syf i nigdy w życiu bym tam niepojechala, za żadne pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:01 skończ już klepać wszędzie to swoje "prawde pisze "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Autor ma racje i to was uchodźców tak wkurfia smiech.gif A tak swoja droga uk. to jeden wielki syf i nigdy w życiu bym tam niepojechala, za żadne pieniądze! Dddddddddd 100/100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, bo to kolejny troll, który ma tu za zadanie pisać "prawdę pisze" :D wczoraj Prawdę pisze dziś Prawdę pisze. i w innych wątkach to samo 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor ma racje i to was uchodźców tak wkurfia smiech.gif x wuefista przyklaskuje sam sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.14 mylisz się niiejestem autorem wygnańcu. ;) Boli cię ze jesteś tak nieudany? Ze nie potrafisz sobie poradzić w PL? Jak dobrze ze patologia emigrowala z naszego pięknego kraju :D O to chodziło :D Zostali ci którzy są cos warci;) A ci co narzekają na PL. No cóż Polacy juz tacy są lubią biadolić chodzby im doope miodem smarowal, taka mentalność, lubią wyolbrzymiać jak to im zle, choć wcale tak nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem żadnym wygnańcem, pacanie nieudany z 16:44 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×