Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tego ze więcej zarabiacie w UKa, skoro wszystko jest tam o wiele droższe.

Polecane posty

Gość gość

Dopomyje, czym wy sie tak podniecacie. Żyjecie na granicy ukowskiego ubóstwa. W wynajmowanych, śmierdzących flatach. Cyganie Europy, gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś psychopatą. Jak zarabiasz funty tępaku to wszystko jest tańsze. Nie przeliczaj tępaku na zł. I nie pisz tu więcej bo ciężko uwierzyć, że ktoś jest taki głupi jak ty. Nie wstyd ci być takim ograniczonym poj/ebem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wiele razy tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wiele droższe? hm... OK to moje dzisiejsze zakupy - i na końcu napiszę w ile godzin na nie zarobiłam: mleko kozie 1l, jogurty yeo valley 2 duże owocowe, mięso mielone z indyka 500g; 8 bananów, 4 gruszki, świeża żurawina 200g, korzeń selera cały, kilka marchewek cebula; rukola, brukselka; 2 puszki pomidorów w zalewie, masło orzechowe 100% nuts słoik 300g; dżem wiśniowy; chipsy kettle solone 1 paczka; ciastka digestives w czekoladzie 2 paczki; wino czerwone primitivo z tych z wyższych półek .płyn do prania ekologiczny. mydło w płynie. zarobilam na te zakupy w 5 godzin 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej to ty się tu podniecasz, trollu, tym UK i z tego podniecenia zakładasz na okrągło te swoje z/jeb/ane tematy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to prawie całą dniowe musiałaś wydać na zakupy, wielkie mi rzeczy. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty trollu w Polce na takie zakupy wydasz ile? przeciętny Polak (przeciętny, nie z minimalną) na takie zakupy pracuje około 7-9 godzin. a taki co ma minimalną? pomyśl tylko papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty nieudolna pokrako musiała tyle pracować w PL. Ja na zakupy wydaje dziennie 4 dyszki max i jest to 3 godziny mojej pracy. Nie jadam najtańszych ciastek deratives z Lidla tylko pyszne, wedlowskie delicje. Pal gumy emigracyjny smieciu i gnij w uka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby ci bebzon od tej utwardzonej margaryny nie urósł.wedlowskue delicje? Kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj autorze. Założę się, że bardzo żałujesz że wróciłes z UK. W przeciwnym wypadku radziłbyś, żeby inni też wracali. A ciebie żółć zalewa, że inni mają się lepiej. (Mieszkam od urodzenia w Polsce, ale bywam czasem w UK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 zł dziennie.to ci na piwko buraku sryknie.a jeszcze niedawno pisał W tanie kbajpy w PL.no za 49 z rodzinka się nie pohoscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mnie nie boli. Wchodzę tutaj ponieważ te antypolskie skurfysyny tak straszyli mnie powrotem. Śmiecie pochodzą z PGRu i mydła ze cała Polska tak wyglada. Pieprzone patole. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Uk zarobek minimalny 1300 funtów, koszt czytnika ebookow 90funtow. W Polsce zarobek minimalny 1300zl, koszt czytnika ebookow 450zl... rzeczywiscie w uk jest gorzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za te zakupy z pierwszego posta w Polsce trzeba by dać ok 120pln. Czyli 2.5 dnia przy stawce minimalnej :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę tu sporo frustracji. Komuś gdzieś coś nie wyszło - albo właśnie nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nic mnie nie boli. Wchodzę tutaj ponieważ te antypolskie skurfysyny tak straszyli mnie powrotem. Śmiecie pochodzą z PGRu i mydła ze cała Polska tak wyglada. Pieprzone patole. Gnijcie w uka śmiecie. xxxxxxx Gnijesz to ty na kafe, trollu, dzień w dzień wypisując te swoje farmazony, w kółko jedno i to samo, chyba mało ci płacą od posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kurefko gnijąc w uka wiesz co ile kosztuje w PL. Gnij w uka smieciu przebrzydły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt czytnika ebooka, rzeczywiście kurfa bardzo istotna rzecz buehahahahahaah co za pojby z tych emigracyjnych śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK tylko ceny mieszkan i domow porownywalne sa do proporcji zarobkow w Polsce. Czyli 1500zl w Pl i £1500 w Anglii. Mieszkanie w Pl 300k zl, mieszkanie w UK £300k. A reszta wszystko jest megatanie w UK w porownaniu z sila nabywcza w Polsce. Jeden podstawowy przyklad ktory mowi wszystko, litr benzyny w UK £1, litr benzyny w Polsce 5zl. Za godzine w UK najnizsza stawka kupimy 7 litrow, w Polsce 1 litr, i tyle w tym temacie. Nie piszac juz o elektronice, ubraniach, chemii, kosmetykach czy jedzeniu. Pisze to wszystko z perspektywy kilkunastu lat pobytu w UK. Mimo wszystko i tak planuje za rok moze dwa wracac juz do kraju. Tak wiec, wygoda zycia w UK a w Polsce, jest nie do porownania. Nie wiadomo czy w ogole kiedykolwiek zblizymy sie do angoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba zarabiać w Polsce żeby dobrze żyć? A jakie są realne zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trzeba zarobić w Polsce żeby dobrze żyć? A ile zarabia się tak realnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy za 2000 zl w polsce utrzymia sie dwie dorosle osoby?? - N I E. ja za wlasny dom+ reszta rachunkow place 950zl, dzis policzylam ile wydalam od 5 listopada na siebie tylko i 2 kotow (a jem same zupy, ktore mi starcza na 2-3 dni - bo mi sie nie chce gotowac tylko dla siebie :P, albo czasami poporcjowane piersi z kurczaka (zatem taka paczka Lidla za 8zl starczy mi na tydzien albo i dwa! jesli robie te zupy), najwiecej kasy mi idzie na puszki dla kotow i zwirek, zatem ile juz wydalam od 5 listopada do dnia dzisiejszego? 1900zl!! a gdzie jakis wiekszy wydatek? buty? jakies ciuchy? choroba?! no i nie zapominajmy o drugiej osobie, o facecie, ktory potrzebuje wiecej zjesc niz miska czy dwie zupy pomidorowej przez 3 dni z rzedu! zatem nie da sie za 2000zl w polsce przezyc 2 osobom, a trzeba pamietac jeszcze ze te 2000 to na wyrost bo to nie jest minimalna... a w UK? wynajem mieszkania+rachunki+oc za samochod - okolo 900f, zywnosc bez zbednego oszczedzania, dla DWOCH OSOB - 400f zatem zostaje ci na to co chcesz 700f czy je wydasz na ciuchy, kosmetyki czy co tam chcesz... NIE PRZELICZAJ ZAROBKOW!!! bo CENY w polsce sa takie same!!! wejdz do H&M i sobie metki porownaj, dokladnie te same ceny za te same szmaty, zarcie w UK jest o wiele tansze nic tu (wejdz na ang. tesco i porownaj ceny), nie wydajesz wiecej tam niz tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy głupie pyerdolone, emigracyjne pisdy. Ile mam wam powtarzać, ze nie porównujcie jednostek, ponieważ w uka minimalna wynosi 900 jednostek, a w PL prawie 1300. Poza tym śmiecie zwykla kasjerka w biedronce zarabia 2000 jednostek. Ile z was śmiecie w uka zarabia 2 tys jednostek. Co z tego ze mozecie kupić więcej paliwa, skoro nie potrzebujecie go aż tyle w codziennym życiu. Te iluzoryczne zyski pochlaniaja inne wydatki. Zobaczcie ile płacicie za ubezpieczenie samochodu w uka, ile kosztują porządne studia, ile kosztują usługi itp. Wy pyerdolone pomiotła. Gnijcie w tym syfiastym uka i wara od Polski. Śmiecie bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyżej. Dzisiaj dochód rodziny, gdzie dwie osoby pracują wynosi 4 tys złotych. Wszyscy moi znajomi maja dochody o wiele wyższe. Dlatego tylko jak skończę budowę to wracam do PL. Dosyć tego wygnania. To jest dobre dla przegranych ludzi, którzy nie maja celu w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie same ceny w Tesco? Buehahahahaha co ty kurfo perdolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wyjechalam rok temu i orientuje sie w cenach w Plsce, jest w chuj drogo , wlasniei sie dowiedzialam ze znajomy po pol roku bezrobocia zatrudnil sie w Carrefour, miasto 50 tys, , ma 20 lat, no ja p*****le, co za kraj, dobrze ze chlopak z mama mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziś Ty kurefko gnijąc w uka wiesz co ile kosztuje w PL. Gnij w uka smieciu przebrzydły. xxxx gnijesz na tym forum trollując, śmieciu przebrzydły, kurefkowy synu zapinany w doopę w uka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdykal, 7?40 za godzine, to tak w Polanndi wyzysk jak chuj, norma; A w Biedronie mowisz cieciu z awuefu ze 2 tysie, twoja zoneczka z********a w zielonym fartuszku? O ja p*****le ale sukces zyciowy. pozazdroscic; Ciekawe czemu ludzie nie potrzebja paliwa w Polsce, Jezdzisz tylko w niedziele do ksociolka autem ciulu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cel w zyciu - budowa rudery na jakims zadupiu pod lasem w PL i gnicie w niej w codziennej rutynie. Nawet wyjscie na miasto w UK jest bardziej pasjonujace niz w PL nie wspominajac o innych rozrywkach. Bo w PL mozna tylko poobserwowac same skrzywione ryje na ulicach i posluchac narzekan. Gdzie to "bogactwo" nie tylko jesli chodzi o pieniadze, co je tak opisujesz. Za to w UK nawet czuc ze wiekszosc ludzi jest po prostu szczesliwa, cos czego ty trollu nigdy chyba nie zaznasz bo tobie tylko cyferki we lbie, ale nawet one sa kilka razy atrakcyjniejsze w UK. Gnij w PL, szkoda czasu na ciebie frajerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kurefko w PL nawet w biedronce nie chcieli zatrudnić, aż musiałaś na zmywak wyjeżdżać. Pieprzony dziurawiec, przerochany przez Timorow. Gnij w uka syfie emigracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×